EUROINS

Kalkulator ubezpieczeń w EUROINS

EUROINS logo

Kliknij poniżej, aby przejść do kalkulatora OC / AC. Szybko sprawdzisz, kto zaproponuje Ci najtańsze OC oraz najlepsze AC.

Oblicz moje OC/AC

Jeśli interesuje Cię inne ubezpieczenie, kliknij poniżej:

DOM TURYSTYCZNE ŻYCIE

Euroins EINS Polska oferuje obecnie swoim klientom szeroki zakres ubezpieczeń komunikacyjnych. Firma należy do grupy EUROINS działającej w siedmiu krajach Europy. We wszystkich tych państwach ubezpiecza łącznie ponad 2 miliony osób. W Polsce ubezpieczyciel koncentruje się na klientach indywidualnych i w najbliższym czasie planuje rozszerzenie swojej oferty produktowej.

Spis treści:

  1. Kalkulator OC w Euroins
  2. Kontakt z Euroins
  3. Opinie o Euroins
  4. Zgłoszenie szkody w Euroins
  5. Wypowiedzenie OC w Euroins
  6. Rezygnacja z OC w Euroins
  7. Zgłoszenie sprzedaży samochodu w Euroins
  8. Ubezpieczenie samochodu w Euroins

Kalkulator OC w Euroins

Euroins w Polsce specjalizuje się na razie w ubezpieczeniach komunikacyjnych. W swojej ofercie ma więc także oczywiście obowiązkową polisę OC. Składkę proponowaną przez agenta EINS Polska warto porównać z propozycjami innych ubezpieczycieli przy pomocy kalkulatora ubezpieczeń Ubea.pl.

Kontakt z Euroins

Adres centrali

EINS Polska Sp. z o.o.
ul. Puławska 543
02-844 Warszawa

Telefon

(22) 243 84 86

Mail

biuro@eins.pl

Strona internetowa
eins.pl

Na stronie internetowej znajduje się także formularz kontaktowy

Opinie o Euroins

Kupiłeś ubezpieczenie w Euroins? Podziel się opinią na temat tego towarzystwa. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem tej firmy, sprawdź natomiast, jakie są innych opinie o EINS Polska.

Zgłoszenie szkody w Euroins

Szkodę w EINS Polska można zgłosić telefonicznie lub wysyłając mailem wypełniony formularz, który znajdziesz na stronie ubezpieczyciela. Istnieje także możliwość pozostawienia na stronie telefonu kontaktowego do siebie. Ubezpieczyciel oddzwoni do Ciebie i poprowadzi Cię przez cały proces likwidacji szkody.

Wypowiedzenie OC w Euroins

Jeżeli nie chcesz przedłużać umowy ubezpieczenia OC w Euroins na kolejny rok, musisz wypowiedzieć polisę na co najmniej jeden dzień przed końcem jej obowiązywania. Wypowiedzenie OC, koniecznie zawierające własnoręczny podpis, najłatwiej przesłać do Euroins przy pomocy formularza online znajdującego się na stronie internetowej ubezpieczyciela.

Na stronie towarzystwa znajdziesz także formularze umożliwiające wypowiedzenie OC w innych sytuacjach (np. wypowiedzenie OC przez nabywcę samochodu).

Rezygnacja z OC w Euroins

Jeśli kupiłeś auto ubezpieczone w EINS Polska, masz prawo korzystać z tej polisy OC do końca okresu jej obowiązywania. Ubezpieczyciel może jednak dokonać rekalkulacji składki, co niekiedy oznacza dużą dopłatę. Dlatego czasem bardziej opłacalnym rozwiązaniem jest zrezygnowanie z ubezpieczenia poprzedniego właściciela i kupno nowej polisy w innej firmie.

Zgłoszenie sprzedaży samochodu w Euroins

Jeżeli ubezpieczysz auto w EINS Polska, a potem sprzedasz ten samochód, masz obowiązek w ciągu 14 dni zgłosić zbycie pojazdu do swojego ubezpieczyciela. Dzięki temu Euroins będzie wiedziało, od kogo żądać zapłaty kolejnych rat, a także nie przedłuży automatycznie umowy polisy na następny rok.

Ubezpieczenie samochodu w Euroins

Ubezpieczenie OC Euroins

Każde auto zarejestrowane w Polsce musi posiadać ubezpieczenie OC. Precyzyjne warunki tej polisy określa ustawa o ubezpieczeniach obowiązkowych. Jako że Euroins nie proponuje żadnych darmowych dodatków do ubezpieczenia OC, to jedynym czynnikiem decydującym o wyborze tej konkretnej oferty powinna być cena produktu.

Ubezpieczenie AC Euroins

Euroins proponuje ubezpieczenie AC w wersji All Risk. Oznacza to, że ubezpieczyciel odpowiada za szkody będące efektem wszelkiego rodzaju zdarzeń losowych za wyjątkiem tych, które jednoznacznie wymieniono w wyłączeniach odpowiedzialności. Odszkodowanie otrzymasz także w przypadku kradzieży samochodu.

Warto zauważyć, że EINS Polska określa szkodę jako całkowitą dopiero wtedy, kiedy szacowane koszty naprawy będą wyższe niż 75% wartości rynkowej pojazdu na dzień zdarzenia (większość ubezpieczycieli szkodę całkowitą określa już wtedy, kiedy koszty przekroczą 70%).

Ubezpieczenie NNW Euroins

Ubezpieczenie NNW w Euroins jest dostępne w trzech wariantach o sumach wynoszących od 5 000 zł do 45 000 zł. Dzięki temu każdy może wybrać taki zakres ochrony, jakiego faktycznie potrzebuje. Oprócz standardowego NNW EINS Polska proponuje polisę Dodatkowa Ochrona kierowcy, która zapewnia odszkodowanie w wysokości 100% sumy ubezpieczenia, jeśli uszczerbek na zdrowiu osoby prowadzącej auto wyniesie co najmniej 50%.

Ubezpieczenie Assistance Euroins

Euroins proponuje ubezpieczenie assistance Pomoc na drodze w aż 5 wariantach różniących się zakresem terytorialnym oraz świadczeniami. Oprócz tego w swojej ofercie ubezpieczyciel ma także polisę assistance Organizacja naprawy pojazdu, która zapewnia naprawę samochodu w warsztacie należącym do Sieci Partnerskiej ubezpieczyciela.

Ubezpieczenie Opon Euroins

Jeżeli nie chcesz zostać bez pomocy w razie uszkodzenia opony lub dętki pojazdu, wykup dodatkowe ubezpieczenie opon w EINS Polska. Ubezpieczyciel zapewni wymianę kół na miejscu zdarzenia lub odholowanie samochodu do serwisu, jeśli naprawa na miejscu nie jest możliwa.

Ubezpieczenie Akumulator – Gwarancja Rozruchu Euroins

Akumulator rozruchowy się rozładował? A może został uszkodzony? W takich sytuacjach przyjdzie Ci z pomocą ubezpieczenie Euroins Akumulator. EINS Polska pokryje koszty uruchomienia silnika pod warunkiem, że do zdarzenia doszło na terenie Polski.

Ubezpieczenie bagażu Euroins

Samochodem często przewozi się dość cenne rzeczy. Jeśli obawiasz się ich zniszczenia lub kradzieży, wykup dodatkowe ubezpieczenie bagażu, które zapewni odszkodowanie na maksymalną sumę 2000 zł.

Zielona Karta Euroins

W wielu europejskich krajach wystarczy, że Twoje auto będzie posiadało zwykłe ubezpieczenie OC wykupione w Polsce. W niektórych państwach potrzebna Ci będzie jednak Zielona Karta. W Euroins możesz ją zakupić, jeśli posiadasz w tym towarzystwie ubezpieczenie OC.

Bezpośrednia Likwidacja Szkód Euroins

EINS Polska jak na razie nie przystąpiło do programu Bezpośredniej Likwidacji Szkód (BLS). Jeśli zatem posiadasz ubezpieczenie w tym towarzystwie, a Twoje auto zostanie uszkodzone w kolizji, musisz zgłosić zdarzenie do ubezpieczyciela sprawcy.

Skorzystaj z kalkulatora ubezpieczeń ubea