Strona główna  |  Wiadomości  |  Czego pragną kobiety - w kampanii reklamowej WARTY

Czego pragną kobiety - w kampanii reklamowej WARTY

Czego pragną kobiety - w kampanii reklamowej WARTY

Data aktualizacji: 2013-09-04
Ubezpieczenie mieszkania i domu od wszystkich zdarzeń plus bezpłatna pomoc fachowców podczas domowej awarii i ubezpieczenie torebki na wypadek rabunku, to główne zalety specjalnego Pakietu dla Kobiet stworzonego przez WARTĘ.

Badania przeprowadzone przez WARTĘ wykazały, że kobiety częściej kupują ubezpieczenia mieszkaniowe. Jeśli kobieta wybiera produkt ubezpieczeniowy, to w pierwszej kolejności jest to ubezpieczenie mieszkania (30%), następnie podróżne (14,3%) i pozostałe. Mężczyźni wybierają ubezpieczenie mieszkania jako trzecie w kolejności (10,7%).

„To kobiety najczęściej kierują urządzaniem wnętrza, dopracowują szczegóły wystroju, wkładają w to serce, dlatego nie chcą, aby ich wysiłki poszły na marne i kupują ubezpieczenie domu lub mieszkania” - mówi Bogusława Potacka, Dyrektor Departamentu Marketingu WARTY.

Kobieta w domu Kobiety potrzebują kompleksowej ochrony, dlatego atutem pakietu WARTA DOM KOMFORT jest możliwość ubezpieczenia mieszkania lub domu na zasadzie all risks. Z myślą o wygodzie kobiet WARTA wzbogaciła każdą polisę o bezpłatny pakiet home assistance, który obejmuje dojazd fachowców i naprawę sprzętu (RTV, AGD, PC, zamek w drzwiach, krany, rury hydrauliczne, dach, szyby, grzejniki, przewody elektryczne), uruchomienie samochodu przed domem, czy zmianę koła w przypadku przebicia opony.

Ubezpieczenie zawiera także medical assistance gwarantujący wizytę lekarza w dowolnym miejscu w Polsce w razie nagłego zachorowania lub wypadku każdego z domowników, infolinię medyczną oraz opiekę wakacyjną nad osobami starszymi podczas urlopu ubezpieczonego.

Do polisy ubezpieczenia mieszkania WARTY można także włączyć pakiet TOREBKA, który obejmuje ochronę przedmiotów codziennego użytku, które mogą zostać utracone wskutek rabunku: zegarek, telefon komórkowy, torebka, plecak lub teczka, z całą ich zawartością (kartami kredytowymi, portfelem, kluczami, itp.). Istotne jest że pakiet, w cenie jednej składki, chroni wszystkie osoby, z którymi mieszka właścicielka polisy. DO końca września pakiet Torebka jest dostępny z 50% zniżką.

„Nowoczesne kobiety, mieszkanki wielkich miast żyją w pośpiechu i chcą mieć wszystko pod kontrolą. Wsłuchaliśmy się w Ich głosy i wiemy, że ochrona ubezpieczeniowa mieszkania, czy rzeczy osobistych jest dla nich ważna, ale poczucie bezpieczeństwa zapewni im również świadomość, że w każdej chwili mogą zadzwonić na naszą infolinię i zamówić usługę „złotej rączki”. Taka usługa nie jest unikalna na rynku, ale w WARCIE jest precyzyjnie dostosowana do potrzeb wymagających kobiet" - mówi Bogusława Potacka. "Choć naszą ofertę kierujemy do kobiet, mogą z niej skorzystać także Panowie. Cały pakiet oferujemy w bardzo atrakcyjnych cenach.” - dodaje Bogusława Potacka.

Dodatkowo każda Pani, która zakupi pakiet otrzyma w prezencie wieczorową torebkę. Promocja ważna jest do wyczerpania zapasów.

Więcej o pakiecie dla kobiet można przeczytać na stronie Warta dla kobiet

Źródło: WARTA

Podobne artykuły
nieruchomosci
Ubezpieczenie nieruchomości
2021-09-28

Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym dla całej rodziny

Dobrowolne ubezpieczenia OC stają się coraz popularniejsze. Tłumaczymy, czy warto kupić jedną z takich polis dla całej rodziny.

Czytaj więcej
nieruchomosci
Ubezpieczenie nieruchomości
2021-09-23

Ile kosztuje wakacyjna ochrona mieszkania?

Niektóre osoby bardzo obawiają się, że podczas urlopowego wyjazdu coś złego może wydarzyć się w ich lokalu. O ubezpieczeniu mieszkania powinni pomyśleć nie tylko tacy zatroskani urlopowicze....

Czytaj więcej
nieruchomosci
Ubezpieczenie nieruchomości
2015-02-25

Ubezpieczenie nieruchomości

Ubezpieczenie mieszkania i domu. Na co zwrócić uwagę? Kalkulator ubezpieczenia mieszkania i domu 17 ubezpieczycieli

Czytaj więcej
Komentarze