Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta

Dodatkowe opcje w ofercie AC Liberty Direct

Ostatnia aktualizacja: 2013-09-06

Liberty Direct wprowadził dwie dodatkowe opcje ubezpieczenia AC - Warsztat oraz Warsztat Plus, pozwalające dostosować zakres ochrony do wieku samochodu. Oferta ubezpieczyciela dostępna jest dla klientów, którzy zakupią polisę OC o Autocasco Standard.

Opcja Warsztat Plus przeznaczona jest dla samochodów nie starszych niż 3 letnie. Program umożliwia likwidację szkody bez amortyzacji części oraz naprawę w autoryzowanych stacjach obsługi. Opcja Warsztat skierowana jest dla pojazdów nie starszych niż 5 letnie. Umożliwia likwidację szkody bez amortyzacji części na zamiennikach.

Samochód na poboczu „Nowa oferta AC została stworzona z myślą o Klientach, którzy szukają szerokiej ochrony przed skutkami nieprzewidzianych zdarzeń na drodze i równocześnie oczekują indywidualnych rozwiązań dostosowanych do swoich potrzeb. Dzięki wprowadzonym zmianom Klienci zyskają większą możliwość decydowania o zakresie polisy i tym samym pewność, że płacą za usługi, które rzeczywiście mogą być im potrzebne” - komentuje Marcin Andrzejczyk, Kierownik Działu Komunikacji Marketingowej Liberty Direct.

Opcje Warsztat i Warsztat Plus są dostępne w pakiecie OC i AC Standard, który chroni właściciela pojazdu przed finansowymi konsekwencjami szkód wyrządzonych osobom trzecim lub na mieniu oraz obejmuje szkody polegające na uszkodzeniu lub zniszczeniu samochodu i jego wyposażenia oraz szyb, powstałe w wyniku wypadku lub kradzieży.

Ubezpieczenie Liberty Direct obejmuje także szkody polegające na uszkodzeniu pojazdu przez osoby trzecie oraz powstałe na skutek anomalii pogodowych. AC Standard dotyczy zarówno szkód powstałych na terenie Polski, jak i Europy. Wybierając polisę Liberty Direct, klienci mogą samodzielnie zdecydować o ustanowieniu udziału własnego w szkodzie i jego wysokości. Szkody kradzieżowe nie wpływają na utratę zniżek bonus/malus.

Źródło: Liberty Direct

Tagi:

Komentarze

2011-12-30 12:32

Dominika

Ja w swoim ubezpieczeniu, właśnie w LD mam pakiet warsztat plus, gdzie po kolizji naprawiają mi auto z oryginalnymi częściami bez potrącenia amotryzacji. Moje autko ma 1,5 roku, ale działa na samochody do 3 lat.