pon-pt godz 9:00-17:00

71 722 80 00

Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta
  • You Can Drive

opinija o ergo hestia

2014-01-29 18:24

balbina

Miałam szkodę tzw parkingowa w czerwcu ub roku.Na nieszczęście sprawcy przylapałam go na gorącym uczynku.Spisaliśmy protokół i wyslalam wszystko co bylo wymagane do ubezpieczyciela.Czekałam na dec do sierpnia, ponieważ Hestia czekala z kolei na "ustosunkowanie sie sprawcy".Po czym dowiedzialam się,iz szkoda została wyceniona na 700 zł( facet darł mi blotnikiem przez 2 drzwi i nadkole, uszkodził tez listwę na drzwiach ).Samochód mój jest 2 letni .W warsztacie powiedziano mi iż 1 element kosztuje 350 zł -malowanie itd to jak oni to wyceniają wg jakich kryteriów... nigdy więcej nie chcę mieć do czynienia z Hestią-oszuści

2014-02-03 15:37

Piwon

Nie polecam ww firmy o ile tak można ją nazwać.Wykupiłem dodatkowe ubezpieczenie na sprzęt od uszkodzeń mechanicznych.Telefon wypadł mi z pokrowca w wyniku tego zdarzenia pękła szybka wyświetlacza dotykowego,oraz wyszczerbił się narożnik telefon oddałem do ergo hesti przez kuriera wyznaczonego przez nich (forma zgłoszenia,nadanie szkody błyskawicznie,nawet kurier zjawił się szybko)myślałem że pełna profeska i tu zaczęły się schody tel oddany 27.12.2013 po wielu meila skargach nie rzetelnych i nie terminowych zapewnieniach dostaje 31.012014 sms o nr wysłanej paczki(do śledzenia w firmie DHL)Jest już blisko tak też pomyślałem hehe patrze gdzie moja paczka trafiła i ku zaskoczeniu paka zamiast do Włocławka trafiła do Wałbrzycha wrrrrrrrrr z winy ergo hesti bo Włocławek ok ale kod już inny a w DHL patrzą po kodach i tu znowu zonk.Nie wykupie już żadnej polisy w tej firmie,nie polecam nikomu a przy namawianiu na ubezpieczenie w RTV EURO AGD mówię klientowi by zwrócili szczególna uwag na warunki ubezpieczenia bo nie są takie same jak zapewnienia sprzedawców!!!nie jest sprecyzowany termin napraw wymian,samowolka.Już się martwię bo ponad 1 mc temu kupiłem tablet i zakupiłem ubezpieczenie dodatkowe.Wrrrrrr chyba je wypowiem!

2014-02-10 13:09

Marcin

Ergo Hestia to żałosna firma ubezpieczeniowa. Zalany garaż, chciałem odzyskać pieniądze na jego remont i dostałem odpowiedź, że pomimo iż firma miała ubezpieczone mieszkanie, to nie wypłącą ani grosza ubezpieczenia poniważ ludzie zamieszkujący lokal nad moim garażem są winni zalania.... Paranoja. Nie polecam i ostrzegam przed oszukańczym ubezpieczeniem!!!

2014-05-20 10:58

oszukana

Hestia działa tylko w jedną stronę!!!!!!!!!!!!!! Stanowczo odradzam ubezpieczać cokolwiek!!!!!!!!!!!!!

2014-05-20 11:01

była klientka

EGRO HESTIA to najgorsza firma na rynku!!!!!!!!!!!!! działają tylko w jedną stronę!!!!!!!!!!!!

2014-05-23 15:03

Sebastian B

Mam nadzieję, że nie będę już korzystać z usług Hestii, ale daję dużego plusa za likwidacje szkody Ac mojego Qashqaia (szkoda na parkingu nieznany sprawca) Plusa za kontakt telefoniczny, za aplikację a poza tym za akceptację kosztorysu serwisu i nie robienie "problemów" Wystawiam opinię pozytywną i widać, że firma "buduje" dobry wizerunek i na pewno podpiszę nową umowę.

2014-05-26 12:55

Oszukany

OSZUŚCI !!! zaniżyli odszkodowanie na samochodzie o 40 tyś. Sprawa jest w sądzie, czekam na pierwszą rozprawę. Omijajcie Hestię szerokim łukiem.

2014-05-27 11:04

złodziejstwo

trzy miesiące czekam na decyzję w sprawie czasowej niezdolności do pracy...szukają na siłę przewlekłej choroby żeby nie wypłacić odszkodowania...

2014-06-02 09:39

Szok!

Miałem zalane mieszkanie przez sasiada ktory jest ubezpieczony w hestii. Zalane zostały u mnie trzy pokoje kuchnia i lazienka cala gladz do zerwania a oni mi wycenili to wszystko na 500 zl. Toć to zlodziejstwo i bandytyzm w bialy dzien.

2014-06-20 15:37

SKARGI@ERGOHESTIA.PL

Prawdopodobnie przyznana Ci kwota odszkodowania jest tak zwianą „kwotą bezsporną”, czyli sumą wyliczoną w oparciu o uśrednione ceny materiałów i robocizny. Jeśli wykażesz (fv), że poniosłeś koszty wyższe (oczywiście w ramach prac uwzględnionych w kosztorysie), przyznana zostanie dopłata. Jeśli będziesz potrzebował dodatkowych informacji lub innej pomocy w sprawie, napisz proszę na adres skargi@ergohestia.pl , a niezwłocznie podejmiemy właściwe działania. Pozdrawiam, Justyna Szymańska (Biuro Reklamacji, Ergo Hestia).

2014-06-14 13:20

zażenowany

witam. mam aktualnie auto naprawiane w serwisie z polisy ergo hestii.rzeczoznawca firmy wycenił mi szkodę na ok 1500zł, nie zgodziłem się i oddałem auto do serwisu i otrzymałem auto zastępcze. koszt naprawy i wynajęcia auta wyniesie ok 6000zł. gdybym otrzymał z wyceny 2500 zł to bym wziął pieniądze i naprawił auto sam , ale firma tak nie chciała. Moim zdaniem paranoja. polisy drożeją bo firmy mają koszta a jak mogą je obniżyć i się dogadać to nie. i jeszcze robią problemy z autem zastępczym. jak wybrałem naprawę bezgotówkową to nic nie powinno mnie interesować , a muszę wszystkiego pilnować . popieprzona firma

2014-07-04 20:45

oszukany

Ja sie z nimi wojoje od kilku miesiecy , to jest dziad nie firma

2014-07-12 17:48

konicki

znakomita realizacja asistance czas oczekiwania na pomoc rewelacyjnie krutki

2014-07-18 20:15

Wkur***ny

W tej firmie pracują sami idioci i debile!!! Po raz pierwszy musiałem skorzystać z pomocy tego zakładu ubezpieczeniowego w którym jestem ubezpieczony już od 13 lat. Pierwszy i ostatni raz... Była burza, spaliło mi trochę sprzętu elektronicznego. Bądź co bądź po co wydawać swoje pieniądze skoro jest on ubezpieczony. Minęły 3 dni i przyjechał kurier, który zabrał zepsuty sprzęt do serwisu w POZNANIU (mieszkam pod Olsztynem). Jak by w całym kraju był to jedyny serwis... Ale mniejsza o to... Mając nadzieję, że w serwisie pracują wykształceni ludzie oczekiwałem na zakończenie napraw... Jak się okazało na próżno... W serwisie nie było wykształconych ludzi tylko znów debile i idioci! Nie potrafili zdiagnozować usterki, co mi jako człowiekowi, który skończył szkołę elektroniczną i studia elektryczne zajęło to niespełna godzinę! Minął miesiąc, uporali się ze wszystkim, ale w dniu wysyłki jeszcze raz podłączyli sprzęt aby sprawdzić czy działa i... SPALILI ZASILACZ. Kolejne dni mijają a ja jak jestem bez sprzętu tak i będę bo pracują tam kretyni. Ponadto zero kontaktu ze strony serwisu jak i ubezpieczyciela. Agent ma wyje**ne za przeproszeniem. NIE POLECEM TEJ ZŁODZIEJSKIEJ FIRMY!!! Z wyrazami szczerej niewdzięczności dla SKUR***YNÓW nie mamy listości! Nie pozdrawiam!

2014-07-29 13:25

OSZUKANY

Kupując auto OPEL VECTRA B nie zostałem poinformowany, że jest on ubezpieczony w ERGO HESTIA, dostałem natomiast informacje o ubezpieczeniu w LINK4, którą kontynuowałem. Po informacji z ubezpieczalni ERGO HESTIA o tamtejszym zadłużeniu, o którym prędzej nic nie wiedziałem chcąc wyjaśnić sprawę zadzwoniłem na infolinię. Tam dowiedziałem się, że należy złożyć wymówienie, więc to zrobiłem. Nie płaciłem, ponieważ nie czułem się winny. Kontaktowałem się także z Panem Piotrem Antczakiem, który był sprawcą całego zamieszania, chcąc zasięgnąć informacji dotyczących ubezpieczenia jednego samochodu w dwóch ubezpieczalniach. Ten jednak nie zdecydował się na rozmowę ze mną, tylko przekazał informację przez kobietę podającą się za jego matkę, żeby się nie przejmować, bo go już prędzej chcieli go naciągnąć. Nie zawierałem z ERGO HESTIĄ umowy, co więcej nie zostałem poinformowany podczas kupna samochodu ani w późniejszym czasie, że takie ubezpieczenie istnieje, dopiero jak chcieli pieniędzy. Czuję się oszukany, ponieważ ERGO HESTIA chce wyłudzić ode mnie pieniądze, za ubezpieczenie z którego nie korzystałem. Pisałem odwołanie w październiku do sądu w Lublinie tam zostałem zwolniony z nakazu zapłaty, sprawa trafiła do sądu w Lęborku gdzie zamieszkuje ów Antczak. Jednakże w ubiegłym tygodniu dostałem informację, że sprawa trafi do mojego sądu, bo to ja mam płacić. Co mam zrobić?

2014-07-29 13:28

OSZUKANY

Pisałem do Radcy prawnego reprezentującego Hestię oni dalej naliczają odsetki nie chcą mi nic wytłumaczyć tylko mam zapłacić i tyle! IDIOCI!!!!!

2014-08-11 20:10

justyna

wszystko świetnie !

2014-08-28 21:52

kojot

Jak płacisz OK, Poczekaj do szkody (oby się nie wydarzyła)

2014-08-25 19:59

Piotr

Miałem wypadek ,który zgiłem po 3-ech dniach ,ergo hestia uznała ,ze są to zprawy zwyrodnieniwe i odszkodowanie się nie należy ,jestem w pracy noga wraca do normy po 4,5 miesiąca od zdarzenia a tak na marginesie to zwyrodnienie stawów jest we wszystkich stawach a nie tylko tych skręconych(usg,rtg,)

2014-08-25 20:05

zawiedziony

Wszystkim szczerze odradzam,dziadowska firma w mojej rodzinie i wśród znajomych nie ma szans,tylko do brania kasy są na 1-ym miejscu

2014-08-28 21:49

kojot

Muszę się podzielić z Wami idiotyzmem hesti - opiszę zdarzenie - sami ocenicie. Miałem zalanie mieszkania, zgłosiłem oczywiście, Ktoś do mnie oddzwonił - co się stało ? zalanie paneli podłogowych - rozczelnienie akwarium [300 l] Odpowiedz hesti - rozszczelnienie akwarium nie jest objęte polisą, do tego kartka A4 za jakie zalania firma odpowiada: - odkręcenie kranu i pozostawienie go bez opieki - zalałbym podłogę i ok (kretynizm) - otworzyłbym okna i drzwi podczas deszczu firma zwraca itp. zdarzenie drugie Miałem ubezpieczone ogrodzenie (metalowe kute) - ktoś czymś zahaczył i je powyginał oczywiście jedno przensło - prawdopodobnie przyczepą, albo nie wyrobił zakrętu - nie wiem - szkoda to szkoda. Odpowiedz hesti - nie należy się odszkodowanie ponieważ ogrodzenie jest ubezpieczone od POŻARU - debilizm z kretynizmem - ogrodzenie stalowe !!!!!!! Nie polecam tej firmy wręcz odradzam - zalanie to zalanie - jeżeli sam zaleję to mi się należy, ale jak przypadkowo akwarium wyleje to już NIE - unikajcie takich firm.

2014-09-02 11:35

Ania

O matko czytam i czytam i jestem rozżalona, że nie poczytałam o tej firmie wcześniej. Tak jak większość uczę się dopiero jak coś się wydarzy - zalany telefon naprawiają już miesiąc i ciągle tłumaczą że to wina serwisu. Za kilka dni kończy mi się ubezpieczenie OC samochodu który, mam ubezpieczony w ERGO HRSTIA :( wcześniej nie zwracałam uwagi gdzie mam ubezpieczony samochód liczyło się gdzie najtaniej oczywiście mają dla mnie super ofertę którą chciałam przedłużyć ale po tym wszystkim co tu poczytałam i z mojego doświadczenia z telefonem nawet gdyby dali mi tą polisę za darmo niech sobie wsadzą w nos.