Strona główna  |  Wiadomości  |  Rusza V edycja programu AXA "Wspieramy Mamy"

Rusza V edycja programu AXA "Wspieramy Mamy"

Data aktualizacji: 2013-09-21
Od 20 września br. organizacje pozarządowe i grupy nieformalne działające na rzecz matek w Polsce mogą ubiegać się w AXA o pieniądze na swoje projekty. AXA w Polsce przekaże im 143.000 zł.

Zwycięskie projekty wybierze komisja w składzie: Magdalena Jankowska redaktor naczelna Newsweek Kobieta, prof. Hanna Palska z Instytutu Filozofii i Socjologii PAN, dr Małgorzata Sikorska z Instytutu Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego, Iwona Olkowicz z Akademii Rozwoju Filantropii oraz Aneta Podyma prezes AXA TFI. Jedna z dotacji zostanie przyznana w drodze głosowania przez pracowników AXA. Ogłoszenie wyników nastąpi na początku grudnia.

Mama z synem Wartości dotacji kształtują się na różnych poziomach: od 5.000 zł do 13.000 zł. Program AXA "Wspieramy Mamy" to nie tylko wsparcie finansowe, ale również zaangażowanie pracowników towarzystwa, którzy organizują zbiórki na rzecz organizacji wspierających matki, udzielają pomocy w trakcie trwania projektów oraz udzielają porad prawnych.

Tegoroczna edycja jest już piątą z rzędu. Cztery poprzednie programy AXA zgromadziły 890 wniosków z całego kraju z prośbami o dotację. Dzięki AXA 38 organizacji pozarządowych zrealizowało swoje projekty, a udział wzięło ok. tysiąca marek. Suma przekazanego do tej pory wsparcia finansowego to 513.791,95 zł.

„Cieszymy się, że możemy wesprzeć wartościowe działania i przynieść radość rodzicom i ich dzieciom. Miło nam, że widzimy duże zainteresowanie programem AXA; co roku napływa do nas coraz więcej wniosków. Jesteśmy też ogromnie wdzięczni członkom komisji, którzy mimo licznych zajęć znajdują czas na udział w jej pracach” - powiedział Maciej Szwarc Prezes AXA Polska.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie: www.wspieramymamy.pl.

Źródło: Biuro Prasowe AXA Polska

Podobne artykuły
turystyka
Ubezpieczenie turystyczne
2021-09-13

Najtańsze ubezpieczenia turystyczne w 2015 r.

Ubezpieczenie na wakacje nie kosztuje dużo. Można za to sporo stracić jeśli nie mamy polisy a w czasie wypoczynku wydarzy nam się jakiś wypadek - zwłaszcza za granicą.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2015-04-07

Ranking najtańszych ubezpieczeń samochodowych - marzec 2015

Analitycy porównywarki ubezpieczeniowej Ubea.pl po raz kolejny sprawdzili, które polisy OC dla kierowców są „najtańsze”. Marcowy ranking Ubea.pl, podobnie jak dwa poprzednie zestawienia opiera...

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2015-03-02

Ranking najtańszych ubezpieczeń samochodowych - luty 2015

W styczniowym rankingu porównywarki ubezpieczeń Ubea.pl pierwsze miejsce zajęła firma Link4. Miesiąc później eksperci Ubea.pl znów sprawdzili wyniki 150 000 pojedynczych kalkulacji.

Czytaj więcej
Komentarze