Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta

Generali rozpoczyna współpracę z Europ Assistance Polska

Ostatnia aktualizacja: 2013-09-29

Europ Assistance Polska będzie obsługiwać klientów Generali w ramach Ubezpieczeń Grupowych NNW. Europ Assistance Polska zajmuje się organizacją i pokryciem kosztów pomocy medycznej w razie uszkodzenia ciała lub rozstroju zdrowia osoby ubezpieczonej w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

Pacjent w szpitalu Klienci Generali mogą liczyć na organizację i pokrycie kosztów wizyty lekarza, pielęgniarki oraz transportu medycznego zarówno do szpitala, jak i do miejsca zamieszkania. Zakres usług obejmuje także dostawę do domu leków przepisanych przez lekarza. W czasie hospitalizacji poszkodowanego Europ Assistance Polska zagwarantuje także opiekę dla dzieci i osób niesamodzielnych, które pozostają pod opieką Ubezpieczonego, a w razie konieczności także zwierząt domowych - zorganizuje i pokryje koszty ich przewozu do osoby wskazanej przez poszkodowanego lub do hotelu dla zwierząt.

Dla klientów Generali posiadających Ubezpieczenie Grupowe NNW dostępna jest również inforlinia medyczna. W każdej chwili Ubezpieczony może uzyskać od pracowników Europ Assistance Polska informację medyczną o schorzeniu, lekach, godzinach dostępności aptek, placówkach medycznych, rehabilitacyjnych oraz o sanatoriach i salonach odnowy biologicznej.

Źródło: Biuro Prasowe Europ Assistance Polska

Tagi:

Komentarze

2011-10-03 22:50

dżordż

Europ As. to jedna z lepszych firm w branży, więc należy się spodziewać, że na jakość obsługi klientów z Generali też się to przełoży.