Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta

Liberty Direct zachęca do kupowania OC i AC przez internet

Ostatnia aktualizacja: 2013-10-10

Liberty Direct rozpoczął kampanię promującą ubezpieczenia komunikacyjne OC i AC. Spot zachęca do kupowania wybranych ubezpieczeń samochodu przez internet, co premiowane jest przez towarzystwo 5% zniżką.

„W najnowszej kampanii zachęcamy Klientów do zakupu polis on-line, dzięki czemu mogą oni zaoszczędzić 5% i tym samym obniżyć składkę. Kontynuujemy w ten sposób sprawdzoną strategię, w ramach której emitujemy spoty oparte na relacjach Klientów” - komentuje Marcin Andrzejczyk, Kierownik Działu Komunikacji Marketingowej Liberty Direct.

Zakupy przez Internet Liberty Direct posiada szeroką ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych - OC, Autocasco, NNW, Assistance oraz ubezpieczenie szyb. Firma oferuje swoim klientom szereg promocji i zniżek, z których mogą skorzystać przy zakupie wybranych ubezpieczeń. Zakup polisy przez internet premiowany jest 5% zniżką. Klienci Liberty Direct mogą liczyć także na zniżkę od 10% do 60% za bezszkodową jazdę, 5% zniżkę za jednorazową płatność kartą oraz 10% zniżkę dla klientów ING. Ponadto towarzystwo honoruje zniżki z innych firm ubezpieczeniowych i przenosi je z OC na AC. Liberty Direct umożliwia opłacenie polisy przy doręczeniu za pobraniem, przelewem oraz przez polecenie zapłaty.

Przy wszystkich ubezpieczeniach Liberty Direct możliwa jest płatność w ratach.

Źródło: Biuro Prasowe Liberty Direct

Tagi:

Komentarze