pon-pt godz 9:00-17:00

71 722 80 00

Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta
  • You Can Drive

Ergo Hestia-kpina

2012-11-20 14:15

s

co za chora firma , nie polecam , oszusci do potegi

2012-10-11 05:06

Malinowska

W zwiazku z wypadkiem opisanym przez pana Janika w Norwegii mam bardzo proste pytanie do firmy Hestia czy jest ona firma transportowa czy ubezpieczeniowa, bo to zasadnicza roznica.

2012-08-31 11:17

Ork

Do przedmówcy: czytam to forum i czytam i widzę, że w każdym towarzystwie kantują aż miło. Prawda jest taka, że dopóki jest dobrze, to wszystko fajnie. Współczuje sytuacji i życzę powrotu do zdrowia.

2012-07-12 09:28

Janik

Uwaga!!! przestroga dla wszystkich posiadaczy ubezpieczenia Hestia! Nasz kolega własnie przezywa taka oto przygode z ta firma... „Witam, szczerze nie polecam nikomu ubezpieczenia w tym towarzystwie wszystko jest pięknie do momentu aż coś się nie wydarzy. Osobiście dużo podróżuję i zawsze ubezpieczałem się tutaj pakiet maksymalny z uwzględnieniem sportów wysokiego ryzyka (skoki ze spadochronem). Obecnie przebywam w Norwegii. W niedziele 08.07 uległem tu wypadkowi w skutek którego mam połamane obie stopy, w szpitalu okazało się że nie mogę być operowany z powodu zbyt dużej opuchlizny i mam zostać przetransportowany do Polski. Generalnie nie ma większego pośpiechu w działaniu tej firmy ponieważ samo skompletowanie dokumentów zajęło im ponad dwa dni nie wspominając o nieposiadaniu kopi mojej polisy (koszt leczenia max 300k pln) potem kolejne 1,5 dnia na transport. De facto wyszło na to żeby bylo dla mnie lepiej nie mogę być transportowany samolotem tylko karetką. Dlatego też wysłali po mnie dzisiaj ambulans z Warszawy do Voss ( ok 2000 km, prom itp) będzie już w piątek przed południem potem tylko ponad 30h w samochodzie i już w sobotę wieczorem bede w Warszawie odwieziony przez wskazany przeze mnie adres. Szybko licząc po tygodniu od dnia wypadku będę mógł się spokojnie wyleczyć. Firma stała się pośmiewiskiem w całym szpitalu, nikt się nawet nie zainteresował jak tak naprawdę się czuje, co mi jest i jak mi mogą pomóc. Jedynie załatwić gościa żeby się odczepił jak najmniejszym kosztem. Na szczęście mogę liczyć na pomoc przyjaciół i znajomych którzy zorganizowali mi powrót do kraju samolotem. Z całego serca nie polecam wszystko jest dobrze do puki coś się nie stanie a nie daj boże coś poważnego jak mnie w tym przypadku. To był ostatni raz, nie dziękuję za współpracę. Bez poważania"