Strona główna  |  Wiadomości  |  Jesienią AXA reklamuje produkty ochronne

Jesienią AXA reklamuje produkty ochronne

Data aktualizacji: 2013-10-26
Kampania wizerunkowo-sprzedażowa pod hasłem "AXA pomaga Ci chronić to, co dla Ciebie najcenniejsze" wystartowała dnia 14 października i promuje produkty ochronne ubezpieczyciela.

Ochrona rodziny "W naszej jesiennej kampanii produktów ochronnych staramy się uświadomić klientom, że warto już dziś pomyśleć o przyszłości swojej i swojej rodziny. Z naszych badań wynika, że wiele osób odkłada myślenie o przyszłości na później. Polacy raczej odrzucają myślenie o trudnych sytuacjach, w których życie może ich niemile zaskoczyć. Nie potrafią też często sami wybrać dobrego dla siebie ubezpieczenia" – mówi Agnieszka Chabrzyk, Dyrektor Departamentu Marketingu AXA Polska S.A.

Podjęte działania promocyjne mają zachęcać do kontaktu z przedstawicielami AXA, którzy w profesjonalny sposób doradzą i dopasują odpowiednie ubezpieczenie oraz zadbają o to, aby klienci mogli czuć się bezpiecznie.

Kampania obejmuje stacje grupy TVN, Polsat, Discovery, stacje tematyczne grupy AT Media, główne portale informacyjne i finansowe w internecie, e-mailing oraz kina Cinema City i Helios.

Czas trwania kampanii: 14.10 - 31.12.2011.

Źródło: Biuro Prasowe Grupy AXA

Podobne artykuły
turystyka
Ubezpieczenie turystyczne
2021-09-13

Najtańsze ubezpieczenia turystyczne w 2015 r.

Ubezpieczenie na wakacje nie kosztuje dużo. Można za to sporo stracić jeśli nie mamy polisy a w czasie wypoczynku wydarzy nam się jakiś wypadek - zwłaszcza za granicą.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2015-04-07

Ranking najtańszych ubezpieczeń samochodowych - marzec 2015

Analitycy porównywarki ubezpieczeniowej Ubea.pl po raz kolejny sprawdzili, które polisy OC dla kierowców są „najtańsze”. Marcowy ranking Ubea.pl, podobnie jak dwa poprzednie zestawienia opiera...

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2015-03-02

Ranking najtańszych ubezpieczeń samochodowych - luty 2015

W styczniowym rankingu porównywarki ubezpieczeń Ubea.pl pierwsze miejsce zajęła firma Link4. Miesiąc później eksperci Ubea.pl znów sprawdzili wyniki 150 000 pojedynczych kalkulacji.

Czytaj więcej
Komentarze
szymek
2011-10-28 19:42
Rozumiem, że chodzi o ubezpieczenia na życie w AXA?
odpowiedz