Strona główna  |  Wiadomości  |  WARTA otrzymała nagrodę „Top Player Rynku Flotowego 2010”

WARTA otrzymała nagrodę „Top Player Rynku Flotowego 2010”

Data publikacji: 2010-12-13
Podczas IX edycji Fleet & Business Day TuiR WARTA została nagrodzona statuetką „Top Player Rynku Flotowego 2010”. Kandydatów do konkursu wybierały redakcje branżowych magazynów „Flota” i „Auto firmowe” oraz serwisów internetowych www.flota.pl i www.autofirmowe.pl.

Firmy, które otrzymały nagrodę nie tylko obroniły się przed kryzysem ekonomicznym, ale też w bieżącym roku zaoferowały klientom niezwykle ciekawe i innowacyjne produkty oraz usługi. WARTA – jedna z czołowych firm ubezpieczeniowych – została wyróżniona w kategorii „praktycznie najlepsze usługi” za kompleksową ofertę samochodową dla flot samochodowych.

Flota samochodowa „Doceniamy fakt, że od początku działalności w segmencie ubezpieczeń flotowych Warta stara się indywidualnie traktować każdego klienta, co skutkuje coraz mocniejszą pozycją na rynku ubezpieczeń flotowych. Wyróżnienie należy się za to, że biorąc pod uwagę zmieniającą się sytuację rynkową, firma elastycznie i na bieżąco dostosowuje swoją ofertę tak, by była ona blisko potrzeb rynku flotowego. Dotychczas ubezpieczyciele wyliczali, za jakie zdarzenia losowe odpowiadają. Warta to odwróciła – odpowiada za wszystkie zdarzenia, które nie znalazły się w katalogu wyłączeń. Oznacza to szerszy i bardziej przejrzysty zakres ochrony. I z perspektywy klienta flotowego trudno tej możliwości nie ocenić inaczej niż pozytywnie” - czytamy w uzasadnieniu przyznania nagrody.

Podobne artykuły
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2022-03-31

Zgłoszenie sprzedaży samochodu ubezpieczycielowi - co warto wiedzieć?

Zgłoszenie sprzedaży samochodu ubezpieczycielowi jest niezbędną czynnością. Wyjaśniamy, jak należy ją wykonać w prawidłowy sposób.

Czytaj więcej
turystyka
Ubezpieczenie turystyczne
2021-05-18

Ubezpieczenie turystyczne a covid

Koronawirus towarzyszy nam już od ponad roku. Tak długi czas sprawił, że coraz więcej osób chce podróżować za granicę mimo trwającej pandemii. Czy ubezpieczenie turystyczne zapewni ochronę,...

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2020-05-28

Na czym polega ubezpieczenie opon?

Przebita opona może zepsuć najlepiej zaplanowaną podróż. Mając ubezpieczenie opon nie będziesz musiał jednak walczyć samemu z wymianą koła. Sprawdź, jak dokładnie działa ta polisa.

Czytaj więcej
Komentarze