Strona główna  |  Wiadomości  |  Zmiany w Zarządzie UNIQA

Zmiany w Zarządzie UNIQA

Zmiany w Zarządzie UNIQA

Data publikacji: 2011-03-17
Monika Śliwowska - Wiceprezes Zarządu UNIQA ds. techniki ubezpieczeniowej dnia 16 marca br. złożyła rezygnację z pełnionego stanowiska. Decyzja została zaakceptowana przez Radę Nadzorczą spółek Grupy UNIQA w Polsce.

Zmiany w zarządzie Dotychczasowa Wiceprezes Zarządu UNIQA ds. techniki ubezpieczeniowej - Monika Ślowowska ustępuje z pełnionej funkcji z powodów osobistych i zamierza podjąć się nowych zadań poza Grupą UNIQA.

Pani Prezes Śliwowska otrzymała podziękowania od Zarządu Spółek Grupy UNIQA w Polsce za długoletnią współpracę i osiągnięcia, których dokonała ze swoim zespołem oraz życzenia pomyślności na przyszłość i powodzenia na nowej drodze zawodowej.

Podobne artykuły
turystyka
Ubezpieczenie turystyczne
2022-05-16

Wakacje w Grecji 2022 r. - koszt ubezpieczenia

Wakacje w Grecji pozostają częstym wyborem Polaków. Postanowiliśmy zatem sprawdzić, ile w 2022 roku kosztuje przykładowe ubezpieczenie na wakacje w Grecji.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2020-04-28

Koronawirus: jak ubezpieczyciele pomagają kierowcom?

Z powodu pandemii koronawirusa Polska Izba Ubezpieczeń zarekomendowała pomoc dla kierowców. Sprawdzamy, jakie rozwiązania wprowadzili poszczególni ubezpieczyciele. Na jaką pomoc można liczyć?

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2020-02-21

AXA przejęta przez firmę UNIQA - jak się zmieni rynek OC?

Niedawno dowiedzieliśmy się, że ubezpieczeniowy biznes Grupy AXA w Polsce zostanie przejęty przez firmę UNIQA. Jak się zmieni rynek ubezpieczeń w wyniku tej decyzji? Czy średnie ceny ubezpieczenia...

Czytaj więcej
Komentarze