Strona główna  |  Wiadomości  |  Igrzyska w Trójmieście za sprawą Ergo Hestii

Igrzyska w Trójmieście za sprawą Ergo Hestii

Data publikacji: 2011-02-14
Ergo Hestia z okazji dwudziestych urodzin dąży do sprowadzenia do trójmiejskiej Ergo Areny finałów Ligi Światowej w Piłce Siatkowej. Będzie to niesamowite wydarzenie dla kibiców siatkówki na najwyższym światowym poziomie.

Chcąc podziekować za zaufanie, którym Ergo Hestia została obdarzona przez klientów i uczcić dwudziestolecie istnienia, ubezpieczyciel zabiega o umożliwienie Polakom uczestnictwa w wyjątkowej uczcie sportowej na skalę międzynarodową, jaką będą prestiżowe finały Ligi Światowej w Piłce Siatkowej.

Siatkówka "Dwudziestolecie to dla nas wyjątkowy moment i dlatego chcemy je niecodziennie uczcić wraz z mieszkańcami Trójmiasta i kibicami siatkówki z całej Polski. Ergo Arena, której jesteśmy tytularnym sponsorem, wydaje się naturalnym miejscem do organizacji takiego wydarzenia" – mówi Katarzyna Śliwińska, dyrektor Biura Marketingu i PR Grupy ERGO Hestia.

Rozmowy między Ergo Hestią a Profesjonalną Ligą Piłki Siatkowej, trwające już od miesięcy, są w ostatniej fazie negocjacji. Wiadomo już, że sopockie towarzystwo ubezpieczeń będzie głównym partnerem tego wydarzenia.

Finały odbędą się w trójmiejskiej ERGO Arenie w dniach 6-10 lipca 2011 r.

Komentarze