Strona główna  |  Wiadomości  |  Ubezpieczenie samochodu online

Ubezpieczenie samochodu online

Data publikacji: 2022-04-01
W dobie Internetu coraz więcej usług dostępnych jest bez wychodzenia z domu. Nie inaczej jest w przypadku ubezpieczenia samochodu. Wystarczy tylko kilka chwil z porównywarką ubezpieczeń ubea, a otrzymasz tabelę wynikową z najtańszymi ubezpieczeniami.

Ubezpieczenie samochodu online 

W dobie Internetu coraz więcej usług dostępnych jest bez wychodzenia z domu. Nie inaczej jest w przypadku ubezpieczenia samochodu. Wystarczy tylko kilka chwil z porównywarką ubezpieczeń ubea, a otrzymasz tabelę wynikową z najtańszymi ubezpieczeniami. 


Gdzie szukać ubezpieczenia OC online?

Znalezienie i wybranie ubezpieczenia jest naprawdę proste. Najłatwiejszym sposobem jest skorzystanie z porównywarki ubezpieczeń Ubea, a dokładniej z naszego kalkulatora ubezpieczeń. Wypełnienie formularza zajmie Ci tylko parę chwil. Po uzupełnieniu potrzebnych danych pokażemy Ci zestawienie najkorzystniejszych cenowo polis. A Ty po prostu wybierzesz tę najatrakcyjniejszą dla siebie. 

Ubezpieczenie możesz wykupić na dowolnym urządzeniu: na komputerze, telefonie czy tablecie. Nie musisz nawet wstawać z kanapy! 

Ranking OC i AC

Na naszej stronie masz dostęp do danych rankingu OC i AC, który wykonujemy na podstawie kalkulacji naszych użytkowników. Skupiliśmy się zwłaszcza na cenie OC, ponieważ to ona jest najczęściej decydującym czynnikiem. Zestawienie to pomoże Ci w podjęciu decyzji. Doskonale wiemy, że najtańsze OC jest najczęściej wyszukiwaną frazą w Internecie. Dlatego chcemy Ci skrócić drogę, a przede wszystkim oszczędzić Twój czas. 

Multiagencja oszczędza Twój czas

Wiele osób zadaje sobie pytanie, dlaczego porównywarka ubezpieczeń jest lepsza niż strona danego towarzystwa ubezpieczeniowego. Tutaj ponownie odpowiedzią jest oszczędność czasu. Rzecz jasna możesz przeglądać oferty różnych towarzystw ubezpieczeniowych i korzystać z ich obliczeń. Jednakże obecnie na rynku jest naprawdę sporo ofert różnych ubezpieczycieli, więc przejrzenie wszystkiego zajmuje sporo czasu. Swoje kalkulatory oferują takie towarzystwa jak: Aviva, Link4, Allianz czy Generali. Jednakże w każdym z wymienionych kalkulatorów musisz raz po razie podawać swoje dane. Dodatkowo wyniki musisz spisać i zestawiać samodzielnie. A w naszym kalkulatorze OC podajesz je tylko raz! Jest to oszczędność czasu bez dwóch zdań! 

Kolejną rzeczą jest to, że przecież nie musisz znać wszystkich ubezpieczycieli i umieć ich wyszukiwać. W porównywarce ubea masz to wszystko pod ręką i w jednym miejscu. Dodatkowo różnice w cenach potrafią zaskoczyć, a zakres ochrony u każdego ubezpieczyciela jest ten sam. Dlatego warto wybierać najtańsze OC. 

Na stronie ubezpieczyciela masz podane tylko jego kwoty, więc musisz porównywać. A u nas tę pracę za Ciebie wykonuje kalkulator ubezpieczeń. 

Co to jest multiagencja?

Multiagencja jest to biuro, które oferuje oferty kilkunastu ubezpieczycieli naraz. Dzięki temu w jednym miejscu znajdziesz ubezpieczenia różnych towarzystw, co znacząco oszczędza Twój czas. 

Porównywarka ubezpieczeń ubea

  • Ponad 2 000 000 kalkulacji 

  • Kalkulacja w 60 sekund

  • Ponad 1 000 000 zł oszczędności naszych klientów 

OC wszystkich towarzystw w jednym miejscu

Z porównywarką ubea oszczędzasz przede wszystkim czas i pieniądze. Wszystkie dane masz w jednym miejscu w ciągu kilku chwil. Ubezpieczenie samochodu online to najlepszy sposób na najkorzystniejszą ofertę. 

Ubezpieczenie samochodu online to same zalety!

Oszczędzasz czas. Nie musisz tracić czasu na uzupełnianie kilkunastu formularzy na stronach ubezpieczycieli. U nas robisz to tylko raz i zajmuje to parę minut. 

Oszczędzasz pieniądze. Zakres ubezpieczenia OC jest taki sam u każdego ubezpieczyciela. Dlatego głównym czynnikiem jest cena. W kalkulatorze OC ubea otrzymujesz wynik z najtańszymi OC na rynku. 

Nie wychodzisz w domu. Możesz skorzystać z kalkulatora z dowolnego urządzenia. Potrzebujesz tylko dostępu do Internetu.  

Możliwość kalkulacji bez PESEL. W naszej porównywarce nie wszystkie dane są obowiązkowe. Możesz dokonać kalkulacji ceny OC bez numeru PESEL, numeru telefonu, adresu e-mail. 

Możliwość odstąpienia w ciągu 30 dni. Masz możliwość rezygnacji z OC bez podawania przyczyn w ciągu 30 dni od daty zawarcia umowy. Wtedy zapłacisz tylko za te dni, kiedy ubezpieczyciel obejmował ochroną auto.  


Ważne!

Masz już wybraną polisę OC? Pamiętaj, że dotychczasową musisz wypowiedzieć najpóźniej jeden dzień przed jej wygaśnięciem. Jeśli tego nie zrobisz stara polisa przedłuży się automatycznie na kolejny rok. Będziesz mógł jednak z niej zrezygnować, jeśli później wykupisz inne, tańsze OC.

Czy na ubea można kupić inne ubezpieczenie niż OC? 

Pewnie, że tak! Możesz u nas zapoznać się z ubezpieczeniami na życie, turystycznymi oraz domów i mieszkań. 

O autorze
Andrzej Prajsnar
Andrzej Prajsnar
Na Ubea.pl o ubezpieczeniach piszę od 2014 r. Zajmuję się również tematyką nieruchomości i finansów osobistych. Studiowałem ekonomię oraz finanse i rachunkowość. Jestem autorem artykułów, wypowiedzi i analiz publikowanych m.in. przez media współpracujące z naszą porównywarką (Rzeczpospolita, Bankier.pl, Fakt.pl, Infor.pl).
Komentarze