Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta

5% zniżki na OC i AC w Liberty Direct przy płatności kartą

Data publikacji: 2011-06-01

Od czerwca rusza nowa kampania reklamowa ubezpieczeń OC i AC Liberty Direct. Ma na celu zachęcić klientów towarzystwa do jednorazowej płatności kartą kredytową, dzięki czemu zyskują 5% zniżki na ubezpieczenia.

Jednorazowa płatność kartą kredytową za ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC, NNW i Assistance Liberty Direct premiowana jest 5% zniżką na polisy. Spot reklamowy ma na celu zachęcić klientów opłacania składek za pomocą karty kredytowej, wskazując na korzyści płynące z uzyskania dodatkowych zniżek.

Karta płatnicza Kampania obejmie główne stacje telewizyjne - TVP, TVN, Polsat oraz ukaże się w wybranych kanałach tematycznych. Kreację przygotował Liberty Direct, produkcję zrealizował EasyHell, a zakupem mediów zajął się MPG.

„Biorąc pod uwagę wysoką efektywność dotychczasowych kampanii produktowych, opartych na relacjach Klientów, najnowszy spot zdecydowaliśmy się przygotować w podobnej konwencji"

  • komentuje Rafał Karski, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Liberty Direct. „W filmie podpowiadamy kierowcom jak łatwo mogą uzyskać dodatkową zniżkę na polisę i tym samym obniżyć składkę. W ten sposób chcemy również zachęcić do szerszego korzystania z płatności kartą” - dodaje Karski.

Jest to jedna z wielu promocji i zniżek prezentowanych w ofercie ubezpieczeń samochodowych Liberty Direct. Oprócz 5% zniżki za jednorazową płatność kartą towarzystwo przyznaje od 10% do 60% zniżki za bezszkodową jazdę, 5% za zakup ubezpieczenia przez internet oraz od 50 zł do 100 zł zniżki za zakup polisy w programie "Poleć sprawdzone ubezpieczenie". 10% zniżki mogą uzyskać klienci ING w ramach współpracy bancassurance obu firm. Liberty Direct przenosi również zniżki z ubezpieczenia OC na AC i umożliwia opłacenie polisy przy doręczeniu za pobraniem, przelewem oraz poprzez polecenie zapłaty. Dla wszystkich produktów oferowanych przez Liberty Direct możliwa jest płatność w ratach.

Źródło: Liberty Direct

Tagi:

Komentarze

2020-04-14 11:46

Krzysztof Debski5.173.x.x

Mam kupiona polisę w razie,znam numer polisy i kwotę do zapłaty.Jestem pod nr tel.607280003,chce zapłacić kartą z domu.b.prosze o tel na specjalną linię.Pozdr

2013-09-21 16:39

darek

co piernik do wiatraka czy platnosc z karty debetowej- kredytowej czy przelew z karty platniczej normalnej to dawanie wody gratis rybie w baltyku lub bilet kolejowy gratis na portfel AHAHAHA