Strona główna  |  Wiadomości  |  Zmiany w Zarządzie UNIQA

Zmiany w Zarządzie UNIQA

Data publikacji: 2011-03-17
Monika Śliwowska - Wiceprezes Zarządu UNIQA ds. techniki ubezpieczeniowej dnia 16 marca br. złożyła rezygnację z pełnionego stanowiska. Decyzja została zaakceptowana przez Radę Nadzorczą spółek Grupy UNIQA w Polsce.

Zmiany w zarządzie Dotychczasowa Wiceprezes Zarządu UNIQA ds. techniki ubezpieczeniowej - Monika Ślowowska ustępuje z pełnionej funkcji z powodów osobistych i zamierza podjąć się nowych zadań poza Grupą UNIQA.

Pani Prezes Śliwowska otrzymała podziękowania od Zarządu Spółek Grupy UNIQA w Polsce za długoletnią współpracę i osiągnięcia, których dokonała ze swoim zespołem oraz życzenia pomyślności na przyszłość i powodzenia na nowej drodze zawodowej.

Podobne artykuły
nieruchomosci
Ubezpieczenie nieruchomości
2022-10-18

Ubezpieczenie nagrobków w 2022 roku: kto je oferuje?

Ubezpieczenia nagrobków już od dłuższego czasu są dostępne w Polsce. Przed kolejnym Dniem Wszystkich Świętych sprawdzamy, jak wygląda oferta takich polis w 2022 r.

Czytaj więcej
nieruchomosci
Ubezpieczenie nieruchomości
2022-06-21

Ubezpieczenie fotowoltaiki - właściciele domów mają wybór?

Ubezpieczenie fotowoltaiki staje się coraz bardziej popularne. Wyjaśniamy, jak ubezpieczyć fotowoltaikę mogą właściciele domów jednorodzinnych.

Czytaj więcej
turystyka
Ubezpieczenie turystyczne
2022-05-16

Wakacje w Grecji 2022 r. - koszt ubezpieczenia

Wakacje w Grecji pozostają częstym wyborem Polaków. Postanowiliśmy zatem sprawdzić, ile w 2022 roku kosztuje przykładowe ubezpieczenie na wakacje w Grecji.

Czytaj więcej
Komentarze