Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta

WARTA otrzymała nagrodę „Top Player Rynku Flotowego 2010”

Data publikacji: 2010-12-13

Podczas IX edycji Fleet & Business Day TuiR WARTA została nagrodzona statuetką „Top Player Rynku Flotowego 2010”. Kandydatów do konkursu wybierały redakcje branżowych magazynów „Flota” i „Auto firmowe” oraz serwisów internetowych www.flota.pl i www.autofirmowe.pl.

Firmy, które otrzymały nagrodę nie tylko obroniły się przed kryzysem ekonomicznym, ale też w bieżącym roku zaoferowały klientom niezwykle ciekawe i innowacyjne produkty oraz usługi. WARTA – jedna z czołowych firm ubezpieczeniowych – została wyróżniona w kategorii „praktycznie najlepsze usługi” za kompleksową ofertę samochodową dla flot samochodowych.

Flota samochodowa „Doceniamy fakt, że od początku działalności w segmencie ubezpieczeń flotowych Warta stara się indywidualnie traktować każdego klienta, co skutkuje coraz mocniejszą pozycją na rynku ubezpieczeń flotowych. Wyróżnienie należy się za to, że biorąc pod uwagę zmieniającą się sytuację rynkową, firma elastycznie i na bieżąco dostosowuje swoją ofertę tak, by była ona blisko potrzeb rynku flotowego. Dotychczas ubezpieczyciele wyliczali, za jakie zdarzenia losowe odpowiadają. Warta to odwróciła – odpowiada za wszystkie zdarzenia, które nie znalazły się w katalogu wyłączeń. Oznacza to szerszy i bardziej przejrzysty zakres ochrony. I z perspektywy klienta flotowego trudno tej możliwości nie ocenić inaczej niż pozytywnie” - czytamy w uzasadnieniu przyznania nagrody.

Tagi:

Komentarze