Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta

Kup OC i AC w Aviva - otrzymasz kupon na hydrofobizację gratis!

Ostatnia aktualizacja: 2013-12-12

Klienci, którzy do końca 2011 roku obliczą wysokość składki przez internet i kupią pakiet ubezpieczeń OC i AC w Avivie, otrzymają kupony na hydrofobizację szyby samochodu w sieci NordGlass.

Hydrofobizacja polega na pokryciu szyby specjalną, niewidoczną powłoką, która zwiększa odporność na zabrudzenia, pozwala na samoczynne zmywanie zabrudzeń w czasie jazdy, a przy prędkości powyżej 80 km/h - na odpływ wody z szyby bez użycia wycieraczek.

Przednia szyba samochodu Hydrofobizacja jest szczególnie przydatna zimą, gdyż poprawia widoczność i tym samym zwiększa bezpieczeństwo jazdy, zwłaszcza w czasie opadów i w nocy.

Kupon otrzyma każda osoba, która wyliczy składkę za ubezpieczenie OC i AC na stronie internetowej Aviva, a następnie zawrze umowę i opłaci składkę. Bon do wykorzystania w sieci serwisów szyb samochodowych NordGlass klient Avivy otrzymuje pocztą.

Dodatkowo Aviva nagradza wszystkich klientów, zawierających ubezpieczenie OC i AC online, 5% zniżką w składce. Ci, którzy zapłacą składkę kartą kredytową otrzymają dodatkowo 4% zniżkę.

"Coraz więcej osób kupuje upominki świąteczne przez internet. Ludzie przekonują się, że tak jest wygodniej i taniej, a przy tym bezpiecznie. Zachęcamy więc kierowców, by w sieci kupowali także ubezpieczenia. To najbardziej efektywny sposób doboru oferty, przekazywania danych i obsługi" – mówi Elżbieta Wójcik, wiceprezes Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń Ogólnych SA.

Tagi:

Komentarze