Strona główna  |  Wiadomości  |  Dodatkowe opcje w ofercie AC Liberty Direct

Dodatkowe opcje w ofercie AC Liberty Direct

Data aktualizacji: 2013-09-06
Liberty Direct wprowadził dwie dodatkowe opcje ubezpieczenia AC - Warsztat oraz Warsztat Plus, pozwalające dostosować zakres ochrony do wieku samochodu. Oferta ubezpieczyciela dostępna jest dla klientów, którzy zakupią polisę OC o Autocasco Standard.

Opcja Warsztat Plus przeznaczona jest dla samochodów nie starszych niż 3 letnie. Program umożliwia likwidację szkody bez amortyzacji części oraz naprawę w autoryzowanych stacjach obsługi. Opcja Warsztat skierowana jest dla pojazdów nie starszych niż 5 letnie. Umożliwia likwidację szkody bez amortyzacji części na zamiennikach.

Samochód na poboczu „Nowa oferta AC została stworzona z myślą o Klientach, którzy szukają szerokiej ochrony przed skutkami nieprzewidzianych zdarzeń na drodze i równocześnie oczekują indywidualnych rozwiązań dostosowanych do swoich potrzeb. Dzięki wprowadzonym zmianom Klienci zyskają większą możliwość decydowania o zakresie polisy i tym samym pewność, że płacą za usługi, które rzeczywiście mogą być im potrzebne” - komentuje Marcin Andrzejczyk, Kierownik Działu Komunikacji Marketingowej Liberty Direct.

Opcje Warsztat i Warsztat Plus są dostępne w pakiecie OC i AC Standard, który chroni właściciela pojazdu przed finansowymi konsekwencjami szkód wyrządzonych osobom trzecim lub na mieniu oraz obejmuje szkody polegające na uszkodzeniu lub zniszczeniu samochodu i jego wyposażenia oraz szyb, powstałe w wyniku wypadku lub kradzieży.

Ubezpieczenie Liberty Direct obejmuje także szkody polegające na uszkodzeniu pojazdu przez osoby trzecie oraz powstałe na skutek anomalii pogodowych. AC Standard dotyczy zarówno szkód powstałych na terenie Polski, jak i Europy. Wybierając polisę Liberty Direct, klienci mogą samodzielnie zdecydować o ustanowieniu udziału własnego w szkodzie i jego wysokości. Szkody kradzieżowe nie wpływają na utratę zniżek bonus/malus.

Źródło: Liberty Direct

Podobne artykuły
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2022-06-17

Rzeczoznawca samochodowy - kim jest i jak może nam pomóc?

Rzeczoznawca samochodowy to ekspert, który może wspierać kierowcę w sporze z ubezpieczycielem. Nasz artykuł wyjaśnia, kim dokładnie jest taki fachowiec.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2020-12-22

Rynek OC jest coraz mniej konkurencyjny?

Polski rynek ubezpieczeń komunikacyjnych jest dość mocno skoncentrowany wokół kilku liderów. Sprawdzamy, jak przez ostatnie lata zmieniała się konkurencja w tym sektorze.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2019-05-13

Którzy ubezpieczyciele stawiają na komunikacyjne polisy OC i AC?

Ubezpieczenia komunikacyjne (OC i autocasco) mają duże znaczenie dla krajowych ubezpieczycieli. Sprawdziliśmy, które firmy są najbardziej uzależnione od tych polis.

Czytaj więcej
Komentarze
Dominika
2011-12-30 12:32
Ja w swoim ubezpieczeniu, właśnie w LD mam pakiet warsztat plus, gdzie po kolizji naprawiają mi auto z oryginalnymi częściami bez potrącenia amotryzacji. Moje autko ma 1,5 roku, ale działa na samochody do 3 lat.
odpowiedz