Strona główna  |  Wiener ubezpieczenia  |  Placówki i oddziały

Placówki i oddziały Wiener

Towarzystwo ubezpieczeniowe Wiener działało wcześniej w Polsce jako Gothaer. Kiedy jednak Gothaer stał się częścią austriackiej Vienna Insurance Group, zmieniono także nazwę towarzystwa.

W rankingach cen ubezpieczeń OC, AC i NNW przygotowywanych przez Ubea.pl Wiener rzadko plasuje się na czołowych miejscach. Oferta towarzystwa powinna jednak zainteresować osoby poszukujące autocasco zapewniającego kompleksową ochronę. Zawsze także warto sprawdzić, czy akurat dla Twojego auta Wiener nie przygotuje korzystnej oferty OC.

Warto zauważyć, że online Wiener umożliwia jedynie wyliczenie ceny składki. Aby zakupić ubezpieczenie samochodu, trzeba skontaktować się telefonicznie z przedstawicielem towarzystwa.

Jak znaleźć tanie OC w kalkulatorze OC AC Wiener?

Składka OC w Wiener jest zazwyczaj nieco wyższa niż w towarzystwach bijących się o miano tego „najtańszego”. Należy jednak zwrócić uwagę, że istnieją takie czynniki, które w Wiener nie podnoszą ceny OC, mimo że w innych firmach mają niekiedy wpływ na wysokość składki.

Na cenę OC proponowaną przez Wiener nie mają wpływu m.in.:

Na podwyżkę ceny OC trzeba być natomiast przygotowanym w przypadku:

Jak kupić OC AC w kalkulatorze Wiener?

Jeżeli chcesz jedynie poznać przybliżoną składkę OC i / lub AC w Wiener, nie musisz podawać numeru rejestracyjnego auta ani numeru PESEL właścicieli. Wyliczenie składki w kalkulatorze Ubea.pl jest całkowicie darmowe. Jeżeli więc masz ochotę, możesz do woli sprawdzać różne scenariusze (np. wysokość składki wtedy, kiedy właścicielem auta jest młoda osoba i wtedy, kiedy auto ma doświadczonego współwłaściciela ze zniżkami).

Jak już wspominaliśmy na początku, Wiener nie pozwala na zakup OC online. Przez Internet możesz jedynie wyliczyć proponowaną składkę ubezpieczenia. Jeśli okaże się ona dla Ciebie atrakcyjna, kliknij na przycisk „Jak kupić” umieszczony obok składki oferowanej przez Wiener. Wyświetli się wtedy formularz umożliwiający zamówienie kontaktu telefonicznego z konsultantem. Możesz poprosić o natychmiastowe skontaktowanie się lub wybrać konkretny dzień i godzinę, kiedy przedstawiciel porównywarki ma zadzwonić do Ciebie.

Pamiętaj też, że wyniki kalkulacji wykonanej na Ubea.pl możesz przesłać na swojego maila. Dzięki temu będziesz mógł w dowolnym momencie wrócić do kalkulacji i dokończyć zakup ubezpieczenia, kiedy już będziesz wiedział na pewno, z której oferty chcesz skorzystać.

Jeśli jednak wolisz zakupić OC osobiście, poniżej znajdziesz adresy placówek