pon-pt godz 9:00-17:00

71 722 80 00

Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta
  • You Can Drive

banda naciągaczy

2014-06-11 20:43

hh

i znowu proama usuneła komentarze ,oj nie ładnie boicie się prawdy!

2014-06-11 09:46

Krystian Wałbrzych

Ludzie z proamy powiedzcie mi skąd bierzecie ceny za części?? mam 9 różnych uszkodzonych elementów w aucie i tylko w przypadku jednej części mogę kupić taką używaną za waszą cenę-nówki na allegro..oczywiście do wysyłki muszę dołożyć!!! a co z resztą ?nie ma szans kupić pozostałych UŻYWANYCH części w waszych cenach a co dopiero nówki za niby jakie płacicie!!

2014-04-19 11:53

kik

janek i gośććć szpicle z tej złodziejskiej firemki o nazwie proama

2014-04-20 20:14

gytymyfymba

kik Co Ci Proama ukradła?

2014-12-18 14:10

nana

a chociażby większość należnego prawnie odszkodowania

2014-04-18 16:18

Agnieszka

OSZUŚCI Witam chciała bym opisać moją sytuacje aby inne osoby które rozmawiają z konsultantami z firmy Proama wyraźnie mówili, że nie decydują się zawrzeć z nimi umowy. Informuje, że ta firma wysyła wezwanie do zapłaty po telefonie w którym prosiłam o podanie jedyni propozycji ubezpieczenia mojego samochodu !!! Jest to firma która naciąga osoby które wyraźnie powiedziały podczas rozmowy, że jeżeli się zdecydują na ich ofertę to zadzwonią na następny dzień po zarejestrowaniu samochodu i wpłacą kwotę którą im zaproponowali. Oczywiście nie zadzwoniłam aby potwierdzić zawarcie umowy a i tak dostałam wezwanie do zapłaty!! Jest to firma OSZUSTÓW I NACIĄGACZY gdyż jak dostałam to wezwanie oczywiście od razu zadzwoniłam do obsługi klienta, która po wysłuchaniu mnie powiedziała, że poszuka naszej rozmowy i oddzwoni do wieczora oczekiwałam telefonu ale nikt nie zadzwoniło na następny dzień przed południem pani z Proamy łaskawie oddzwoniła że nasza rozmowa się gdzieś zawieruszyła ale będzie jej dalej szukać do godziny 15 dalej cisza po czym zadzwoniła pani i powiedziała, że zgodziłam się na tą propozycje bo powiedziałam w czasie rozmowy, że przeleje pieniądze następnego dnia "wyjęte było to z kontekstu" jak poprosiłam panią aby puściła mi moment w którym takie wyrażenie padło powiedziała oczywiście że muszę pojechać do siedziby w Lublinie aby odsłuchać tej rozmowy !!! Dodatkowo zawarłam umowę dzień przed zarejestrowaniem samochodu który sprowadziłam z zagranicy i na dobrą sprawę nie wiedziałam czy w ogóle go zarejestruję. Firma ta zawarła zemną umowę pomimo tego, że nie miała podanego numeru rejestracyjnego gdyż w dzień zawarcia z nimi umowy tak naprawdę samochód ten nie był zarejestrowany !!! Odradzam jaki kol wiek kontakt z tą firmą !!

2014-04-18 17:47

janek

Zawarcie umowy OC przed zarejestrowaniem pojazdu jest zgodne z prawem, dziwne są Pani pretensje. Wiele zakładów ubezpieczeń zawiera umowę OC przez telefon i zawsze jest 30 dni na ewentualne odstąpienie. Znajomość prawa nie boli.

2014-04-19 10:59

gośććć

Przecież jest termin zgodnie z przepisami, które dotyczą praw konsumenta aby zrezygnowac od umowy zawieranej na odległosc - w czym rzecz? Bez zgody z pewnością nikt nie wystawi umowy bo rozmowy są nagrywane....

2014-04-19 19:27

Bob

Dzisiaj, robiłem kalkulację - koszt OC, AC w Proamie - dałem polecenie wyślij na maila, otrzymałem informację, że oferta została wysłana. Do tej pory nie otrzymałem wiadomości. W innych firmach działa to dobrze - oczywiście nie skorzystam bez oferty :). Jak widać coś niesolidnego jest w tej firmie, dzwonił nie będę by nie musieć jeździć do siedziby firmy by odsłuchać rozmowę. Nie lubią przedstawiać oferty na piśmie? Może chcą bym nie wiedział co kupuję!!!

2014-06-10 14:11

Krzysztof

Potwierdzam - miałem podobną sytuację, ale firma nie odzywała się przez rok. Po roku dostałem wezwanie do zapłaty z firmy windykacyjnej! Uwaga na tego ubezpieczyciela!!! Wyjątkowo nieuczciwa firma nie przestrzegająca nawet zapisów naszego Kodeksu Cywilnego w sprawie ubezpieczeń. Nie wiem na jakiej podstawie dostała pozwolenie na działalność w Polsce. Gdzie są nasze sądy? Faktycznie składka jest kilkadziesiąt złotych mniejsza, ale będziesz się cieszył - póki nie będziesz miał problemów. więc właściwie - żadne ubezpieczenie.

2014-06-10 16:41

Emilia Iwan, Specjalista ds. Obsługi Klienta z zespołu Osobistego Doradcy, Proama

Szanowni Państwo, na naszej stronie internetowej www.proama.pl, jak również w trakcie rozmowy telefonicznej z naszym Doradcą, istnieje możliwość obliczenia składki bez finalizacji polegającej na zawarciu umowy ubezpieczenia. Po zakończeniu kalkulacji na podany nam adres e-mail wysłana zostaje oferta określająca zakres ubezpieczenia oraz cenę. Czasami zdarza się, że przesłana przez nas wiadomość trafia do folderu spam lub z innych względów technicznych nie dociera do odbiorcy. Dobrym rozwiązaniem jest wówczas podanie, jeżeli to możliwe, innego adresu e-mail, na który możemy przesłać informację. Pozwolę sobie również wyjaśnić, że jeżeli po przedstawieniu oferty osoba ubezpieczająca złoży oświadczenie woli potwierdzające chęć zawarcia umowy ubezpieczenia, umowa zawarta na odległość staje się obowiązująca dla obydwu stron. Klient ma jednak możliwość odstąpienia od niej na mocy przepisów dotyczących ochrony praw konsumentów. W kwestii szczegółów dotyczących wymiany korespondencji, zawieranych przez nas umów ubezpieczenia a także procesu monitorowania płatności serdecznie zachęcam do bezpośredniego kontaktu pod moim adresem e-mail: emilia.iwan@proama.pl, abym do Państwa wątpliwości mogła się ustosunkować indywidualnie. Z wyrazami szacunku

2014-04-18 09:47

bywalec1

co nie zmienia faktu że proama to banda debili i naciągaczy

2014-04-17 23:50

bywalec

Jak widać nie zna Pani ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych. Po zakupie pojazdu Zakład Ubezpieczen ma prawo dokonać ponownej rekalkulacji składki według ryzyka ubezpieczeniowego nowego właściciela. W tej sytuacji niektore firmy z tego prawa korzystają.

2014-04-11 17:07

rozżalona

Banda naciągaczy. 19.03 marca kupiłam auto, zgłosiłam im umowę z prośbą o przepisanie OC. Zaczekali do dziś (11.04), żeby mnie poinformować, że mam do dopłaty (za 3 miesiące) 760 złotych. Na moje pytanie, dlaczego, skoro chcę tylko przepisać, a już kiedyś kupowałam auto i nie było takiej sytuacji, pani mnie uprzejmie poinformowała, że: - Ubezpieczyciel może dokonać rekalkulacji. Może. Zatem skrupulatnie z tego skorzysta. Wspaniałe, promarketingowe podejście. Od jutra jeżdżę bez OC, bo tej bandzie gnoi nie będę niczego płacić. Wypowiedziałam im umowę i czekam tylko na informację, ile mam im za te 3 tygodnie zapłacić. Według moich obliczeń pewnie około dwóch stów :/ Nie polecam.

2014-04-18 14:57

Emilia Iwan, Specjalista ds. Obsługi Klienta z zespołu Osobistego Doradcy, Proama

Szanowni Państwo, uprzejmie informuję, że dokładamy wszelkich starań, aby rekalkulacja składki w sytuacji, gdy pojazd zmienia właściciela, następowała najszybciej jak to możliwe. Zależy nam, aby nasi Klienci już na początku współpracy mogli się zapoznać z warunkami wykonywanych przez nas umów. Rekalkulacja jest dokonywana zgodnie z art. 31 pkt. 2 Ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych. W świetle ww. artykułu zakład ubezpieczeń może ponownie ocenić ryzyko ubezpieczeniowe w związku ze świadczoną ochroną i zweryfikować cenę polisy od dnia, w którym nastąpiła zmiana właściciela ubezpieczonego pojazdu. Jeżeli to ryzyko okazuje się większe, może się zdarzyć, że wynikiem ponownego wyliczenia składki będzie dopłata do polisy. Na składkę ubezpieczeniową mają wpływ parametry związane z pojazdem oraz sposobem jego użytkowania a także dane właściciela auta oraz współwłaścicieli. Na wszelkie szczegółowe pytania, dotyczące zmian w umowach ubezpieczenia, odpowiem Państwu w korespondencji bezpośredniej. Zachęcam do wysyłania pytań na mój adres e-mail: emilia.iwan@proama.pl. Z wyrazami szacunku