Strona główna  |  Wiadomości  |  Generali rozpoczyna współpracę z Inter Partner Assistance Polska

Generali rozpoczyna współpracę z Inter Partner Assistance Polska

Generali rozpoczyna współpracę z Inter Partner Assistance Polska

Data publikacji: 2011-07-11
Umowa zawarta między spółkami Grupy Generali a Inter Partner Assistance Polska S.A. (IPAP) weszła w życie z początkiem lipca br. Współpraca ma zapewnić najwyższe standardy jakości obsługi klientów Generali, a także usprawnienie rozliczeń z siecią placówek medycznych.

Umowa gwarantuje klientom grupowych ubezpieczeń zdrowotnych Generali łatwiejszy dostęp do licznych placówek medycznych współpracujących zarówno z Generali, jak i IPAP. Konsultanci infolinii medycznej, działającej całą dobę, rezerwują wizyty u wybranych lekarzy specjalistów w dogodnej dla klientów lokalizacji.

Dentysta i dziecko Błyskawiczna obsługa w ramach ubezpieczenia zdrowotnego zagwarantowana jest dzięki licznej sieci placówek medycznych Generali oraz dodatkowo oferowaną refundację poniesionych przez klientów kosztów w placówkach spoza sieci Generali.

„Stale pracujemy nad zapewnieniem wysokiej jakości obsługi klientów oraz rozbudową oferty placówek medycznych. To kluczowe elementy niezbędne do rozwoju grupowych ubezpieczeń zdrowotnych, do których Generali przywiązuje szczególną wagę. Nawiązanie współpracy z Inter Partner Assistance Polska jest jednym z podjętych działań w celu zapewnienia sprawnej obsługi zarówno dla naszych Klientów jak i partnerów medycznych.” – mówi Aneta Gajek-Wiśniewska, dyrektor Działu Rozwoju Produktu Ubezpieczeń Grupowych w Generali.

Grupowe ubezpieczenie zdrowotne Generali dostępne jest w pięciu wariantach w zakresie świadczeń ambulatoryjnych oraz w dwóch opcjach w zakresie świadczeń szpitalnych, gwarantując nielimitowany dostęp do specjalistów bez skierowania na terenie całego kraju. Ponadto klienci mogą rozszerzyć zakres ubezpieczenia o rehabilitację, wizyty domowe, usługi stomatologiczne i wiele innych.

Źródło: Grupa Generali

Podobne artykuły
turystyka
Ubezpieczenie turystyczne
2022-05-16

Wakacje w Grecji 2022 r. - koszt ubezpieczenia

Wakacje w Grecji pozostają częstym wyborem Polaków. Postanowiliśmy zatem sprawdzić, ile w 2022 roku kosztuje przykładowe ubezpieczenie na wakacje w Grecji.

Czytaj więcej
turystyka
Ubezpieczenie turystyczne
2021-12-16

Polisę narciarską kupimy z ochroną przed COVID w pakiecie?

O ochronie ubezpieczeniowej związanej z COVID-19 mówi się w kontekście polis na letnie wakacje. Warto sprawdzić, jak wygląda sytuacja dotycząca ubezpieczeń narciarskich.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2020-04-28

Koronawirus: jak ubezpieczyciele pomagają kierowcom?

Z powodu pandemii koronawirusa Polska Izba Ubezpieczeń zarekomendowała pomoc dla kierowców. Sprawdzamy, jakie rozwiązania wprowadzili poszczególni ubezpieczyciele. Na jaką pomoc można liczyć?

Czytaj więcej
Komentarze