Strona główna  |  Wiadomości  |  Fundusze Aviva Investors - do końca marca bez opłat wstępnych

Fundusze Aviva Investors - do końca marca bez opłat wstępnych

Data publikacji: 2011-02-28
Promocja polegająca na zniesieniu opłat wstępnych w funduszach inwestycyjnych Aviva Investors TFI trwa od 14 lutego do 31 marca. W ubiegłym roku aż pięć subfunduszy z udziałem akcji Aviva Investors zajęło miejsca na podium w swoich kategoriach.

Pomoc w inwestycji W 2010 roku sukcesem Aviva Investors TFI były doskonałe wyniki funduszy z udziałem akcji. Pięć z nich zajęło miejsca na podium w swoich kategoriach, w tym trzy - spośród funduszy akcji polskich małych i średnich spółek, funduszy akcji zagranicznych i funduszy zrównoważonych - na pierwszych miejscach. "Klienci, którzy zaczęli inwestowanie lub wpłacili dodatkowe pieniądze do tych funduszy we wczesnym etapie wzrostów na rynku akcji, mają powody do satysfakcji" – komentuje Marek Przybylski, prezes Aviva Investors TFI.

W ubiegłym roku Aviva Investors umocniło swoją pozycję na rynku TFI, awansując na drugą pozycję pod względem zarządzanych aktywów, które wzrosły z 8,9 mld zł do 11,1 mld zł. "Było to możliwe, bo znakomite wyniki naszych funduszy przyciągnęły uwagę klientów, którzy szukają najlepszych zarządzających ich oszczędnościami. Dobre efekty sprzedażowe zawdzięczamy zarówno doradcom ubezpieczeniowym grupy Aviva, jak również zewnętrznym dystrybutorom, z którymi poszerzyliśmy współpracę w ostatnim roku" – mówi Marek Przybylski.

Dla klientów zainteresowanych inwestycjami trwa w Aviva również inna promocja: 100% alokacji składki w ubezpieczeniu inwestycyjnym Bonus VIP, oferowanym przez Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.

Komentarze