Kontakt
 • Link4
 • AXA Ubezpieczenia
 • Aviva
 • Proama
 • PZU
 • Warta
 • You Can Drive

Allianz Direct

Allianz Direct logo

Kalkulator ubezpieczeń w Allianz Direct

Porównywarka ubezpieczeń OC/AC Ubea.pl umożliwi Ci szybkie sprawdzenie cen i warunków polis proponowanych przez największych ubezpieczycieli. Ubezpieczenie Allianz Direct możesz zakupić od razu przez Internet. Możesz też zamówić rozmowę telefoniczną z konsultantem towarzystwa. Pamiętaj, że kupując polisę w systemie direct, masz możliwość zrezygnowania z zawartej umowy w ciągu 30 dni bez żadnych konsekwencji.

 • Kliknij w jeden z poniższych przycisków, aby przeglądnąć oferty w kategorii: ubezpieczenia komunikacyjne, mieszkaniowe, turystyczne lub na życie.
 • Kliknięcie w ikonę „Samochód”, aby prezjść na stronę kalkulatora OC/AC, gdzie po wypełnieniu krótkiego formularza sprawdzisz, kto zaproponuje Ci najtańsze OC oraz najlepsze AC.

SAMOCHÓD DOM TURYSTYCZNE ŻYCIE

Ubezpieczenia Allianz Direct

Allianz Direct New Europe to międzynarodowa spółka Grupy Allianz, która rozpoczęła działalność w Polsce w grudniu 2006. Obecnie oferuje produkty ubezpieczeniowe w czterech krajach - w Polsce, w Czechach, na Węgrzech i w Chorwacji. W roku 2008 planowane jest również rozpoczęcie działalności w kolejnych dwóch krajach.

AllianzDirect zajmuje się bezpośrednią sprzedażą ubezpieczeń przez Internet i telefon. Oferta ubezpieczeń w ramach Allianz Direct to różne pakiety ubezpieczeń OC i Autocasco dla kierowców oraz ubezpieczenia przydatne w podróżach turystycznych lub podczas wyjazdów zagranicznych do pracy.

Ubezpieczenie samochodu Allianz Direct

Allianz Direct proponuje kompleksową ochronę Twojego samochodu. W ofercie towarzystwa znajdziesz:

 • OC z Assistance Mini oraz informacją prawną w cenie polisy,
 • AC z Assistance Standard oraz informacją prawną w cenie ubezpieczenia
 • NNW,
 • a także rozszerzone Assistance dostępne w wariancie Plus i Exclusive.

Ubezpieczenie samochodu w Allianz Direct oznacza też możliwość rozszerzenia umowy o takie opcje jak Równa Droga (polisa od uszkodzeń spowodowanych zniszczoną nawierzchnią) oraz ubezpieczenie szyb.

Ubezpieczenie domu i mieszkania Allianz Direct

Wiele osób latami odkłada pieniądze na własne mieszkanie. Kiedy już masz swoje cztery kąty, nie dopuść, by stracić je przez chwilę nieuwagi. Ubezpieczenie mieszkania Allianz Direct da Ci gwarancję, że w razie jakiegokolwiek zniszczenia, otrzymasz pieniądze na remont swojego lokum lub kupno nowego.

Towarzystwo proponuje ubezpieczenie murów „Moje M” lub wyposażenia wnętrz „Rzeczy domowe”.

Warto także wykupić OC w życiu prywatnym „OC na Każdy Dzień”, które zabezpieczy Cię finansowo, jeżeli Ty lub Twoi bliscy wyrządzą szkodę osobom trzecim lub ich rzeczom.

Ubezpieczenie podróżne Allianz Direct

Od niespodziewanego wypadku przerywającego beztroski wypoczynek gorszy może być jedynie nieprzewidziany wypadek w czasie wakacyjnego relaksu, za który nie jesteś w stanie zapłacić. Niestety, wizyta w zagranicznym szpitalu może być bardzo kosztowna. Dlatego przed wyruszeniem w podróż, wykup ubezpieczenie turystyczne.

Pokrycie kosztów leczenia, odszkodowanie za skradziony bagaż, wypłata pieniędzy dla osoby trzeciej, której przypadkiem wyrządzisz szkodę np. na narciarskim stoku – to wszystko i więcej gwarantuje ubezpieczenie turystyczne Allianz Direct. Dokładne warunki polisy możesz dopasować do siebie, tak aby płacić tylko za to, czego rzeczywiście potrzebujesz.

Kontakt z Allianz Direct

Infolinia Allianz Direct

tel.: 224 224 224
pn-pt: 8:00-20:00

Strona internetowa: www.allianzdirect.pl