pon-pt godz 9:00-17:00

71 722 80 00

Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta
  • You Can Drive

wyplaty za powazne operacje-czy te sumy sa realne?

2013-10-04 23:23

pomocna-dloń

Jeśli znasz osoby które straciły pieniądze na polisach inwestycyjnych czy ubezpieczeniowych . Z polisy którą masz w: Generali, Compensa, Nordea, Aegon i innych - napisz na adres bankwmlm@gmail.com Kancelaria współpracująca z Paytarde zajmuje się odzyskiwaniem pieniędzy z upadłych polis nawet 15 lat wstecz.. również otwarte polisy można zamknąć i odzyskać z nich pieniądze. Okazuje się, że przez wiele lat polscy urzędnicy nie zauważyli błędnych wpisów w polisach, które łamaly prawo a w 2009 r UOKiK podał ze 13 firm łamały prawo , dzięki czemu można odzyskiwać teraz pieniądze z tych oszukańczych polis. Mozecie na tym zarobić pomagając ludziom , którzy już sie pogodzili z utrata pieniędzy. Jest to niespotykany dotąd sposób na zarobienie pieniędzy. Ludzie którzy utracili np po 100 000 zł na tych polisach i zabetonowali to, że je utracili na zawsze. Jeśli im powiesz, że mogą po prostu dostać nawet 99% od tych kwot! i to w ciągu 2 miesięcy! to wyobraźcie sobie ich radość. Można negocjować wysokość prowizji z tych odzyskanych od klienta kancelarii kwot jak jest się klubowiczem Paytrade, gdzie wynosi to min 3%. Klienta nic nie kosztuje złożenie wniosku o odzyskanie pieniędzy. Po więcej informacji zapraszam na priv. oraz na email: bankwmlm@gmail.com więcej na stronie http://twojakasa.com.pl/paytrade/polisy/ oraz na http://twojakasa.com.pl/paytrade/van-hagen-kolejna-sprawa-tym-razem-skandia/ i tu: http://twojakasa.com.pl/paytrade/bo-musi-byc-sprawiedliwie/ Pieniądze można odzyskać m.in z polis oznaczajacych „ produkt ubezpieczeniowy z funduszem kapitałowym”

2012-08-11 20:14

Kasia

Mi na dzień dobry odmówili już trzeci raz... Trzy poważne operacje i to na różnych częściach ciała; w opisie każdej z nich znajdowały się _dokładnie_ czynności ujęte przez nich w liście "poważnych operacji". Odszkodowań? Null. Po jednym odwołaniu powiedzieli mi, że następne "rozmowy" w sądzie. Odpuściłam wtedy. Teraz miałam poważną operację na kolano, grozi mi kolejna, więc się z nimi użeram. Tym razem nie odpuszczę i chętnie spotkam się z nimi w sądzie!

2011-12-11 12:19

jusza

Ja dostałem kiedyś wypłatę odszkodowania za operację w wysokości kilkunastu tysięcy pln. Ale musiałem się odwołać od pierwszej decyzji odmownej Generali.

2011-11-30 12:43

Darek B-n

witam jestem klientem Generali od prawie roku ostatnio mialem operacje zatoki szczekowej,w polisie mialem wykupiony tylko pobyt w szpitalu wiec nie oczekiwalem wyplaty za operacje,moj agent powiedzial ze gdybym mial wykupiony wariant operacji np na sume 160 tysiecy zl skladka wzrosla by mi o 15-20 zl /a w katalogu powaznych operacji za moja operacje zwracaja 40% tej sumy czyli jakies 64 tysiace zl, nie chce mi sie wierzyc ze mozna otrzymac tak wysokie odszkodowanie,czy mial ktos juz wyplacane takie odszkodowanie lub podobne,czy to jest realne czy sa jakies kruczki? prosze o pomoc

2011-12-27 14:25

Przemek

Dzień Dobry, Pana agent podał nieprawdziwe informacje bądź też Pan źle go zrozumiał. Pozdrawiam