Strona główna  |  Wiadomości  |  Ubezpieczenie pracy fizycznej w ubezpieczeniu turystycznym AXA Assistance

Ubezpieczenie pracy fizycznej w ubezpieczeniu turystycznym AXA Assistance

Data publikacji: 2017-09-13
Jedziesz na dwa miesiące do pracy do Wielkiej Brytanii? A może wyjeżdżasz do Norwegii, dorobić na studia? Jeśli planujesz pracować fizycznie, do polisy podróżnej dokup ubezpieczenie pracy fizycznej, by zapewnić sobie bezpieczeństwo finansowe.

Ubezpieczenie turystyczne AXA Assistance zapewnia różnorodną ochronę. Jeżeli jednak planujesz pracować fizycznie w trakcie wyjazdu, żaden z wariantów podstawowej polisy nie zapewni Ci odszkodowania w razie wypadku. Potrzebne jest dokupienie ubezpieczenia pracy fizycznej.

Uwaga! Rozszerzenie ubezpieczenia pracy fizycznej dokupuje się dla każdej ubezpieczającej się osoby oddzielnie. Dzięki temu jeśli za granicę wybierają się trzy osoby, ale tylko jedna będzie pracowała fizycznie, nie trzeba podnosić składki polisy dla wszystkich uczestników.

Zakres świadczeń ubezpieczenia pracy fizycznej w AXA Assistance

Praca fizyczna za granicą wymaga dodatkowego ubezpieczenia Po zawarciu dodatkowego ubezpieczenia zakres ochrony obejmuje także zdarzenia zaistniałe w trakcie wykonywania pracy fizycznej. Polisa rozszerza następujące elementy ubezpieczenia turystycznego:

Uwaga! To rozszerzenie nie dotyczy ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym.

Ile kosztuje ubezpieczenie pracy fizycznej w AXA Assistance?

Dokupienie ubezpieczenia pracy fizycznej dla jednej osoby zwiększa składkę polisy dla tej osoby o:

Podobne artykuły
turystyka
Ubezpieczenie turystyczne
2020-10-01

Ubezpieczenie turystyczne AXA czy PZU? Które lepiej wybrać?

Osoby zastanawiające się nad wyborem polisy turystycznej mogą skorzystać m.in. z ofert firm AXA oraz PZU. Postanowiliśmy porównać te propozycje.

Czytaj więcej
turystyka
Ubezpieczenie turystyczne
2018-06-11

Wakacyjna polisa nie ochroni seniora i kobiety w ciąży?

Turyści z przewlekłymi chorobami i kobiety w ciąży to mniej dogodni klienci dla ubezpieczycieli. Takie osoby muszą się liczyć z pewnymi ograniczeniami ochrony.

Czytaj więcej
turystyka
Ubezpieczenie turystyczne
2021-09-27

Karencja w ubezpieczeniu turystycznym - od kiedy działa polisa podróżna?

Kupowanie polisy turystycznej „na ostatnią chwilę” nie jest dobrym rozwiązaniem. Ubezpieczyciele stosują bowiem tzw. okres karencji, który przesuwa aktywację ochrony nawet o 3 dni.

Czytaj więcej
Komentarze