Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta

5% zniżki za bilet miesięczny dla warszawskich kierowców

Data publikacji: 2013-07-11

Liberty Direct oferuje kierowcom, którzy korzystają z komunikacji publicznej w Warszawie, 5% zniżki na zakup pakietu ubezpieczeń OC i AC pod warunkiem, że posiadają bilet miesięczny. Dodatkowe 5% można otrzymać płacąc za ubezpieczenie kartą kredytową.

Tramwaj - komunikacja publiczna Posiadanie samochodu nie wyklucza regularnego korzystania z komunikacji publicznej. Wielu kierowców w Warszawie, użytkujących okazjonalnie swój pojazd, porusza się na co dzień środkami komunikacji miejskiej. Tym kierowcom Liberty Direct zaoferowało 5% zniżki na pakiet ubezpieczenia samochodu OC i AC.

„Wśród osób jeżdżących autobusami, tramwajami czy metrem jest wielu właścicieli aut, którzy ze względu na korki rezygnują z dojeżdżania do pracy samochodem. To głównie do nich kierujemy naszą ofertę, choć oczywiście każda osoba posiadająca bilet miesięczny może skorzystać ze zniżki. Żeby ją otrzymać wystarczy przy zakupie polisy podać kod promocyjny” – komentuje Rafał Karski, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Liberty Direct.

Aby uzyskać zniżkę należy podać kod promocyjny WAW2013. Oferta skierowana jest do osób kupujących ubezpieczenie na stronie internetowej Liberty Direct lub przez telefon. Z promocji mogą skorzystać wyłącznie nowi Klienci.

Akcja trwa do 8 października 2013 roku.

Źródło: Biuro Prasowe Liberty Direct.

Tagi:

Komentarze