pon-pt godz 9:00-17:00

71 722 80 00

Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta
  • You Can Drive

Złodzieje tylko tak można nazwać Ergo Hestia

2014-03-01 20:41

Michał

Ja nie doczekałem się pieniędzy za uszkodzony samochód bo sprawca - obywatel Niemiec nie przyznał się do winy, a Ergo jego stronę przyjęła - gdzie ja miałem notatkę policji o jego winie - nigdy więcej nie chcę mieć do czynienia z tą firmą

2014-02-26 13:52

ERGO HESTIA SKARGI@

Czy zgłosiłeś Ergo Hestii zmianę adresu korespondencyjnego? Jeśli nie, pisma informujące o powstałej należności wysyłane były na adres wskazany w danych polisowych. Musiały być skutecznie doręczane (ktoś kwitował odbiór) skoro sprawa trafiła do Kancelarii Prawnej (dopiero na tym etapie, po nie opłaceniu składki w wyznaczonym w piśmie terminie naliczane są odsetki). Twoja nieobecność w kraju nie zwalnia z obowiązku wywiązania się z obowiązkowej umowy ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych. Ale jeśli uważasz, że odsetki zostały naliczone niesłusznie, napisz uzasadnienie i wyślij wiadomość na adres SKARGI@ERGOHESTIA.PL. Pracownicy Biura Reklamacji zweryfikują zasadność tych należności. Pozdrawiam, Justyna Szymańska (Biuro Reklamacji, Ergo Hestia).

2014-02-25 13:58

Nieznajomy

Jaka jest firma Ergo Hestia ?? przekonałem się na własnej skórze do sierpnia miałem ubezpieczenie byłem zagranica wiedziałem o tym ze bd miał jakieś odsetki ale co się okazało jak wróciłem w grudniu około 20 od razu udałem się do Ergo Hestia Pani która mi motor ubezpieczała powiedziała ze pół roku jest przeholowane ale nic się nie dzieje i powinno być ok wiec zapłaciłem pani należna sumę pieniędzy i dziś 25-02-2014 Przyszło mi pismo z kancera li prawnej ze mam do zapłaty 125 zł ja sie pytam za co za te 4 miesiące co mnie nie było i nie zapłaciłem 125 zł ?? Banda złodziej nie polecam tej firmy w żadnym przypadku !