Strona główna  |  Wiadomości  |  Home assistance gratis do ubezpieczenia mieszkania w Avivie

Home assistance gratis do ubezpieczenia mieszkania w Avivie

Home assistance gratis do ubezpieczenia mieszkania w Avivie

Data aktualizacji: 2013-09-21
Do każdego ubezpieczenia mieszkania "Mój Apartament" zawartego do końca października 2011 roku Aviva bezpłatnie dołącza pakiet Home assistance, gwarantujący m.in. pomoc technika AGD, hydraulika i elektryka.

Jak podaje firma Mondial Assistance, współpracująca z towarzystwem Aviva, w 2010 roku liczba inwestycji z zakresu home assistance wzrosła w Polsce o 55% w stosunku do roku poprzedniego. W 2009 wzrost również przekroczył 50%. Pakiet Home assistance jest coraz częściej dodawany do produktów ubezpieczeniowych.

Pomoc ślusarza Najpopularniejsze usługi w ramach pakietu Home assistance, to:

  • serwis urządzeń AGD (43% inwestycji),
  • pomoc hydraulika (23%),
  • serwis urządzeń RTV (14%),
  • naprawa komputerów osobistych (6%),
  • pomoc ślusarza (5%).

Z usług gwarantowanych przez Home assistance najczęściej korzystają mieszkańcy województwa mazowieckiego, dolnośląskiego i śląskiego. Najbardziej atrakcyjny w oczach klientów jest serwis sprzętu AGD, RTV i PC (szczególnie pogwarancyjny).

Home assistance zapewnia również szereg usług dodatkowych, takich jak: pomoc w zakupach, rezerwacja hoteli, biletów na podróż, mecz, koncert, wynajęcie samochodu, czy pomoc weterynaryjna.

Wartość rynki ubezpieczeń od nagłych zdarzeń na terenie domu i home assistance w Europie szacuje się na 2,65 mld euro - zgodnie z danymi z 2010 roku. Największe rynku to Wielka Brytania, Francja i Hiszpania.

Źródło: Biuro Prasowe Aviva

Podobne artykuły
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2019-10-08

Barometr Ubea.pl: ceny OC we wrześniu 2019 r.

W sierpniu średnia składka OC prawie się nie zmieniła. Sprawdzamy, czy wrzesień upłynął pod znakiem bardziej wyraźnych zmian dotyczących kosztu OC.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2019-08-06

Ranking OC, AC, NNW lipiec 2019 r. - kto miał najtańsze ubezpieczenie?

Lipiec przyniósł wzrost średniej składki OC. Sprawdzamy, kto w takich warunkach sprzedawał najtańsze polisy komunikacyjne.

Czytaj więcej
nieruchomosci
Ubezpieczenie nieruchomości
2021-09-28

Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym dla całej rodziny

Dobrowolne ubezpieczenia OC stają się coraz popularniejsze. Tłumaczymy, czy warto kupić jedną z takich polis dla całej rodziny.

Czytaj więcej
Komentarze