pon-pt godz 9:00-17:00

71 722 80 00

Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta
  • You Can Drive

oszusci

2013-04-18 15:06

Ekspert_LINK4

Panie Marcinie, prosimy o kontakt przez Blog LINK4 ( http://www.link4.pl/blog/kontakt ) i podanie szczegółów sprawy (numer polisy, numer szkody). Dokładnie zbadamy Pańską sprawę i wrócimy z wyjaśnieniami.

2013-04-15 17:23

Marcin

A zapomniałem dodać negatywa.

2013-04-15 17:22

Marcin

6.02.2013 Miałem zdarzenie bezkolizyjne auto moje zostało uszkodzone, Sprawca przyznał się do winy i napisał oświadczenie a na miejscu zdarzenia były wyraźne ślady wypadu po prawie 3 miesiącach dostałem odpowiedź z link4 że nie mają podstaw prawnych do wypłaty mi odszkodowania. Złodzieje i banda oszustów... !! Zapraszam na stronę www.anty-link4.pl Jest wszystko opisane i dodatkowo jest forum gdzie można opisywać przypadki oszustw link4

2013-02-25 14:35

TO JA

witam wszystkich, chciałabym przestrzec przed firmą LINK4 banda oszustów i naciągaczy, gdy kupiłam samochód z polisą w LINK 4 okazało się że nie mogę zrezygnować z tej polisy tylko muszę ją opłacić i kontynuować choć wcale nie miałam na to ochoty. złodzieje mają gdzieś przepisy i interpretują je sobie jak chcą oczywiście na swoją korzyść. Nigdy więcej link 4.

2013-02-26 12:01

Ekspert Link4

Witaj /TO JA/. Dziękuję za Twoją opinię dotyczącą Link4. Chciałbym wyjaśnić sprawę którą opisujesz dlatego mam do Ciebie prośbę o kontakt ze mną poprzez blog firmowy Link4 zakładka kontakt. Proszę podaj tam numer polisy i opisz całą sytuację szczegółowo, tylko wtedy - znając fakty po naszej stronie będę mógł odnieść się do sprawy. Po sprawdzeniu wrócę tu z informacjami co możemy w Twojej sprawie zrobić. Dodam też, że w przypadku kupna pojazdu wraz z polisą OC, nowy właściciel ma zawsze możliwość jej wypowiedzenia OC w ciągu 30 dni, tak stanowi ustawa o obowiązkowych ubezpieczeniach która jest stosowana w przypadku ubezpieczeń OC. Pozdrawiam i oczekuję na kontakt z Twojej strony.

2013-02-20 17:40

Ekspert Link4

Witaj Damian. Chciałbym wyjaśnić Twoją sprawę. Mam dlatego do Ciebie ogromną prośbę, skontaktuj się ze mną poprzez blog firmowy Link4 / zakładka kontakt, podaj numer szkody. Po sprawdzeniu faktów po naszej stronie udzielę odpowiedzi z informacjami i wyjaśnieniami co możemy zrobić w tej sprawie. Pozdrawiam i czekam na szczegóły. Ekspert Link4 udziela porad i odpowiada na pytania konsumentów związane z ubezpieczeniami komunikacyjnymi.

2013-08-04 21:12

Sylwia

Ojj widze ze tu nie jestem sama w tak niekomfortowej sytuacji!! Ponad miesiac temu gdy podeszlam do samochodu zaparkowanego na parkingu strasznie sie zdziwilam gdy spostrzegłam ze mam porysowany CAŁY bok auta ! Na szczescie troche mi ulzylo gdyz okazalo sie ze sprawca byl na tyle uczciwy i zostawil za wycieraczka numer telefonu do siebie! Wszystkie papiery przekazalam rzeczoznawcy i po tyg dostalam telefon o przyznaniu szkody calkowitej! I na tym koniec dobrych wiesci... minely 3 tyg i pozwolilam sobie zadzwonic dowiedziec sie gdzie sa pieniadze <mialy byc wyplacone w przeciagu miesiaca> i sie dowiedzialam ze na wyplate odszkodowania firma ma jednak 90dni a zeby wyplacic mi naleznosc musi sie skontaktowac ze sprawca ktory jak sie okazalo wyjechal za granice!! Poprostu mi rece opadly ! Jak mozna tak traktowac ludzi !! Czy jest moze ktos kompetentny tutaj kto mogl by mi to wyjasnic?

2013-02-20 14:57

damian

Oszuści złodzieje i naciągacze żerują na ludziach w biały dzień .Byłem ofiarą stłuczki nie z mojej winy niestety sprawca był ubezpieczony w link 4 co z tego że mało płaci jak nie ma kto zwrócić za szkody.Dostałem w prawy bok i rzuciło mną na barierke .To była jego ewidentna wina ponieważ nie zatrzymał sięna stopie i uderzył we mnie . Remont kosztował mnie 5000 tyś lecz ci bandynie nie dali mi ani złotówki wszystko musiałem sam zapłacić z własnej kieszeni i nic nie daje odwoływanie się mówią że to była próba oszustwa nikomu nie polecam tej zorganizowanej grupy przezdembczej

2013-02-19 23:06

Oczywiście Piotr

Jak szanująca się firma może działać w pierwszej kolejności na zasadach windykacji pozasądowej? Sępy, debile, czy samowolna dezintegracja? PS. Zmiana strojów służbowych na czarne płaszcze w reklamach zwiększy zyski ;)

2013-02-20 17:44

Ekspert Link4

Witaj Piotrze. Dziękuję za kontakt ze mną i wpis dotyczący naszej firmy. Tak jak już Ci odpisałem w innym wątku, chciałbym wyjaśnić iż, Twoje wypowiedzenie umowy Odpowiedzialności Cywilnej wpłynęło do nas w dniu 8.03.2011 roku czyli 4 dni po terminie, zatem zgodnie z obowiązującymi przepisami zostało automatycznie przedłużone na kolejny okres. Pozdrawiam. Ekspert Link4 udziela porad i odpowiada na pytania konsumentów związane z ubezpieczeniami komunikacyjnymi.

2013-02-08 03:33

PTICUS

JAK CZYTAM TO FORUM, TO MAM WIELKIE OBAWY CO DO FUNKCJONOWANIA TEJ FIRMY UBEZPIECZENIOWEJ - NIE CHCIAŁBYM NIEĆ PROBLEMÓW I PÓŹNIEJ CZEKAĆ NA WYJAŚNIENIA, WOLĘ ZAPŁACIĆ TROCHĘ WIĘCEJ I MIEĆ SPOKÓJ - Z DALA OD TAKICH. RAZ PROSIŁEM O OFERTĘ I BYŁEM ZASKOCZONY NISKĄ SKŁADKĄ, JEDNAK JAK PRZEGLĄDNĄŁEM OFERTĘ TO WSZYSTKO WYSZŁO NA JAW ....... RESZTA DO DOMYSŁÓW, JA NIE PISZE ŻEBY NIE SPOTKAĆ SIĘ Z NIMI W SADZIE, BO DO TERGO MOGĄ BYĆ ZDOLNI ŻEBY WYCIĄGNĄĆ KASĘ.

2013-02-11 15:13

Ekspert Link4

Witaj PTICUS. Dziękuję za informacje dotyczące Link4. Polisę w Link4 można dowolnie skonfigurować i zawrzeć w niej odpowiedzialność od różnych ryzyk, na tym polega właśnie nasza konkurencyjność oferty. Jeśli oferta dla Ciebie była nie wystarczająca zawsze można ją rozszerzyć. Z treści Twojego postu wynika że, jakaś sytuacja w kontaktach z nami była nie taka jakiej byś oczekiwał. Dlatego proszę opisz sytuację i skontaktuj się ze mną poprzez blog firmowy Link4 - zakładka kontakt. Postaram się wyjaśnić wszystko i udzielić wyczerpujących informacji. Pozdrawiam.

2013-02-06 13:19

Ekspert Link4

Witaj Marto. Dziękuję za wpis dotyczący Link4. Można sądzić iż, jakaś sytuacja w kontakcie z naszą firmą nie była taka jak byś oczekiwała. Dlatego ogromnie proszę Cię o kontakt ze mną. Proszę opisz poprzez blog Link4 zakładka kontakt tą sytuację szczegółowo, podaj numer polisy lub numer szkody. Postaram się pomóc. Po sprawdzeniu faktów po naszej stronie wrócę tu na forum z informacjami co możemy w Twojej sprawie zrobić. Pozdrawiam i czekam na kontakt z Twojej strony.

2013-02-06 12:36

Marta

Ta firma to jedno wielkie dno. Banda oszustów i naciągaczy. Ponadto nie potrafią odczytać prawidłowo wysłanych im dokumentów. Dobra rada nie ściągajcie ich z ich strony internetowej bo potem Wam ich nie uznają i mało tego nawet nie powiadomią. Po paru miesiącach dostaniecie pismo od razu z firmy Windykacyjnej o natychmiastowym zwrocie zaległych pieniędzy (bez żadnych wcześniejszych chociażby upomnień do zapłaty czy ponagleń SKANDAL!!). Jeżeli chodzi o osoby pracujące na tych ich śmiesznych liniach kontaktowych to banda niewykształconych ludzi. Nie potrafią udzielić jasnych i rzetelnych informacji. Po 5 telefonie w końcu dodzwoniłam się do faceta który mi wyjaśnił o co chodzi. Podsumowując nie polecam, wprost przeciwnie odradzam i radze: Trzymajcie się z daleka od tej śmieciowej firmy z daleka!!!!!!! Aha zapomniałam o najważniejszym CENY POLIS SĄ Z KOSMOSU!!!!!!!!!!!!! Polecam AXA DIRECT!!!!

2013-11-13 13:28

Ania

Zgadzam się że ta firma to banda oszustów i naciągaczy i na pewno będę wszystkim swoim znajomym odradzać aby nie korzystali nigdy z usług tej firmy .Bo znalazłam się w podobnej sytuacji i niczego nie mogę się dowiedzieć dlaczego mam wpłacać jakiekolwiek pieniądze dla link 4 i to jeszcze dla windykacji .Naprawdę nie polecam tej firmy nigdy przenigdy!!!!!!!!!!!!!!

2013-02-01 22:20

Ekspert Link4

Kasiu. Dziękuję za wpis dotyczący naszego Towarzystwa Ubezpieczeń. Z Twojego wpisu wnioskuję że, masz jakieś złe doświadczenia z Link4. Mam do Ciebie ogromną prośbę abyś skontaktowała się ze mną poprzez blog firmowy Link4 / zakładka kontakt. Opisz całą sprawę szczegółowo i podaj numer polisy/szkody. Postaram się wyjaśnić sytuację i Ci pomóc. Po sprawdzeniu faktów po naszej stronie wrócę tu na forum z wyjaśnieniami. Ekspert Link4 udziela porad i odpowiada na pytania konsumentów związane z ubezpieczeniami komunikacyjnymi.

2013-02-01 19:23

kasia

Zgadzam się z koleżanką że jesteście bandą oszustów i naciągaczy a reklama ze średniowiecza bardzo do was pasuje bo wy cały czas jesteście w tamtej EPOCE !!!

2012-11-28 13:55

Ekspert Link4

Hej Sylwia. Dzięki za komentarz dotyczący Link4. Po Twoim wpisie widać iż, jakaś sytuacja w kontaktach z naszą firmą nie była dla Ciebie komfortowa. Zawsze staramy się analizować i wyciągać wnioski z wpisów takich jak Twoje. Chcielibyśmy wyjaśnić tą sprawę dlatego mam do Ciebie prośbę abyś opisała całą sprawę i podała numer Twojej polisy/szkody poprzez blog Link4; zakładka - kontakt: http://www.link4.pl/blog/kontakt/ Wtedy tylko mogę zweryfikować fakty po naszej stronie, wyjaśnić całą sprawę. Po sprawdzeniu wrócę tu z informacjami/wyjaśnieniami co i jak możemy zrobić. Pozdrawiam i czekam na kontakt z Twojej strony.

2013-02-14 13:47

Henry

To chyba jakaś kpina ze strony link 4 czekam na wypłatę odszkodowania od 5 miesięcy z AC a wy dalej weryfikujecie odwołanie . Macie dług prawa 30 dni a nie 150. Na tej podstawie stwierdzam że jesteście Oszustami i sprawę skierowałem do Sądu i do rzecznika ubezpieczonych

2013-02-14 14:14

Ekspert Link4

Witaj Henry. Dziękuję za informacje dotyczące Link4. Mam do Ciebie ogromną prośbę, skontaktuj się ze mną poprzez blog firmowy Link4. Podaj dane dotyczące Twojej sprawy, nr polisy lub szkody. Postaram się wyjaśnić całą sytuację. Po sprawdzeniu wrócę tu na forum z informacjami i wyjaśnieniami dla Ciebie. Pozdrawiam. Czekam na info z Twojej strony.