Strona główna  |  Wiadomości  |  Liberty Direct zachęca do kupowania OC i AC przez internet

Liberty Direct zachęca do kupowania OC i AC przez internet

Data aktualizacji: 2013-10-10
Liberty Direct rozpoczął kampanię promującą ubezpieczenia komunikacyjne OC i AC. Spot zachęca do kupowania wybranych ubezpieczeń samochodu przez internet, co premiowane jest przez towarzystwo 5% zniżką.

„W najnowszej kampanii zachęcamy Klientów do zakupu polis on-line, dzięki czemu mogą oni zaoszczędzić 5% i tym samym obniżyć składkę. Kontynuujemy w ten sposób sprawdzoną strategię, w ramach której emitujemy spoty oparte na relacjach Klientów” - komentuje Marcin Andrzejczyk, Kierownik Działu Komunikacji Marketingowej Liberty Direct.

Zakupy przez Internet Liberty Direct posiada szeroką ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych - OC, Autocasco, NNW, Assistance oraz ubezpieczenie szyb. Firma oferuje swoim klientom szereg promocji i zniżek, z których mogą skorzystać przy zakupie wybranych ubezpieczeń. Zakup polisy przez internet premiowany jest 5% zniżką. Klienci Liberty Direct mogą liczyć także na zniżkę od 10% do 60% za bezszkodową jazdę, 5% zniżkę za jednorazową płatność kartą oraz 10% zniżkę dla klientów ING. Ponadto towarzystwo honoruje zniżki z innych firm ubezpieczeniowych i przenosi je z OC na AC. Liberty Direct umożliwia opłacenie polisy przy doręczeniu za pobraniem, przelewem oraz przez polecenie zapłaty.

Przy wszystkich ubezpieczeniach Liberty Direct możliwa jest płatność w ratach.

Źródło: Biuro Prasowe Liberty Direct

Podobne artykuły
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2015-04-07

Ranking najtańszych ubezpieczeń samochodowych - marzec 2015

Analitycy porównywarki ubezpieczeniowej Ubea.pl po raz kolejny sprawdzili, które polisy OC dla kierowców są „najtańsze”. Marcowy ranking Ubea.pl, podobnie jak dwa poprzednie zestawienia opiera...

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2015-03-02

Ranking najtańszych ubezpieczeń samochodowych - luty 2015

W styczniowym rankingu porównywarki ubezpieczeń Ubea.pl pierwsze miejsce zajęła firma Link4. Miesiąc później eksperci Ubea.pl znów sprawdzili wyniki 150 000 pojedynczych kalkulacji.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2015-02-02

Ranking najtańszych ubezpieczeń samochodowych - styczeń 2015

Co miesiąc ponad 150 000 użytkowników porównywarki Ubea sprawdza składki ubezpieczeń OC dla kierowców. Wyniki tych wszystkich kalkulacji posłużyły do stworzenia największego i najbardziej wiarygodnego...

Czytaj więcej
Komentarze