Strona główna  |  Wiadomości  |  OC i AC Liberty Direct promuje w internecie

OC i AC Liberty Direct promuje w internecie

Data aktualizacji: 2013-11-28
Liberty Direct rozpoczął kampanię promującą ubezpieczenia OC i AC, która powstała w oparciu o wyniki rankingu "Najlepsze ubezpieczenie OC" opracowanego przez portal Money.pl.

Pomysł na kampanię reklamową ubezpieczeń OC i AC pojawił się po opublikowaniu przez portal finansowy Money.pl wyników rankingu "Najlepsze ubezpieczenie OC". Serwis przeanalizował oferty 20 towarzystw ubezpieczeniowych, sprawdzając jakość obsługi Klientów oraz ceny ubezpieczeń. Liberty Direct został zwycięzcą rankingu w kategorii "Najbardziej przyjazny ubezpieczyciel 2011", a w "Rankingu samochodowych polis OC 2011" zajął drugie miejsce.

Reklama online „Biorąc pod uwagę, że na rynku rośnie sprzedaż samochodów używanych, najnowszą kampanię postanowiliśmy zrealizować na portalach pośredniczących w ich zakupie. Chcemy w ten sposób docierać do potencjalnych nabywców aut już na etapie wyboru pojazdu” - komentuje Marta Perwenis, Kierownik Działu Sprzedaży Internetowej Liberty Direct. „Kampanię kierujemy również do komisów, którym dedykujemy specjalną ofertę. Skorzystało z niej już kilka tysięcy placówek” - dodaje Perwenis.

Oprócz OC i AC Liberty Direct oferuje także ubezpieczenia NNW, Assistance oraz ubezpieczenie szyb. Można je nabyć przez internet lub u wybranych multiagentów. Podczas zakupi klienci ubezpieczyciela mogą korzystać z różnych promocji i zniżek, o których więcej na stronie: Liberty Direct.

Źródło: Biuro Prasowe Liberty Direct

Podobne artykuły
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2015-04-07

Ranking najtańszych ubezpieczeń samochodowych - marzec 2015

Analitycy porównywarki ubezpieczeniowej Ubea.pl po raz kolejny sprawdzili, które polisy OC dla kierowców są „najtańsze”. Marcowy ranking Ubea.pl, podobnie jak dwa poprzednie zestawienia opiera...

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2015-03-02

Ranking najtańszych ubezpieczeń samochodowych - luty 2015

W styczniowym rankingu porównywarki ubezpieczeń Ubea.pl pierwsze miejsce zajęła firma Link4. Miesiąc później eksperci Ubea.pl znów sprawdzili wyniki 150 000 pojedynczych kalkulacji.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2015-02-02

Ranking najtańszych ubezpieczeń samochodowych - styczeń 2015

Co miesiąc ponad 150 000 użytkowników porównywarki Ubea sprawdza składki ubezpieczeń OC dla kierowców. Wyniki tych wszystkich kalkulacji posłużyły do stworzenia największego i najbardziej wiarygodnego...

Czytaj więcej
Komentarze