pon-pt godz 9:00-17:00

71 722 80 00

Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta
  • You Can Drive

ostrożnie z MTU

2014-02-14 22:33

OLINEK

najgorsze MTU- może najtansi, ale później musicie kasę i tak zapłacić......................wypowiadajcie OC z dniem zakupu pojazdu....................szczerzę Wam radzę...........nigdy więcej MTUUUUUUU

2014-02-14 23:45

max

To banda złodzieki nie raz miałem z nimi problemy a jak zadzwonicie do nich to pierwsze co usłyszymy to że mają nagrodę GODŁO POLSKA tylko za co za okradanie ludzi!!!!!!!!!!

2014-02-16 21:34

AUTO-H

200% prawda,MTU to złodzieje,Lexus nawet nie taki straszny wyślą kilka pism na tym koniec. Ale (złodzieje) z MTU kierują sprawę do następnej złodziejskiej firmy windykacyjnej Intrum Justitia, a to dopiero skurw....y.Nie życzę nikomu kontaktu z nimi. Uciekajcie z MTU i to szybciutko. Jeśli kupicie samochód z OC opłaconym u nich to zaraz w dniu zakupu wypowiadajcie,bo będziecie mieli wielki kosztowny problem. Ja straciłam zdrowie z powodu MTU i jak się nazywają firma prawna Intrum Justitia,a to dosłownie złodzieje.PRZESTRZEGAM PRZED MTU,BANDA,BANDA ZŁodzieje.

2014-02-26 11:36

MTU reklamacje

Drodzy Forumowicze, zanim sprawa trafi do firmy windykacyjnej, MTU wysyła 2 pisma na adres korespondencyjny (przypomnienie o zaległej płatności i wyznaczenie nowego terminu jej uregulowania). Dlatego też jest możliwość wcześniejszego wyjaśnienia kwestii spornych. Proszę powierzcie weryfikację sprawy naszym wysoko wykwalifikowanym pracownikom Biura Reklamacji - zapewniam, że dokonają oni rzetelnej analizy sprawy. Zapraszam do kontaktu pod adresem SKARGI@MTU.PL. Pozdrawiam, Justyna Szymańska (Biuro Reklamacji MTU).

2014-05-07 21:12

Kuba

Niech pani nie pisze bzdur o wysyłaniu pism a tym bardziej proszę nie używać słowa "rzetelnie" bo w waszych "wysoko wykwalifikowanych" ustach jest nie na miejscu .

2014-11-08 19:17

Kowalski Jan

Pisma ? sprzedałem auto przed wymagalnością 2 raty w 2005r [nabywca kontynuje OC do dziś ] wszelkie formalności dopełniłem-po 4miesiącach pismo od Kruka, po tygodniu drugie o zapłatę 2-giej raty, zadzwoniłem wyjaśniłem z nimi sprawę Wszystko OK w 2009 wrzesień pismo od Intrum o zakupie długu od MTU i za tydzień pismo od mtu że sprzedali dług!!! brak jakiejkolwiek informacji o jakimkolwiek długu (kontakt z TU mają w dup.... ich ta sprawa nie interesuje teraz mam wyjaśniać z Intrum -to dopiero oszołomy brak jakiejkolwiek drogi wyjaśnienia, nie dzwonić ze swojego tel. zapisują nr i nękają ja miałem 43 tel. od nich-próba wyjaśnienia skąd jest dług nic nie dała) potem jakaś śmieszna Kancelaria z Warszawy i pozew do E-sądu odwołanie i następnie sąd rejonowy. Gdybym nie był skrupulatny nie posiadał dowodów na dopełnienie wszelkich formalności musiałbym zapłacić za wyinmaginowany dług [sprawa wygrana]-2014r Kolejne pismo tym razem z Białegostoku [czekam tylko aż przyjdzie więcej i kieruję sprawę o zakłucanie miru domowego i nękanie] MTU -burdel a kancelarie jakie wynajmują to oszuści twierdzą że wysyłają powiadomienia listem poleconym -poprosiłem więc potwierdzenie chociaż jednego i takie głupoty piszą do sądu

2014-11-08 19:20

Kowalski Jan

MTU - banda która pozwała mnie do e-sądu za dług którego nigdy nie było

2014-03-04 18:05

Andrzej

Mam auto ubezpieczone w MTU z opcja szyb. Zgłosiłem szkodę i w ten sam dzień miałem wymienioną szybę na nową. Mało tego wymienili na oryginalną. Także nie wiem skąd tyle problemów z tą firmą.

2014-03-13 16:17

ila

precz z oszustami z mtu. Kupiłam auto z opłaconą składką w mtu przez poprzedniego właściciela a ci złodzieje przysłali mi rekalkulację składki i każą zapłacić za opłacony okres jeszcze raz. Ich niedoczekanie! Nawet jak mnie wsadzą do pierdla to i tak nie zapłacę ponieważ według ustawy i oc nowy właściciel nie ma obowiązku przepisywać umowy na siebie i tego się trzymam. To są zwykli naciągacze, którzy żerują na niewiedzy klientów ale ja nie dam się okraść przez takich pajaców. Od razu widać, że należą do ergo hestia - bo to tacy sami oszuści. Ludziska uważajcie!!!

2014-04-10 21:24

i o co tyle hałasu

Jeny jak ci się nie podoba złóż wypowiedzenie!!! Jakbyś ruszyła trochę mózgiem wiedziałabyś że po zakupie możesz złożyć aktualnie wypowiedzenie w dowolnym momencie, poza tym w kwestii rekalkulacji mają prawnie taką możliwość co daje im Ustawa zapraszam do lektury.

2014-03-20 05:20

Robert

Mam auto ubezpieczone w MTU z opcja szyb. Zgłosiłem szkodę, przyjechał rzeczoznawca, gdyż nie widziałem kiedy pękła i w ciągu tygodnia wymieniono mi szybę na nową, a było by szybciej ale serwis nie miał na miejscu takiej szyby.

2014-03-26 23:03

xxx

kurwa co za złodzieje jebane nagroda gówno od psa

2014-04-07 17:06

andrzej

Ponad miesiąc po opłaceniu składki i zawarciu nowej polisy wysyłaja upomnienia o zapłatę, bo doczytali się w mailu sprzed 3 miesięcy że prosiłem o wycenę innego pakietu.. z którego ostatecznie zrezygnowałem a tego nie doczytali. Szkoda kasy na telefony do nich, już miesiąc temu wyjaśniałem tą sprawę i Pan zapewnił mnie że wszystko wyjaśnione.. a tu masz minął miesiąc i kolejne wezwanie za nic.. a na aktualnej polisie już dawno jeżdże i mam od nich dokumenty. A może chcą żeby zawierać po dwie umowy na jeden samochód???

2014-04-25 16:09

opdmnjbj

To jest Mafia Złodzieje Oszuści Naciągacze Takie mamy Prawo!!!!!!!!!!! Nie ma słów!!!!!

2014-04-30 07:58

908909

Nie polecam MTU najgorsza ubezpieczalnia jeden wielki burdel robia sobie jakies inne zniżki

2014-05-04 18:33

Zofia

Najgorsza firma ubezpieczeniowa to MTU ! Od lutego czekam na odszkodowanie za włamanie do piwnicy . Napisałam trzy skargi , na żadną nie otrzymałam odpowiedzi w terminie . W MTU pracują ludzie niekompetentni , bez podstawowej wiedzy . traktują mnie jak intruza . Byłam ich dobrym klientem - ubezpieczone trzy samochody i mieszkanie - ale oni tego nie docenili !!! Odradzam wszystkim ubezpieczenie w MTU !!!

2014-05-12 19:13

Aga

Tata ma ubezpieczenie samochodu w MTU od wielu lat, ubezpiecza tutaj juz trzeci samochod i wszystko jak narazie bez problemu. po zgloszeniu szkody na infolini, rzeczoznawca oddzwonil i przyjechal w ciagu kilku dni umawiając sie wczesniej. odszkodowanie wplynelo na konto bez problemow. w porownaniu z innymi firmami, ktore sie reklamuja, najlepsza oferta.

2014-06-13 20:18

Oszukany

Zlodzieje naciągacze firma do dupy bazują na ludzkiej krzywdzie

2014-06-27 23:49

agata

mam to samo! Sprzedalismy samochod z data 30 maja. Zglosilam to do mtu 3 dni pozniej. A oni dnia 26 czerwca wysylaja mi zebym zaplacila za ubezpieczenie auta ktoreego ja juz nie posiadam i zglosilam do nich jego sprzedarz. I uwaga chodz by skaly sraly nie zaplaceeee wam tego ubezpieczenia zlodzieje! Na dodatek auto jest na tescia ktory mieszka w anglii. I mam problem bo podajac wszystkie jego dane lacznie z nr buta te skur....syny nie dadza mi mozliwosci dowiedzenia sie czego kolwiek przez telefon. Walcie sie zlodzieje

2014-07-23 08:48

posz

fatalna komunikacja z MTU - kompletnie zlekceważyli obowiązek wypłaty odzkodowania w ciągu 30 dni jak również obowiązki informacyjne (brak jakiejkolwiek korespondencji o przyczynach takiego stanu rzeczy)

2014-07-30 11:45

andrzej

Pozytywne opinie na tym forum mogą wypisywać jedynie osoby pracujące dla MTU. Jako właścicielowi komisu samochodowego na każdą myśl o tym ubezpieczycielu jeży się włos na głowie. Moim zdaniem MTU jest nie tylko najgorszym ubezpieczycielem w Polsce, ale i w całej Unii Europejskiej. Z podobną opinią spotykam się u 95% moich klientów. MTU żeruje na pomyłkach, niedopatrzeniach i zaufaniu swoich klientów. Poza tym starają się dorobić na nieuwzględnianiu wysokości zniżek. W marcu br. mój komis zakupił samochód z OC w MTU. Ponieważ przebywałem za granicą wszystkie formalności załatwiał pracownik. Składając wypowiedzenie OC pomylił druki i miast wypowiedzieć umowę w związku z art 31 ust.1, wypowiedział z art 28 ust.1. Po trzech miesiącach dostałem powiadomienie od znajomego, na dzielnicy znalazł walające się wezwanie do zapłaty z firmy windykacyjnej. Było adresowane do mnie. Informowano mnie w nim że zalegam ze spłatą należności w kwocie 160 zł. Od nas wymaga się listów poleconych, a towarzystwa ubezpieczeniowe wysyłają swoje pisma jak reklamy. Zadzwoniłem do nich i dowiedziałem się, że kwota jest zawyżona ze względu na niepełne zniżki. Prawo jazdy mam ponad 30 lat. Tyle również jeżdżę samochodami bez najmniejszej stłuczki. Wszystkie towarzystwa ubezpieczeniowe, włącznie z PZU i Wartą, przyznają mi 60% zniżek. Niestety, Moje Towarzystwo Ubezpieczeniowe nie ma ku temu podstaw. Nigdy to towarzystwo nie będzie "MOIM".

2014-08-19 18:39

Margo

Witam. Czytam opinie na temat MTU i k.. a dostaję białej gorączki. Co za popieprzona firma!!!! nadmienie, że również mam z nimi problem od 2 lat. Kupiony samochód ubezpieczony w MTU rezygnacja z ubezpiecznia, oczywiście przed upływem terminu zapłaty składki a oni co.... wysyłaja mi pismo, że jest jakaś zła pieczątka na piśmie. Pisze do nich pismo, że nie interesuje mnie i nie muszę się znać na tym kto jakie stawia pieczątki. Podstęplowane, podpisanie, wysłane o czasie więc nie zapłacę nawet 1zł. Po kilu miesiącach dostaję pismo z firmy windykacyjnej Lexus że muszę zapłacić MTU ponad 2000 zł za składę, piszę idiotom że nie zapłacę i niech podają mnie do sądu. Jakiś czas cisza. znowu dostaję pismo od lexusa że mam zapłacić 234 zł. niby za składę ale jaką???? Odpisałam że nie zapłacę. Znowu cisza....... I co dostaję pismo z nowej firmy windykacyjnej Presco o zapłacenie 282 zł. K........a czy człowiek się kiedyś od nich uwolni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czy tylko sądownie? Piszcie proszę jak skutecznie odczepić się od tej FIRMY....

2014-08-24 10:24

Marcin C

Jeżeli szukasz towarzystwa ubezpieczeniowego, trzymaj się z dala od MTU. Mnie i moją siostrę potraktowano z lekceważeniem i nie ma powodów, żeby Ciebie potraktowano inaczej. Umowa okazała się bezwartościowa. Jest tyle innych dobrych propozycji na rynku, naprawdę, wybierz kogoś innego. Mojej siostrze wskutek wypadku spłonął samochód. Strażak prowadzący akcję w jej imieniu zgłosił do MTU potrzebę lawetowania wraku. MTU przyjęło zgłoszenie i na tym ich jakakolwiek pomoc się zakończyła. Nie było z ich strony kontaktu (wg umowy: kontakt w przeciągu 15 minut), strażak też nie mógł się do nich dodzwonić. Była prawie noc, środek lasu, masa stresu, strażacy nie mogą zakończyć akcji z wrakiem pośrodku drogi, a główna usługa, to, za co w ogóle się płaci w assistance, nie została dostarczona i to bez słowa wyjaśnienia. Trzeba było na własną rękę szukać po nocy kogoś z lawetą i z własnej kieszeni płacić. Nie o to chodziło podpisując umowę i płacąc ubezpieczycielowi, prawda? W imieniu siostry złożyłem skargę, która wg umowy miała być rozpatrzona w ciągu 30 dni. Nic takiego się nie stało. Poproszono o dodatkowe dokumenty, dostarczyłem. Przez miesiąc cisza, zaś po moim upomnieniu informacja, że skargą zajmą się w ciągu kolejnych 2 tygodni. Po 2 tygodniach wysłałem mail do Rzecznika Ubezpieczonych, a po kolejnych 3 od MTU przyszła... prośba o te same dokumenty, które wysłałem 2 miesiące wcześniej. Na dniach wysyłam sprawę do Rzecznika w wymaganej formie papierowej. W międzyczasie MTU poinformwało, że laweta została wysłana, ale kierowca nie mógł się do strażaka dodzwonić, a centrali też nie zawiadomił. Poza nimi nikt nie miałem problemu z kontaktem ze strażakiem, a on sam zapewnia, że żadnych połączeń od kierowcy nie było. Poza tym nie rozumiem, czemu sprawa ciągnie się już 3. miesiąc, a nie maks. 30 dni, jak w umowie. Nie chce mi się tracić na to wszystko czasu, ale takiego lekceważenia nie lubię.

2014-08-29 11:16

lukasz

Witam gorszej firmy nie widziałem miałem szkode oc sprawcy wypłacili kwotę 3800 a powinni wypłacić ponad 10 tyś mam vw b6 2006 rok np za maskę która została uszkodzona dali 500 zł jak nowa kosztuje 2500 zł a uzywka na allegro ttrzeba zapłacić min 700 -800 plus wysyłka i tak wszystki części obnizyli pisałem odwołania i nić olewają nawet na maile nie odpowiadają mogę iśc do sądu ale nie mam na to czasu znalazłem firme kóra skupuje długi i dopłaca do odszkodowania mi zaoferowali dopłate 3 tyś i sprzedam je . Omijajcie Mtu i hestie bo to sama firma oszuści i tyle brak kontaktu nawet pisałem na maila skarge również mnie olali szkoda czasu pisać z nimi tylko iśc do sądu albo sprzedać te odszkodowanie