Strona główna  |  Wiadomości  |  Nowa kampania Liberty Direct oparta o wyniki rankingu Money.pl

Nowa kampania Liberty Direct oparta o wyniki rankingu Money.pl

Data publikacji: 2011-06-09
Liberty Direct promuje ubezpieczenia komunikacyjne OC. Nowa kampania została stworzona w oparciu o wyniki rankingu "Najlepsze ubezpieczenie OC" przygotowanego przez portal Money.pl na podstawie analizy 20 towarzystw ubezpieczeniowych.

W ramach badania "Najlepsze ubezpieczenie OC" Money.pl sprawdził jakość obsługi klientów oraz ceny polis OC oferowanych przez towarzystwa ubezpieczeniowe. Liberty Direct został zwycięzcą w kategorii "Najbardziej przyjazny ubezpieczyciel 2011” i zajął drugie miejsce w "Rankingu samochodowych polis OC 2011”. Kampania banerowa będzie prowadzona na portalach ogólnoinformacyjnych, finansowych i ubezpieczeniowych.

Liberty Direct dba o obsługę klientów kupujących OC

“Rankingi i zestawienia realizowane przez opiniotwórcze media często stanowią dla Klientów wyznacznik przy wyborze oferty ubezpieczyciela. Z pewnością do tej kategorii zalicza się najnowszy ranking opracowany przez portal Money.pl. Dlatego zdecydowaliśmy się oprzeć na jego wynikach najnowszą kampanię w internecie - komentuje Rafał Karski, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Liberty Direct. „Warto zaznaczyć, że ranking Money.pl jest kolejnym, w którym Liberty Direct zostało wyróżnione. Dotychczas nasza oferta spotkała się także z uznaniem ekspertów Rzeczpospolitej oraz Miesięcznika Ubezpieczeniowego” - dodaje Karski.

Przygotowując ranking "Najbardziej przyjazny ubezpieczyciel 2011" Money.pl sprawdzał kompetencje i podejście do klienta konsultantów obsługujących infolinie i agentów zajmujących się sprzedażą ubezpieczeń OC. Portal zbadał też czas oczekiwania na odpowiedź towarzystwa na wysyłane przez klientów maile. Pod uwagę wziął też liczbę skarg związanych z ubezpieczeniem OC dotyczących ocenianych towarzystw, które wpłynęły do Rzecznika Ubezpieczonych.

Na wyniki "Rankingu samochodowych polis OC 2011" największy wpływ miała cena ubezpieczeń OC. Money.pl punktował także dodatkowe zniżki i bonusy, które klienci otrzymują od towarzystw przy zawieraniu umowy OC. Dla porównania ofert stworzona model hipotetycznego 43 letniego kierowcy, który posiada uprawnienia do kierowania samochodem od 20 lat, mieszkającego w Warszawie, posiadającego 5 letnią Toyotę Corolli hatchback w wersji Terra z silnikiem benzynowym o pojemności 1,4.

Źródło: Liberty Direct

Podobne artykuły
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2015-04-07

Ranking najtańszych ubezpieczeń samochodowych - marzec 2015

Analitycy porównywarki ubezpieczeniowej Ubea.pl po raz kolejny sprawdzili, które polisy OC dla kierowców są „najtańsze”. Marcowy ranking Ubea.pl, podobnie jak dwa poprzednie zestawienia opiera...

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2015-03-02

Ranking najtańszych ubezpieczeń samochodowych - luty 2015

W styczniowym rankingu porównywarki ubezpieczeń Ubea.pl pierwsze miejsce zajęła firma Link4. Miesiąc później eksperci Ubea.pl znów sprawdzili wyniki 150 000 pojedynczych kalkulacji.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2015-02-02

Ranking najtańszych ubezpieczeń samochodowych - styczeń 2015

Co miesiąc ponad 150 000 użytkowników porównywarki Ubea sprawdza składki ubezpieczeń OC dla kierowców. Wyniki tych wszystkich kalkulacji posłużyły do stworzenia największego i najbardziej wiarygodnego...

Czytaj więcej
Komentarze
Mist
2011-06-24 21:44
Już to napisałem przy poprzedniej okazji nt. tej wiadomości. Liberty wszędzie się rozpisywał, że był najlepszy w rankingu, co było delikatnie ujmując "półprawdą". W ogóle w tym rankingu nie wzięte zostały tak ważne czynniki jak wieloletnia obecność na rynku, czy stabilność finansowa, np. takie Generali byłoby wtedy obiektywnie co najmniej parę oczek wyżej.
odpowiedz
zdenerwowany
2011-06-10 08:58
Taka porównywarka jak Ipolisa.pl nie powinna wypisywać takich rzeczy: NAJLEPSZY UBEZPIECZYCIEL. Wszędzie podkreślacie, że trzeba sie porównać, bo każdy parametr opisujący moje życie ma wpły na wysokość składki, a tu bez komentarza pozostawiacie OPINIOTWÓRZY RANKING MONEY.PL. Przecież to WIELKA LIPA. Na podstawie jedego STATYSTYCZNEGO robić ranking. GRATULUJE!
odpowiedz