Strona główna  |  Wiadomości  |  Kontynuacja OC i AC w PZU bez utraty zniżek

Kontynuacja OC i AC w PZU bez utraty zniżek

Data aktualizacji: 2013-11-28
Dziś rusza nowa kampanie reklamowa ubezpieczyciela pt. "Ochrona zniżek". PZU do 15 stycznia 2012 roku będzie promowało możliwość kontynuacji polisy OC i/lub AC bez utraty zniżek w przypadku wypłaty odszkodowania.

Wypłata odszkodowania z ubezpieczeń OC i AC wiąże się z utratą zniżek często wypracowywanych kilka lat. Oferta PZU Ochrona Zniżek umożliwia kierowcom zawierającym OC lub AC w PZU zabezpieczenie się przed podwyżką składki w razie wystąpienia zdarzenia powodującego utratę zniżki.

Parasol ochrona PZU Ochrona Zniżek skierowana jest do osób fizycznych, które nie prowadzą działalności gospodarczej, posiadają co najmniej 10% zniżki za bezszkodową jazdę, są właścicielami samochodu, leasingobiorcami lub kredytobiorcami zawierającymi umowę OC lub AC w PZU S.A.

Akcja spotu rozgrywa się na parkingu jednego z dużych miast, gdzie bohater filmu rozprawia się ze słupkiem parkingowym - "winnym utraty zniżek". Film podkreśla, że każdy kierowca może znaleźć się w sytuacji, której efektem będzie utrata zniżki, np. rozbity reflektor, wgnieciona lub porysowana karoseria, czy uderzenie w słupek.

Z PZU takie przygody nie będą już więcej powodem zdenerwowania. Koszty naprawy można pokryć z ubezpieczenia, a zniżki zostają zachowane, jakby szkoda nigdy nie powstała.

Kampania reklamowa będzie obecna w TV, internecie, kinie, radiu, oddziałach PZU oraz w ambiencie.

Źródło: Biuro Prasowe PZU

Podobne artykuły
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2015-04-07

Ranking najtańszych ubezpieczeń samochodowych - marzec 2015

Analitycy porównywarki ubezpieczeniowej Ubea.pl po raz kolejny sprawdzili, które polisy OC dla kierowców są „najtańsze”. Marcowy ranking Ubea.pl, podobnie jak dwa poprzednie zestawienia opiera...

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2015-03-02

Ranking najtańszych ubezpieczeń samochodowych - luty 2015

W styczniowym rankingu porównywarki ubezpieczeń Ubea.pl pierwsze miejsce zajęła firma Link4. Miesiąc później eksperci Ubea.pl znów sprawdzili wyniki 150 000 pojedynczych kalkulacji.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2015-02-02

Ranking najtańszych ubezpieczeń samochodowych - styczeń 2015

Co miesiąc ponad 150 000 użytkowników porównywarki Ubea sprawdza składki ubezpieczeń OC dla kierowców. Wyniki tych wszystkich kalkulacji posłużyły do stworzenia największego i najbardziej wiarygodnego...

Czytaj więcej
Komentarze