Strona główna  |  Wiadomości  |  Link4: specjalne oferty dla Lublina oraz Bydgoszczy

Link4: specjalne oferty dla Lublina oraz Bydgoszczy

Data publikacji: 2010-02-15
Link4 przygotował specjalną promocję ubezpieczeń komunikacyjnych dla mieszkańców Lublina i Bydgoszczy. Na 15% dodatkowej zniżki mogą liczyć posiadacze samochodów z Lublina. Z kolei kierowcy z Bydgoszczy mogą zaoszczędzić dodatkowe 10% na ubezpieczeniu oraz otrzymają ubezpieczenie Kluczyki Plus gratis.

Oferta dotyczy ubezpieczeń komunikacyjnych OC oraz pakietów OC + AC. Każdy kierowca z Lublina i z Bydgoszczy, który zdecyduje się na zakup polisy w Link4 może zyskać nawet 200 złotych.

Ubezpieczenie OC w Bydgoszczy Obniżka uwzględniana jest automatycznie w cenie polisy. Dodatkowo klient zachowuje swoje pozostałe zniżki, które maksymalnie mogą wynieść 60%. Promocja dotyczy nowych klientów Link4.

Dodatkowo w wybranych centrach handlowych w obu miastach na czas promocji otworzone zostały mobilne Punkty Obsługi Klienta. Każdy zainteresowany ofertą Link4 na miejscu przy pomocy konsultanta będzie mógł wyliczyć sobie ofertę w towarzystwie.

Akcji promocyjnej towarzyszy szeroka kampania outdoorowa prowadzona w obu miastach wspierana przez obecność reklamową w prasie lubelskiej i bydgoskich rozgłośniach radiowych.

Promocja potrwa do 21 lutego br.

Podobne artykuły
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2020-04-28

Koronawirus: jak ubezpieczyciele pomagają kierowcom?

Z powodu pandemii koronawirusa Polska Izba Ubezpieczeń zarekomendowała pomoc dla kierowców. Sprawdzamy, jakie rozwiązania wprowadzili poszczególni ubezpieczyciele. Na jaką pomoc można liczyć?

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2019-10-08

Barometr Ubea.pl: ceny OC we wrześniu 2019 r.

W sierpniu średnia składka OC prawie się nie zmieniła. Sprawdzamy, czy wrzesień upłynął pod znakiem bardziej wyraźnych zmian dotyczących kosztu OC.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2019-08-06

Ranking OC, AC, NNW lipiec 2019 r. - kto miał najtańsze ubezpieczenie?

Lipiec przyniósł wzrost średniej składki OC. Sprawdzamy, kto w takich warunkach sprzedawał najtańsze polisy komunikacyjne.

Czytaj więcej
Komentarze
kandydat
2010-06-29 18:03
Link 4 to tylko zajmuje się szpiegostwem nie ubezpieczeniami !!!
odpowiedz