Strona główna  |  Wiadomości  |  Kolejny próg osiągnięty - Proama sprzedała 200 tys. polis

Kolejny próg osiągnięty - Proama sprzedała 200 tys. polis

Data publikacji: 2012-10-30
9 miesięcy działalności i 200 tys. sprzedanych polis na koncie. Proama jest jak do tej pory najszybciej rozwijającym się ubezpieczycielem w porównaniu do nowych podmiotów wchodzących na polski rynek w ciągu ostatnich 10 lat.

Agent Proamy - sprzedaż ubezpieczeń

Od czasu rozpoczęcia działalności na polskim rynku, czyli od 29 stycznia 2012 roku, Proama sprzedała już 200 tys. polis. Ubezpieczyciel oferuje pakiety OC AC, dodatkowe ubezpieczenia komunikacyjne, jak NNW, Super Assistance, Ochrona Prawna, a także Ubezpieczenie od Utraty Pracy, powiązane z użytkowaniem samochodu oraz NNW Domowym.

Jaki jest przepis na sukces Proamy?

Strategia multikanałowej sprzedaży. Ubezpieczenia Proamy dostępne są za pośrednictwem agentów, Osobistego Doradcy przez telefon i internet. Ubezpieczyciel ma podpisane umowy z ponad 500 multiagencjami i współpracuje z 7 tys. Osób Wykonujących Czynności Agencyjne.

Mariusz Kozłowski, Dyrektor Produktu, Aktuariatu i Likwidacji Szkód Proama, przewiduje że przy utrzymaniu aktualnego poziomu miesięcznej sprzedaży, do końca roku zawartych zostanie około 250 tys. umów ubezpieczeniowych.

Dziennik Ubezpieczeniowy napisał 5 października: „Po roku działalności to wynik kilkukrotnie lepszy od wszystkich komunikacyjnych startupów, które wchodziły na polski rynek w ostatnim dziesięcioleciu.”

Podobne artykuły
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2020-04-28

Koronawirus: jak ubezpieczyciele pomagają kierowcom?

Z powodu pandemii koronawirusa Polska Izba Ubezpieczeń zarekomendowała pomoc dla kierowców. Sprawdzamy, jakie rozwiązania wprowadzili poszczególni ubezpieczyciele. Na jaką pomoc można liczyć?

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2019-10-08

Barometr Ubea.pl: ceny OC we wrześniu 2019 r.

W sierpniu średnia składka OC prawie się nie zmieniła. Sprawdzamy, czy wrzesień upłynął pod znakiem bardziej wyraźnych zmian dotyczących kosztu OC.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2019-07-22

Najtańsze OC w miastach wojewódzkich - II kw. 2019 r.

Sprawdziliśmy przeciętne ceny polis OC w miastach wojewódzkich. Gdzie średnie składki ubezpieczenia komunikacyjnego były najtańsze na wiosnę 2019?

Czytaj więcej
Komentarze
Igor
2012-11-19 15:39
A ktoś już likwidował szkodę z Proamą? Jestem ciekaw czy w tym aspekcie są doceniani przez klientów. Notabene, ubezpieczenie kupujemy na wypadek szkody. A jak człowiek kupuje w firmie od której dostać jakieś odszkodowanie to cud, to... Odpowiedzcie sobie sami, jaki w tym sens?
odpowiedz
Olek
2012-11-09 13:35
Rosną w siłę, skubańcy! :)
odpowiedz
Łukasz R.
2012-10-31 08:56
Serdecznie gratuluję!
odpowiedz