Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta

Liberty Direct ma nowego Dyrektora IT

Ostatnia aktualizacja: 2013-09-02

Nowym Dyrektorem IT Liberty Direct został Robert Żuk. Od sierpnia br. będzie odpowiedzialny za zarządzanie i rozwój infrastruktury informatyczno-telekomunikacyjnej oraz utrzymanie i bieżące działanie systemów informatycznych.

Robert Żuk posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu systemami oraz strukturami IT. W latach 2000-2009 pracował z GE Money Bank, a następnie z Bankiem BPH, gdzie piastował stanowisko Dyrektora Zarządzającego Biurem Zmiany Centralnej Platformy Informatycznej. Robert Żuk studiował na Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej. Jest także absolwentem studiów MBA na Uniwersytecie Gdańskim.

Informatyka Dotychczas stanowisko Dyrektora IT i Likwidacji Szkód pełnił w Liberty Direct Marcin Warszewski. Teraz obejmie stanowisko Dyrektora ds. Techniki Ubezpieczeniowej i odpowiada za rozwój produktów, aktuariat, pricing oraz likwidację szkód. W latach 2001-2009 pracował w McKinsey & Company, gdzie doradzał klientom sektora finansowego. Na swoim koncie ma realizację wielu projektów z zakresu strategii biznesu i zarządzania działalnością operacyjną w Europie Środkowo-Wschodniej, Stanach Zjednoczonych i na Bliskim wschodzie.

Źródło: Liberty Direct

Tagi:

Komentarze

2011-08-05 14:46

ciekawski

A jaki wpływ na cenę ubezpieczeń w Liberty Direct będzie miał Pan Żuk, bo nie rozumiem Pana życzeń (;

2011-08-04 12:45

Maciej Zygmunt

Życzę powodzenia Panu Robertowi. Kupiłem ubezpieczenie w Liberty Direct i chciałbym by co roku było tańsze!