pon-pt godz 9:00-17:00

71 722 80 00

Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta
  • You Can Drive

Zaniżone odszkodowanie z OC sprawcy, wycena na podtawie części do innego modelu auta i najtańszych zamienników

2016-12-14 13:02

Bartek77.255.42.84

Wysłałem do ich Experta wiadomość z niezależną wyceną z PZM na częściach oryginalnych i na zamiennikach. Wczoraj odebrałem telefon z propozycją na którą nie przystałem podałem swoją a człowiek który do mnie dzwonił: a ma Pan faktury, ja na to że mieć nie muszę i pojazd mogłem już dawno sprzedać, zezłomować i to nie ma znaczenia w sprawie on na to że zweryfikują czy naprawiłem za kwotę której oczekuję! i że sąd to zainteresuje! Chwytają się praktyk zastraszania sądem aby zniechęcić do uzyskania rekompensaty! Jak będzie trzeba to sprawa w sądzie wyląduje. Jak ktoś dzwoni negocjować ugodę to chyba nie powinien być opryskliwy i roszczeniowy. W dodatku na koniec gdy ja jeszcze mówiłem Pan się rozłączył! Liberty zmieniło się w AXA i chyba na jeszcze gorsze.

2016-08-10 14:28

bartek77.255.38.98

Liberty działa z premedytacją na szkodę klienta. Wycena na zdarzenie drogowe nie z mojej winy została według liberty wykonana profesjonalnie a w zestawieniu są numery części które nie pasują do mojego auta i to w dodatku jakieś najtańsze zamienniki. Czemu mam się zadowolić kiepskiej jakości zamiennikiem reflektora przedniego jeśli miałem oryginał? Konsultant z którym mailuję robi wszystko by mnie zniechęcić do dalszego odwoływania się a na wieść o tym że części w zestawieniu są do innego modelu odpisuje że tak im wyszło w programie do kalkulacji... bez komentarza! Nie polecam kontaktu z Liberty nikomu... sam niestety muszę się z nimi kontaktować bo OC sprawcy było akurat u nich.

2016-08-12 09:46

Ekspert Liberty Ubezpieczenia89.65.66.237

Szanowny Panie, jednym z kryterium wyceny cen części oryginalnych / zamiennych w likwidacji szkody z OC sprawcy winien być wiek i zużycie eksploatacyjne uszkodzonych części. Być może w tym należy upatrywać przyczyn decyzji podjętej przez Towarzystwo? Aby odpowiedzieć na to pytanie z całą pewnością, muszę bliżej zapoznać się z opisaną szkodą. Z tego względu uprzejmie proszę o wiadomość na adres: ekspert@lu.pl. Chętnie zweryfikuję procedury zastosowane przez Liberty Ubezpieczenia. Pozdrawiam, Ekspert Liberty Ubepzieczenia