pon-pt godz 9:00-17:00

71 722 80 00

Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta
  • You Can Drive

opinie o warcie

2015-01-02 19:07

karol

Co się porobiło z tą firmą, aż się wierzyć nie chce czytając te opinie. Co prawda nie mam obecnie ubezpieczonego u nich auta, więc nie jestem na bieżąco jeśli chodzi o problemy, jakie stwarzają swoim klientom. Powiem tylko, że jeszcze 15 lat temu nie miałem z Wartą żadnych problemów, wręcz przeciwnie, byli bardzo pomocni i życzliwi dla klienta, sam tego doświadczyłem, sporo zawdzięczałem ówczesnemu personelowi tak w "mojej" placówce jak i z centrali w Łodzi, bo tam się oparła wtedy moja sprawa. Wiem tylko ze słyszenia, że później zaczęło się dziać gorzej. Dziękuję za ostrzeżenia, bo właśnie rozważałem możliwość ubezpieczenia w Warcie kupionego samochodu.

2014-07-24 23:22

Poszkodowany

warta to najgorsza firma, najlepiej złożyć skargę do KNF i po problemie

2015-01-02 00:44

ania

Zgadzam się w 100 % najgorsza firma ubezpieczeniowa. Nie polecam ani majątkowego ani zdrowotnego. Tragedia podważają diagnozę lekarza, kłamią ile się da byle nie wypłacić pieniędzy. MASSAKRRA.

2014-07-16 19:27

Joanna

Ja już nie mam cierpliwości z nimi walczyć sk.....yny i tyle. Sprzedałam auto, 5 lat temu zgłosiłam i wymówiłam OC,a oni mi od 5 lat wysyłają z firmy windykacyjnej że jest im winna za składki OC 1000 zł. Piszę pisma, i nawet żadnego odzewu. regularnie co roku otrzymuje pismo od firmy windykacyjnej. Jak poszłam wyjaśnić sprawe to mi powiedziała baba że wszystko jest wyjaśnione. i znowu za rok pisemko. Niekompetentna firma, mają cię w nosie,nie liczą się z tobą a obsługa zostawia wiele do życzenia.

2014-07-11 15:01

JJJJ

NIE POLECAM CWANIACTWO AROGANCJA CHAMSTWO NACIAGACZE

2014-07-05 22:17

Gosia

Najgorsza firma to Warta i HDI !!!!!!!!!!!!!!!!! Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!! Trzeba bardzo uważać na nich !!!

2014-06-27 15:29

niezadowolona

Facet wjechał mi w bramę wjazdową, jest ubezpieczony w WARTA, czekam 3 tydzien, mam niby stały kontakt z babeczką, ale co chwile prosi o przeslanie tego samego, nie ogarnia, mowi ze musi wykonac jeden telefon potwierdzajacy i robi przelew. na infolini tez mnie zaczeli wkurzac, ze niby miesiac sie czeka, powiedzialam ze mnie to g....no obchodzi, dom mi sie sprzedal i ta brame musze zrobic, poczekam do przyszlej srody, jesli nie bedzie kasy na koncie, robie afere.

2014-06-20 15:29

poszodowany

NIE PROPONUJĘ TOWARZYSTWA UBEZPIECZENIOWEGO WARTA ZASTANÓW SIĘ 3 RAZY ZANIM PODPISZESZ Z NIMI POLISĘ !!!!!! CHCIAŁABYM PRZYBLIŻYĆ MÓJ PRZYPADEK. JESTEM HANDLOWCEM POD KONIEC ROKU 2013 DOSTAŁAM POLECENIE SŁUŻBOWE WYJAZDU ZA GRANICE PRZY UŻYCIU SAMOCHODU BĘDĄCEGO WŁASNOŚCIĄ MOJEGO PRACODAWCY. W CZASIE JAZDY PO AUTOSTRADZIE A2 SPOD KÓŁ JADĄCEGO PRZEDEMNĄ SAMOCHODU ODBIŁ SIĘ KAMIEŃ TÓRY UDERZYŁ W PRZEDNIĄ SZYBĘ AUTA I SPOWODOWAŁ JEJ PĘKNIECIE. NIE BYŁAM W STANIE ZIDENTYFIKOWAC NUMERÓW SPRAWCY SZODY. MÓJ PRACODAWCA ZGŁOSIŁ DO SWOJEGO UBEZPIECZYCIELA, FAKT POWSTANIA SZKODY I SZODA ZOSTAŁA POKRYTA Z UBEZPIECZYCIELA AC MOJEGO PRACODAWCY, A TYM SAMYM STRACIŁAM "BEZSZKODOWOŚĆ " POTWIERDZIŁAM W WARCIE POSIADANIE POLISY DLA POJAZDU BEDĄCEGO MOJĄ WŁASNOŚCIĄ , ZGODNIE ZE STANEM FAKTYCZNYM ZŁOŻYŁAM OŚWIADCZENIE, ŻE W BADANYM PRZEZ PAŃSTWA OKRESIE, NIE DOCHODZIŁAM ODSZODOWANIA Z TYTUŁU AC UBEZPIECZONEGO AUTA. NIE ROZUMIEM DLACZEGO I JA JESTEM OSOBĄ UKARANĄ POPRZEZ UTRATĘ "BEZSZKODOWEJ JAZDY " I PODNIESIENIE SKŁADKI NA PRYWATNY SAMOCHÓD. KONTAKTOWAŁAM SIĘ Z WIELOMA TOWARZYSTWAMI UBEZPIECZEŃ. Z OTRZYMANYCH INFORMACJI WYNIKA, ŻE JESTEŚCIE JEDNYM TOWARZYSTWEM KTÓRE KARZE PODWÓJNIE DLATEGO PROPONUJĘ ABY PAŃSTWO OMIJALI TO TOWARZYSTWO NAPRAWDE NIEWARTO !!!!!!!!