Strona główna  |  Wiadomości  |  Czego pragną kobiety - w kampanii reklamowej WARTY

Czego pragną kobiety - w kampanii reklamowej WARTY

Data aktualizacji: 2013-09-04
Ubezpieczenie mieszkania i domu od wszystkich zdarzeń plus bezpłatna pomoc fachowców podczas domowej awarii i ubezpieczenie torebki na wypadek rabunku, to główne zalety specjalnego Pakietu dla Kobiet stworzonego przez WARTĘ.

Badania przeprowadzone przez WARTĘ wykazały, że kobiety częściej kupują ubezpieczenia mieszkaniowe. Jeśli kobieta wybiera produkt ubezpieczeniowy, to w pierwszej kolejności jest to ubezpieczenie mieszkania (30%), następnie podróżne (14,3%) i pozostałe. Mężczyźni wybierają ubezpieczenie mieszkania jako trzecie w kolejności (10,7%).

„To kobiety najczęściej kierują urządzaniem wnętrza, dopracowują szczegóły wystroju, wkładają w to serce, dlatego nie chcą, aby ich wysiłki poszły na marne i kupują ubezpieczenie domu lub mieszkania” - mówi Bogusława Potacka, Dyrektor Departamentu Marketingu WARTY.

Kobieta w domu Kobiety potrzebują kompleksowej ochrony, dlatego atutem pakietu WARTA DOM KOMFORT jest możliwość ubezpieczenia mieszkania lub domu na zasadzie all risks. Z myślą o wygodzie kobiet WARTA wzbogaciła każdą polisę o bezpłatny pakiet home assistance, który obejmuje dojazd fachowców i naprawę sprzętu (RTV, AGD, PC, zamek w drzwiach, krany, rury hydrauliczne, dach, szyby, grzejniki, przewody elektryczne), uruchomienie samochodu przed domem, czy zmianę koła w przypadku przebicia opony.

Ubezpieczenie zawiera także medical assistance gwarantujący wizytę lekarza w dowolnym miejscu w Polsce w razie nagłego zachorowania lub wypadku każdego z domowników, infolinię medyczną oraz opiekę wakacyjną nad osobami starszymi podczas urlopu ubezpieczonego.

Do polisy ubezpieczenia mieszkania WARTY można także włączyć pakiet TOREBKA, który obejmuje ochronę przedmiotów codziennego użytku, które mogą zostać utracone wskutek rabunku: zegarek, telefon komórkowy, torebka, plecak lub teczka, z całą ich zawartością (kartami kredytowymi, portfelem, kluczami, itp.). Istotne jest że pakiet, w cenie jednej składki, chroni wszystkie osoby, z którymi mieszka właścicielka polisy. DO końca września pakiet Torebka jest dostępny z 50% zniżką.

„Nowoczesne kobiety, mieszkanki wielkich miast żyją w pośpiechu i chcą mieć wszystko pod kontrolą. Wsłuchaliśmy się w Ich głosy i wiemy, że ochrona ubezpieczeniowa mieszkania, czy rzeczy osobistych jest dla nich ważna, ale poczucie bezpieczeństwa zapewni im również świadomość, że w każdej chwili mogą zadzwonić na naszą infolinię i zamówić usługę „złotej rączki”. Taka usługa nie jest unikalna na rynku, ale w WARCIE jest precyzyjnie dostosowana do potrzeb wymagających kobiet" - mówi Bogusława Potacka. "Choć naszą ofertę kierujemy do kobiet, mogą z niej skorzystać także Panowie. Cały pakiet oferujemy w bardzo atrakcyjnych cenach.” - dodaje Bogusława Potacka.

Dodatkowo każda Pani, która zakupi pakiet otrzyma w prezencie wieczorową torebkę. Promocja ważna jest do wyczerpania zapasów.

Więcej o pakiecie dla kobiet można przeczytać na stronie Warta dla kobiet

Źródło: WARTA

Podobne artykuły
nieruchomosci
Ubezpieczenie nieruchomości
2022-12-28

Upadek na chodniku może nas kosztować 80 000 zł?

Odszkodowania za upadek na śliskim chodniku wcale nie są niskie. Udowadnia to analiza orzecznictwa sądowego z ostatnich lat. Poszkodowani otrzymują nawet 80 000 zł.

Czytaj więcej
nieruchomosci
Ubezpieczenie nieruchomości
2022-10-18

Ubezpieczenie nagrobków w 2022 roku: kto je oferuje?

Ubezpieczenia nagrobków już od dłuższego czasu są dostępne w Polsce. Przed kolejnym Dniem Wszystkich Świętych sprawdzamy, jak wygląda oferta takich polis w 2022 r.

Czytaj więcej
nieruchomosci
Ubezpieczenie nieruchomości
2022-06-21

Ubezpieczenie fotowoltaiki - właściciele domów mają wybór?

Ubezpieczenie fotowoltaiki staje się coraz bardziej popularne. Wyjaśniamy, jak ubezpieczyć fotowoltaikę mogą właściciele domów jednorodzinnych.

Czytaj więcej
Komentarze