Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta

Zniżki za gole w ubezpieczeniu OC i AC Allianz Direct

Ostatnia aktualizacja: 2013-09-08

Promocja Allianz Direct związana jest z rozpoczynającymi się mistrzostwami EURO 2012. Od dnia 8 czerwca kibice będą mogli wspólnie wytypować mecze, których wynik będzie określał wysokość zniżki na zakup ubezpieczenia OC, AC i StartCasco w Allianz Direct. Zniżka może wynieść nawet 21%!

Zasady promocji opisane są szczegółowo na dedykowanej stronie Allianz Direct . Tam też rozpoczyna się futbolowa promocja ubezpieczeń komunikacyjnych. Każdy użytkownik serwisu może raz dziennie wytypować spośród najbliższych meczów ten, w którym jego zdaniem padnie największa liczba goli. Mecz, który od internautów otrzyma najwięcej głosów będzie podstawą do naliczenia zniżek.

Gol Jak to działa? Liczba bramek, które padną w danym spotkaniu zostanie odpowiednio przemnożona dając wysokość zniżki na ubezpieczenia OC, AC i StartCasco, która będzie obowiązywać do kolejnego typowania. Liczba bramek zostanie przemnożona, w zależności od fazy rozgrywek, w dniach 8-21 czerwca - przez 2, w dniach 21-24 czerwca - przez 3, a od 27 czerwca do 1 lipca - przez 4. Maksymalna wysokość zniżki może sięgnąć aż 21%. Wysokość zniżki będzie można sprawdzać na bieżąco na stronie GOL.allianzdirect.pl w następny dzień roboczy po poznaniu wyników wszystkich meczów uwzględnionych w sondzie.

Użytkownicy zarejestrowani w promocji otrzymają także zniżki na zakup ubezpieczeń turystycznych i mieszkaniowych.

Tagi:

Komentarze