Strona główna  |  Wiadomości  |  Złośliwość Losu w mieszkaniach i domach

Złośliwość Losu w mieszkaniach i domach

Data aktualizacji: 2014-10-06
Nie tak dawno temu Liberty Direct uruchomiło nową kampanię telewizyjną, w której znana już z wcześniejszych animowanych spotów Złośliwość Losu, będzie zachęcać do zakupu ubezpieczeń nieruchomości. Reklamy emitowane będą w TVP, TVN, Polsacie oraz w stacjach tematycznych.

Zabawny bohater

Spece od marketingu na przestrzeni ostatnich lat wymyślili wiele zabawnych postaci. Sprzedaż produktów czy usług nie musi wcale opierać się na nudnych ofertach przedstawianych przez panów w garniturach. Złośliwość Losu, czyli zabawny bohater reklam promujących ofertę ubezpieczeniową Liberty Direct przypadł do gusty widzom i stał się interesującym narzędziem do promocji polis ubezpieczeniowych. Po cieszącej się popularnością kampanii dotyczącej ubezpieczeń komunikacyjnych, czas na ubezpieczenia nieruchomości.

Krótka historia o tym, jak…

Złodziej - włamanie Tym razem Liberty Direct wykorzystało motyw wakacji. Okres urlopowy to czas, kiedy często wyjeżdżamy w dalsze lub bliższe podróże, na weekendy, czy po prostu spędzamy czas na świeżym powietrzu poza domem. W tym czasie Złośliwość Losu tylko czeka, aby dać znać rabusiom, że mieszkanie pozostało bez opieki.

Oferta ubezpieczyciela

W spotach reklamowych, za których przygotowanie odpowiada agencja Adsalt, Liberty Direct będzie zachęcać do zakupu polisy chroniącej naszą nieruchomość. Ubezpieczenie nieruchomości należy do jednych z najczęściej wybieranych przez konsumentów. Przed wyjazdem na wakacje warto dodatkowo się zabezpieczyć, aby spokojnie wypoczywać i cieszyć się urlopem.

Liberty Direct posiada w swojej ofercie możliwość zakup ubezpieczenia przez Internet, telefon lub u agenta ubezpieczeniowego. W spotach szczególny nacisk jest jednak kładziony na ten tradycyjny kanał zakupu, ponieważ od kilku lat jest on sukcesywnie rozwijany przez Liberty Direct.

Podobne artykuły
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2016-12-06

Najtańsze OC, AC, NNW – ranking listopad 2016 r.

W listopadzie porównywarka ubezpieczeń Ubea.pl znów sprawdziła tysiące anonimowych kalkulacji internautów. Wyniki rankingu Ubea.pl wskazują, że wciąż najtańsze są polisy z oferty AXA Ubezpieczenia...

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2016-06-01

Ranking OC, AC, NNW - maj 2016 r.

Maj 2016 r. to już siedemnasty miesiąc, w którym porównywarka Ubea.pl zebrała wyniki tysięcy indywidualnych kalkulacji internautów. Na podstawie tych anonimowych danych, można wiarygodnie sprawdzić,...

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2016-05-04

Ranking OC, AC, NNW - kwiecień 2016 r.

Porównywarka Ubea.pl już po raz szesnasty zebrała informacje na temat zmian cenowych w ubezpieczeniach komunikacyjnych (OC, OC + NNW, OC + AC, OC + AC + NNW). Dzięki danym z tysięcy indywidualnych...

Czytaj więcej
Komentarze