Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta
  • You Can Drive

Allianz daje szansę młodym piłkarzom i fanom futbolu

Data publikacji: 2011-05-30

Allianz, oficjalny partner FC Bayern Monachium i Allianz Arena, w sierpniu br. organizuje kolejny międzynarodowy obóz piłkarski Allianz Junior Football Camp w Monachium. Młodzież z całego świata będzie mieć okazję szkolić się pod okiem trenerów FC Bayern Monachium. Właśnie rozpoczął się nabór uczestników.

Oblicz ubezpieczenie

Oblicz moje OC/AC

Allianz

Allianz Junior Football Camp

Obóz piłkarski Allianz Junior Football Camp jest organizowany dla młodzieży w wieku 14-16 lat pasjonującej się piłką nożną. Przez pięć dni w sierpniu tego roku uczestnicy obozu będą mieli okazję poznać największe gwiazdy futbolu oraz zobaczyć od kulis życie jednego z największych światowych klubów piłkarskich - FC Bayern Monachium.

W obozie udział weźmie 50 młodych ludzi z całego świata, w tym troje z Polski. Dla uczestników przygotowano wiele atrakcji: treningi pod okiem szkoleniowców FC Bayern oraz spotkanie z piłkarzami FC Bayern, gdzie będą mogli z nimi porozmawiać, zdobyć zdjęcia i autografy, zwiedzanie najnowocześniejszego stadionu świata Allianz Areny i jej niedostępnych miejsc (np. szatni zawodników), obejrzenie na żywo meczu FC Bayern w ramach rozgrywek Bundesligi, zwiedzanie Monachium i wiele więcej.

Już w 2010 roku młodzi polscy piłkarze wyjechali na obóz do Monachium: Tomek z Poznania, Bartek z Pyskowic, Daniel z Zabrza i Patryk z Piekar Śląskich. Chłopcy spędzili na treningach w klubie Bayern Monachium pięć dni. Jak przyznali po powrocie, udział w obozie był dla nich niezapomnianym piłkarskim doświadczeniem.

Jak zgłosić chęć uczestnictwa?

W obozie piłkarskim Allianz Junior Football Camp udział mogą wziąć zarówno dziewczęta, jak i chłopcy w wieku od 14 do 16 lat. Aby zgłosić chęć uczestnictwa w projekcie należy przesłać specjalny formularz dostępny na stronie www.football-for-life.com opisując swoje futbolowe zainteresowania i uzasadnić chęć wzięcia udziału w obozie. Do zgłoszenia należy dołączyć własne ciekawe zdjęcie pokazujące zainteresowanie piłką nożną. Zgłoszenia będą przyjmowane do 8 lipca 2011 roku.

Grupa Allianz Polska pod hasłem "Wspieramy najlepszych w drodze na szczyt" od lat angażuje się w rozwój sportu. Celem Allianz jest pomoc najlepszym w rozwijaniu sportowych zdolności, pasji i zainteresowań. Allianz sponsorował m.in. relacje telewizyjne z wyścigów Formuły 1, starty Roberta Kubicy w Formule Renault 3.5 oraz udział kapitana Jarosława Kaczorowskiego w regatach transatlantyckich. Firma jest też większościowym udziałowcem Górnika Zabrze. Celem Allianz Polska jest także promocja sportu amatorskiego i edukacja sportowa. Dlatego w 2005 roku podjęła się organizacji turnieju dla młodych piłkarzy - Allianz Gol, w którym udział wzięło 1200 młodych zawodników.

Tagi:

Komentarze