Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta

Kontynuacja OC i AC w PZU bez utraty zniżek

Ostatnia aktualizacja: 2013-11-28

Dziś rusza nowa kampanie reklamowa ubezpieczyciela pt. "Ochrona zniżek". PZU do 15 stycznia 2012 roku będzie promowało możliwość kontynuacji polisy OC i/lub AC bez utraty zniżek w przypadku wypłaty odszkodowania.

Wypłata odszkodowania z ubezpieczeń OC i AC wiąże się z utratą zniżek często wypracowywanych kilka lat. Oferta PZU Ochrona Zniżek umożliwia kierowcom zawierającym OC lub AC w PZU zabezpieczenie się przed podwyżką składki w razie wystąpienia zdarzenia powodującego utratę zniżki.

Parasol ochrona PZU Ochrona Zniżek skierowana jest do osób fizycznych, które nie prowadzą działalności gospodarczej, posiadają co najmniej 10% zniżki za bezszkodową jazdę, są właścicielami samochodu, leasingobiorcami lub kredytobiorcami zawierającymi umowę OC lub AC w PZU S.A.

Akcja spotu rozgrywa się na parkingu jednego z dużych miast, gdzie bohater filmu rozprawia się ze słupkiem parkingowym - "winnym utraty zniżek". Film podkreśla, że każdy kierowca może znaleźć się w sytuacji, której efektem będzie utrata zniżki, np. rozbity reflektor, wgnieciona lub porysowana karoseria, czy uderzenie w słupek.

Z PZU takie przygody nie będą już więcej powodem zdenerwowania. Koszty naprawy można pokryć z ubezpieczenia, a zniżki zostają zachowane, jakby szkoda nigdy nie powstała.

Kampania reklamowa będzie obecna w TV, internecie, kinie, radiu, oddziałach PZU oraz w ambiencie.

Źródło: Biuro Prasowe PZU

Tagi:

Komentarze