Strona główna  |  Wiadomości  |  Najlepszy ubezpieczyciel, czyli Liberty Direct w rankingu Money.pl

Najlepszy ubezpieczyciel, czyli Liberty Direct w rankingu Money.pl

Data publikacji: 2011-06-03
Z raportu "Najlepsze ubezpieczenie OC" opracowanego przez Money.pl wynika, że Liberty Direct jest najbardziej przyjaznym ubezpieczycielem. W "Rankingu samochodowych polis PC 2011" Liberty Direct zajął drugie miejsce.

W ramach badania Money.pl "Najbardziej przyjazny ubezpieczyciel 2011" przeprowadzonego wśród 20 firm ubezpieczeniowych sprawdzano jakość obsługi klientów oraz ceny oferowanych przez towarzystwa ubezpieczeń. Weryfikacji zostało poddane podejście do klienta konsultantów obsługujących infolinie i agentów zajmujących się sprzedażą polis. Zbadano czas oczekiwania na odpowiedź na wysyłane przez klientów e-maile do towarzystw. Pod uwagę brano również liczbę skarg związanych z OC komunikacyjnym, które wpłynęły do Rzecznika Ubezpieczonych w 2010 roku.

Uśmiech W przypadku "Rankingu samochodowych polis OC 2011" największy wpływ na wynik miała cena ubezpieczeń. Serwis przyznawał również dodatkowe punkty za bonusy dodawane klientom do ubezpieczeń bez dodatkowych opłat, a także zniżki na zakup polisy.

Liberty Direct jest obecnie jedną z najszybciej rozwijających się firm ubezpieczeniowych oferujących polisy przez internet i telefon w Polsce. W ciągu blisko 4 lat działalności na rynku ubezpieczyliśmy ponad 200 tys. pojazdów i systematycznie zdobywamy zaufanie coraz większej liczby kierowców. Sukces ten osiągnęliśmy dzięki priorytetowemu traktowaniu jakości obsługi zarówno na etapie sprzedaży jak i podczas likwidacji szkód. Uznanie Klientów zdobywamy także oferując atrakcyjne ceny polis. Cieszymy się, że usługi Liberty Direct zostały wysoko ocenione także przez niezależnych ekspertów" - komentuje wyniki rankingu Rafał Karski, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Liberty Direct.

W celu porównania ofert Money.pl stworzył model hipotetycznego 43 letniego kierowcy, posiadającego uprawnienia do kierowania pojazdami od 20 lat, mieszkającego w Warszawie i posiadającego 5 letnią Toyotę Corollę hatchback w wersji Terra z silnikiem benzynowym o pojemności 1,4.

Pełne wyniki znajdują się na stronie Money.pl

Źródło: Liberty Direct

Podobne artykuły
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2016-12-06

Najtańsze OC, AC, NNW – ranking listopad 2016 r.

W listopadzie porównywarka ubezpieczeń Ubea.pl znów sprawdziła tysiące anonimowych kalkulacji internautów. Wyniki rankingu Ubea.pl wskazują, że wciąż najtańsze są polisy z oferty AXA Ubezpieczenia...

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2016-06-01

Ranking OC, AC, NNW - maj 2016 r.

Maj 2016 r. to już siedemnasty miesiąc, w którym porównywarka Ubea.pl zebrała wyniki tysięcy indywidualnych kalkulacji internautów. Na podstawie tych anonimowych danych, można wiarygodnie sprawdzić,...

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2016-05-04

Ranking OC, AC, NNW - kwiecień 2016 r.

Porównywarka Ubea.pl już po raz szesnasty zebrała informacje na temat zmian cenowych w ubezpieczeniach komunikacyjnych (OC, OC + NNW, OC + AC, OC + AC + NNW). Dzięki danym z tysięcy indywidualnych...

Czytaj więcej
Komentarze
derer
2011-09-24 19:37
Podaje sprawdzony numer upowazniajacy do znizki : 88517482 Promocja przedłużona do 31.12.2011r.
odpowiedz
czesio
2011-06-29 22:42
50zł mniej za OC i 100 zł mniej za OC+AC!!! To promocja Liberty Direct. Zapamiętaj kod promocyjny 58208931. Wejdź i sprawdź o ile niższe może być twoje OC i AC!!! Adres https://www.libertydirect.pl/libertyapp/kalkulator-OC-AC.html#Obliczenie_skladki i oblicz Osoby, które wolą porozmawiać z konsultantem, mogą zamówić rozmowę telefoniczną na stronie głównej Liberty Direct w polu o nazwie kontakt. Można oczywiście zadzwonić pod nr tel 195 21 lub 22 589 91 91 Wyliczenie składki w Liberty Direct jest naprawdę proste. A można dodatkowo zyskać na super promocji. Wystarczy podać ten sprawdzony kod promocyjny – 58208931 Polecam Liberty Direct i ich promocję!
odpowiedz
unitra
2011-06-24 21:38
Czyli tytuł przekłamany bo Liberty wcale nie było pierwsze w rankingu. Generalnie małe mam zaufanie do tego rodzaju rankingów. Notorycznie wygrywają w nich jakieś firmy krzaki. Directy mają to do siebie, że zawsze są jakieś haczyki i nie ma pełnego zabezpieczenia. Lepiej skorzystać z jakiejś solidnej firmy o uznanej marce typu Generali, czy inne PZU.
odpowiedz