Strona główna  |  Wiadomości  |  Kup OC i AC w Aviva - otrzymasz kupon na hydrofobizację gratis!

Kup OC i AC w Aviva - otrzymasz kupon na hydrofobizację gratis!

Data aktualizacji: 2013-12-12
Klienci, którzy do końca 2011 roku obliczą wysokość składki przez internet i kupią pakiet ubezpieczeń OC i AC w Avivie, otrzymają kupony na hydrofobizację szyby samochodu w sieci NordGlass.

Hydrofobizacja polega na pokryciu szyby specjalną, niewidoczną powłoką, która zwiększa odporność na zabrudzenia, pozwala na samoczynne zmywanie zabrudzeń w czasie jazdy, a przy prędkości powyżej 80 km/h - na odpływ wody z szyby bez użycia wycieraczek.

Przednia szyba samochodu Hydrofobizacja jest szczególnie przydatna zimą, gdyż poprawia widoczność i tym samym zwiększa bezpieczeństwo jazdy, zwłaszcza w czasie opadów i w nocy.

Kupon otrzyma każda osoba, która wyliczy składkę za ubezpieczenie OC i AC na stronie internetowej Aviva, a następnie zawrze umowę i opłaci składkę. Bon do wykorzystania w sieci serwisów szyb samochodowych NordGlass klient Avivy otrzymuje pocztą.

Dodatkowo Aviva nagradza wszystkich klientów, zawierających ubezpieczenie OC i AC online, 5% zniżką w składce. Ci, którzy zapłacą składkę kartą kredytową otrzymają dodatkowo 4% zniżkę.

"Coraz więcej osób kupuje upominki świąteczne przez internet. Ludzie przekonują się, że tak jest wygodniej i taniej, a przy tym bezpiecznie. Zachęcamy więc kierowców, by w sieci kupowali także ubezpieczenia. To najbardziej efektywny sposób doboru oferty, przekazywania danych i obsługi" – mówi Elżbieta Wójcik, wiceprezes Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń Ogólnych SA.

Podobne artykuły
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2015-04-07

Ranking najtańszych ubezpieczeń samochodowych - marzec 2015

Analitycy porównywarki ubezpieczeniowej Ubea.pl po raz kolejny sprawdzili, które polisy OC dla kierowców są „najtańsze”. Marcowy ranking Ubea.pl, podobnie jak dwa poprzednie zestawienia opiera...

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2015-03-02

Ranking najtańszych ubezpieczeń samochodowych - luty 2015

W styczniowym rankingu porównywarki ubezpieczeń Ubea.pl pierwsze miejsce zajęła firma Link4. Miesiąc później eksperci Ubea.pl znów sprawdzili wyniki 150 000 pojedynczych kalkulacji.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2015-02-02

Ranking najtańszych ubezpieczeń samochodowych - styczeń 2015

Co miesiąc ponad 150 000 użytkowników porównywarki Ubea sprawdza składki ubezpieczeń OC dla kierowców. Wyniki tych wszystkich kalkulacji posłużyły do stworzenia największego i najbardziej wiarygodnego...

Czytaj więcej
Komentarze