Strona główna  |  Wiadomości  |  5% zniżki na OC i AC w Liberty Direct przy płatności kartą

5% zniżki na OC i AC w Liberty Direct przy płatności kartą

Data publikacji: 2011-06-01
Od czerwca rusza nowa kampania reklamowa ubezpieczeń OC i AC Liberty Direct. Ma na celu zachęcić klientów towarzystwa do jednorazowej płatności kartą kredytową, dzięki czemu zyskują 5% zniżki na ubezpieczenia.

Jednorazowa płatność kartą kredytową za ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC, NNW i Assistance Liberty Direct premiowana jest 5% zniżką na polisy. Spot reklamowy ma na celu zachęcić klientów opłacania składek za pomocą karty kredytowej, wskazując na korzyści płynące z uzyskania dodatkowych zniżek.

Karta płatnicza Kampania obejmie główne stacje telewizyjne - TVP, TVN, Polsat oraz ukaże się w wybranych kanałach tematycznych. Kreację przygotował Liberty Direct, produkcję zrealizował EasyHell, a zakupem mediów zajął się MPG.

„Biorąc pod uwagę wysoką efektywność dotychczasowych kampanii produktowych, opartych na relacjach Klientów, najnowszy spot zdecydowaliśmy się przygotować w podobnej konwencji"

  • komentuje Rafał Karski, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Liberty Direct. „W filmie podpowiadamy kierowcom jak łatwo mogą uzyskać dodatkową zniżkę na polisę i tym samym obniżyć składkę. W ten sposób chcemy również zachęcić do szerszego korzystania z płatności kartą” - dodaje Karski.

Jest to jedna z wielu promocji i zniżek prezentowanych w ofercie ubezpieczeń samochodowych Liberty Direct. Oprócz 5% zniżki za jednorazową płatność kartą towarzystwo przyznaje od 10% do 60% zniżki za bezszkodową jazdę, 5% za zakup ubezpieczenia przez internet oraz od 50 zł do 100 zł zniżki za zakup polisy w programie "Poleć sprawdzone ubezpieczenie". 10% zniżki mogą uzyskać klienci ING w ramach współpracy bancassurance obu firm. Liberty Direct przenosi również zniżki z ubezpieczenia OC na AC i umożliwia opłacenie polisy przy doręczeniu za pobraniem, przelewem oraz poprzez polecenie zapłaty. Dla wszystkich produktów oferowanych przez Liberty Direct możliwa jest płatność w ratach.

Źródło: Liberty Direct

Podobne artykuły
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2015-04-07

Ranking najtańszych ubezpieczeń samochodowych - marzec 2015

Analitycy porównywarki ubezpieczeniowej Ubea.pl po raz kolejny sprawdzili, które polisy OC dla kierowców są „najtańsze”. Marcowy ranking Ubea.pl, podobnie jak dwa poprzednie zestawienia opiera...

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2015-03-02

Ranking najtańszych ubezpieczeń samochodowych - luty 2015

W styczniowym rankingu porównywarki ubezpieczeń Ubea.pl pierwsze miejsce zajęła firma Link4. Miesiąc później eksperci Ubea.pl znów sprawdzili wyniki 150 000 pojedynczych kalkulacji.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2015-02-02

Ranking najtańszych ubezpieczeń samochodowych - styczeń 2015

Co miesiąc ponad 150 000 użytkowników porównywarki Ubea sprawdza składki ubezpieczeń OC dla kierowców. Wyniki tych wszystkich kalkulacji posłużyły do stworzenia największego i najbardziej wiarygodnego...

Czytaj więcej
Komentarze
Krzysztof Debski
2020-04-14 11:46
IP: 5.173.x.x
Mam kupiona polisę w razie,znam numer polisy i kwotę do zapłaty.Jestem pod nr tel.607280003,chce zapłacić kartą z domu.b.prosze o tel na specjalną linię.Pozdr
odpowiedz
darek
2013-09-21 16:39
co piernik do wiatraka czy platnosc z karty debetowej- kredytowej czy przelew z karty platniczej normalnej to dawanie wody gratis rybie w baltyku lub bilet kolejowy gratis na portfel AHAHAHA
odpowiedz