Strona główna  |  Wiadomości  |  AXA najbardziej znaną marką ubezpieczeniową

AXA najbardziej znaną marką ubezpieczeniową

Data aktualizacji: 2013-10-13
AXA już po raz trzeci z rzędu znalazła się na pierwszym miejscu wśród firm ubezpieczeniowych w badaniu InterBrand - najbardziej znanych marek świata.

W ogólnym rankingu najbardziej znanych marek świata AXA uplasowała się na 53 miejscu wśród takich marek jak Google, Apple, czy Citi. W 2010 roku AXA zajmowała miejsce 56.

Podium AXA została wyróżniona za to, że perfekcyjnie realizuje strategię działania skierowaną na potrzeby klientów, pomagającą im budować poczucie bezpieczeństwa, jest firmą dostępną i wiarygodną. AXA od lat sukcesywnie buduje swoją markę na całym świecie angażując w ten proces zarówno pracowników, jak i kadrę menadżerską.

"Grupa AXA może być dumna z zajęcia pierwszego miejsca na świecie wśród marek ubezpieczeniowych; chciałabym pogratulować wszystkim pracownikom AXA ich profesjonalizmu w codziennej pracy i wysiłku na rzecz klientów. Spoczywa na nas wielka odpowiedzialność; chcemy każdego dnia od nowa zasłużyć na zaufanie, jakim obdarzyli nas klienci. Marka AXA, stanowiąca nasze drogocenne aktywa, musi udowodnić, że naszym najważniejszym zadaniem jest jak najlepsze służenie klientom. Musimy ją ciągle wzmacniać i odświeżać, oferując rozwiązania innowacyjne i dobrze dopasowane do potrzeb klientów na każdy etapie życia", powiedziała Véronique Weill, Chief Operating Officer of the AXA Group.

Źródło: Biuro Prasowe AXA

Podobne artykuły
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2015-04-07

Ranking najtańszych ubezpieczeń samochodowych - marzec 2015

Analitycy porównywarki ubezpieczeniowej Ubea.pl po raz kolejny sprawdzili, które polisy OC dla kierowców są „najtańsze”. Marcowy ranking Ubea.pl, podobnie jak dwa poprzednie zestawienia opiera...

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2015-03-02

Ranking najtańszych ubezpieczeń samochodowych - luty 2015

W styczniowym rankingu porównywarki ubezpieczeń Ubea.pl pierwsze miejsce zajęła firma Link4. Miesiąc później eksperci Ubea.pl znów sprawdzili wyniki 150 000 pojedynczych kalkulacji.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2015-02-02

Ranking najtańszych ubezpieczeń samochodowych - styczeń 2015

Co miesiąc ponad 150 000 użytkowników porównywarki Ubea sprawdza składki ubezpieczeń OC dla kierowców. Wyniki tych wszystkich kalkulacji posłużyły do stworzenia największego i najbardziej wiarygodnego...

Czytaj więcej
Komentarze