Strona główna  |  Wiadomości  |  Generali rozpoczyna współpracę z Inter Partner Assistance Polska

Generali rozpoczyna współpracę z Inter Partner Assistance Polska

Data publikacji: 2011-07-11
Umowa zawarta między spółkami Grupy Generali a Inter Partner Assistance Polska S.A. (IPAP) weszła w życie z początkiem lipca br. Współpraca ma zapewnić najwyższe standardy jakości obsługi klientów Generali, a także usprawnienie rozliczeń z siecią placówek medycznych.

Umowa gwarantuje klientom grupowych ubezpieczeń zdrowotnych Generali łatwiejszy dostęp do licznych placówek medycznych współpracujących zarówno z Generali, jak i IPAP. Konsultanci infolinii medycznej, działającej całą dobę, rezerwują wizyty u wybranych lekarzy specjalistów w dogodnej dla klientów lokalizacji.

Dentysta i dziecko Błyskawiczna obsługa w ramach ubezpieczenia zdrowotnego zagwarantowana jest dzięki licznej sieci placówek medycznych Generali oraz dodatkowo oferowaną refundację poniesionych przez klientów kosztów w placówkach spoza sieci Generali.

„Stale pracujemy nad zapewnieniem wysokiej jakości obsługi klientów oraz rozbudową oferty placówek medycznych. To kluczowe elementy niezbędne do rozwoju grupowych ubezpieczeń zdrowotnych, do których Generali przywiązuje szczególną wagę. Nawiązanie współpracy z Inter Partner Assistance Polska jest jednym z podjętych działań w celu zapewnienia sprawnej obsługi zarówno dla naszych Klientów jak i partnerów medycznych.” – mówi Aneta Gajek-Wiśniewska, dyrektor Działu Rozwoju Produktu Ubezpieczeń Grupowych w Generali.

Grupowe ubezpieczenie zdrowotne Generali dostępne jest w pięciu wariantach w zakresie świadczeń ambulatoryjnych oraz w dwóch opcjach w zakresie świadczeń szpitalnych, gwarantując nielimitowany dostęp do specjalistów bez skierowania na terenie całego kraju. Ponadto klienci mogą rozszerzyć zakres ubezpieczenia o rehabilitację, wizyty domowe, usługi stomatologiczne i wiele innych.

Źródło: Grupa Generali

Podobne artykuły
zycie
Ubezpieczenie na życie
2023-03-20

Jak przez 20 lat podrożały wizyty u polskich lekarzy?

Według danych GUS, w minionym roku wizyty lekarskie zdrożały o około 17%. Sprawdzamy, czy przez ostatnie 20 lat kiedykolwiek miały miejsce większe podwyżki.

Czytaj więcej
zycie
Ubezpieczenie na życie
2022-12-07

Wciąż mało wydajemy na ubezpieczenie siebie

Nasi rodacy wciąż wydają więcej na polisy majątkowe aniżeli na ochronę życia oraz zdrowia. Sprawdzamy, czy Polska pod tym względem wyróżnia się w Europie.

Czytaj więcej
nieruchomosci
Ubezpieczenie nieruchomości
2022-06-21

Ubezpieczenie fotowoltaiki - właściciele domów mają wybór?

Ubezpieczenie fotowoltaiki staje się coraz bardziej popularne. Wyjaśniamy, jak ubezpieczyć fotowoltaikę mogą właściciele domów jednorodzinnych.

Czytaj więcej
Komentarze