Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta
  • You Can Drive

Ubezpieczenie samochodu w Link4

Data publikacji: 2010-10-14

Każdy kierowca chciałby aby jego samochód miał ubezpieczenie AC. Większość z nich jednak rezygnuje z zakupu polisy Autocasco z tego względu, że jego cena okazuje się za wysoka. W trosce o swoich klientów Link 4 zachęca do ubezpieczenia samochodu na bardzo korzystnych warunkach.

Ubezpieczenie OC jest powszechne wśród właścicieli samochodów, ponieważ jest obowiązkowe. Dodatkowe ubezpieczenie od kradzieży zazwyczaj kojarzy się z wysoką ceną, co jest wystarczającą barierą, aby z jego zakupu zrezygnować. Ta oszczędność jest jednak pozorna, gdyż koszt ubezpieczenia AC wynosi z reguły kilkanaście procent wartości pojazdu.

Największą zaletą ubezpieczenia AC jest ochrona ubezpieczonego w sytuacji kradzieży samochodu. Zdając sobie z tego sprawę Link4 proponuje bardzo ciekawą ofertą ubezpieczenia samochodu od kradzieży. To pierwsze ubezpieczenie na polskim rynku, którego zakres skupia się wyłącznie na ochronie od kradzieży. Ponadto, cena ochrony jest zawsze stała, niezależnie od samochodu czy kierowcy.

"Dla wielu kierowców dotkliwą kwestią przy zakupie dodatkowego ubezpieczenia są pieniądze. Nasze analizy pokazały, że wiele osób chciałoby ubezpieczyć samochód od kradzieży, jednak obawia się wysokiej ceny. Link4 udowadnia, że tak nie jest i za takie ubezpieczenie można zapłacić mniej niż za jedno tankowanie auta. Ubezpieczenie od kradzieży to oferta prosta, w stałej, jednej cenie dla każdego, co nie jest spotykane na rynku przy produktach cascowych" – zauważa Marcin Niewiadomski, dyrektor Pionu Marketingu i członek zarządu Link4.

Ubezpieczenie od kradzieży jest rozszerzeniem oferty Link4 w obszarze dodatkowych ubezpieczeń komunikacyjnych i jest dostępne od maja 2010 roku. Ubezpieczenie od kradzieży klienci mogą kupić razem z polisą OC. Gwarantuje ono wypłatę odszkodowania w przypadku kradzieży auta. Oferta skierowana jest do posiadaczy samochodów w wieku od 6 do 15 lat. Proces likwidacji szkody rozpoczyna się wraz z okazaniem przez klienta zaświadczenia o zgłoszeniu kradzieży przez policję. Przybliżony czas oczekiwania na wypłatę odszkodowania wynosi 10 dni roboczych i odbywa się na takich samych zasadach, jak przy innych produktach Link4.

Tagi:

Komentarze