Strona główna  |  Wiadomości  |  Kontakt z Proama

Kontakt z Proama

Kontakt z Proama

Data aktualizacji: 2021-09-30
Proama oferuje swoim klientom różnorodne sposoby kontaktu, a media społecznościowe ubezpieczyciel wykorzystuje także do promocji bezpiecznej jazdy wśród kierowców.

W dobie Internetu klienci wymagają kontaktu z ubezpieczycielem 24 godziny na dobę. Sprawdzamy, jak najszybciej skontaktować się z Proamą.

Zobacz także, jak zgłosić szkodę w Proamie

Spis treści

  1. Adres centrali
  2. Adres korespondencyjny Proama
  3. Telefon
  4. Strona
  5. Mail
  6. Media społecznościowe

Adres centrali

Kontakt Proama Administracja i księgowość

Generali T.U. S.A. (właściciel marki Proama)
ul. Postępu 15b
02-676 Warszawa

Adres korespondencyjny Proama

ul. Postępu 15B
02-676 Warszawa
fax. 815 815 810

Telefon

Ogólnopolski Oddział Obsługi Klienta

815 815 815

Czynny od poniedziałku do piątku w następujących godzinach:

  • zakup lub odnowienie ubezpieczenia: 8:00 - 20:00
  • obsługa lub zmiany na obowiązującej polisie: 8:00 - 17:00

Strona

https://www.proama.pl

Mail

obsługa klienta: centrumklienta@proama.pl
likwidacja szkód: szkody@proama.pl

Media społecznościowe

Proama:

Youtube: Proama

Wrzucam na luz – to wspólna kampania Proamy i policji zachęcająca kierowców do spokojniejszej i bezpieczniejszej jazdy:

Facebook: Wrzucam na luz
Twitter: Wrzucam na luz

Sprawdź, jakie ubezpieczenia oferuje Proama

Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest numer telefonu do Proama?

Infolinia Proama działa pod numerem 815 815 815. W artykule znajdziesz również inne sposoby kontaktu z ubezpieczycielem.

Podobne artykuły
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2021-09-30

Kontakt UNIQA

UNIQA oferuje różne sposoby kontaktu, zarówno tradycyjne, jak i online. Sprawdź, jaki będzie dla Ciebie najwygodniejszy.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2021-09-30

Kontakt Compensa

Szybka komunikacja z klientem to obecnie podstawa na rynku ubezpieczeń. Compensa dostrzega tę potrzebę i dynamicznie rozwija panel internetowej obsługi.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2021-09-30

Kontakt z MTU

Kontakt z MTU za pośrednictwem ich strony internetowej lub przez telefon jest bardzo prosty. Pięta achillesową ubezpieczyciela są natomiast media społecznościowe.

Czytaj więcej
Komentarze
Małgosia
2018-12-18 10:17
IP: 212.160.x.x
Firma PROAMA, przestała być dla mnie firmą wiarygodną. NIESTETY! Moja "przygoda" z firmą rozpoczęła się w czerwcu tego roku kiedy wyjeżdżając do USA postanowiłam siebie i rodzinę ubezpieczyć w tej firmie. W trakcie pobytu w USA syn uległ drobnemu wypadkowi i konieczna była wizyta w szpitalu w celu założenia szwów na nos. Już w momencie próby kontaktu z infolinią podczas mojego pobytu w USA miałam problemy, dlatego, że ubezpieczyciel oferując takie ubezpieczenia niestety nie wziął pod uwagę różnic strefowych/czasowych i niestety mój kontakt nie obył się z uwagi na to, że w Polsce była noc a infolinia nie obsługuje klientów w nocy:( Po powrocie z USA w miesiącu sierpniu przekazałam rachunki do opłacenia. Niestety rachunki do chwili obecnej nie zostały opłacone. Przekazywałam również ponaglenia do zapłaty. Ostatnio otrzymałam z USA informację, że dług zostaje przekazany do firmy windykacyjnej. Po kontaktach z infolinią dowiedziałam się, że płatność nie została dokonana, ponieważ ubezpieczyciel czeka na dokumentację medyczną i pewnie będzie tak czekał lata świetlne, bo to bardzo wygodna postawa. PRAWDA! Czekamy, nic nie otrzymaliśmy i nie jesteśmy winni. Mało tego, jak się okazuje, znając choć trochę realia panujące w USA, PROAMA powinna wiedzieć, że jakiekolwiek dane klienta są bardzo chronione i szpital nie ma prawa udostępnić takich danych komukolwiek, oprócz samego pacjenta. Jak widać firma, która tak mocno pracuje na rynku nie posiada elementarnej wiedzy w tym obszarze. Jak jej można zaufać! A może to działanie z premedytacją! W ostatnim mailu otrzymałam informację, że firma NIE MOŻE STWIERDZIĆ SWOJEJ ODPOWIEDZIALNOŚĆI BEZ TEJ DOKUMENTACJI I MA NADZIEJĘ, ZE SZPITAL WKRÓTCE PRZEŚLE DOKUMENTACJĘ. FIRMA OPIERA SWOJĄ DZIAŁANOŚC O NADZIEJĘ:( Dzisiaj przekazuję sprawę do Europejskiego Centrum Odszkodowań, które pokieruje sprawą i będzie mnie reprezentowało przed firmą PROAMA. BRAK PROFESJONALIZMU TO POWINNO BYĆ HASŁO PRZEWODNIE TEJ FIRMY. .
odpowiedz