Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta

Ubezpieczenie pracy fizycznej w ubezpieczeniu turystycznym AXA Assistance

Data publikacji: 2017-09-13

Jedziesz na dwa miesiące do pracy do Wielkiej Brytanii? A może wyjeżdżasz do Norwegii, dorobić na studia? Jeśli planujesz pracować fizycznie, do polisy podróżnej dokup ubezpieczenie pracy fizycznej, by zapewnić sobie bezpieczeństwo finansowe.

Ubezpieczenie turystyczne AXA Assistance zapewnia różnorodną ochronę. Jeżeli jednak planujesz pracować fizycznie w trakcie wyjazdu, żaden z wariantów podstawowej polisy nie zapewni Ci odszkodowania w razie wypadku. Potrzebne jest dokupienie ubezpieczenia pracy fizycznej.

Uwaga! Rozszerzenie ubezpieczenia pracy fizycznej dokupuje się dla każdej ubezpieczającej się osoby oddzielnie. Dzięki temu jeśli za granicę wybierają się trzy osoby, ale tylko jedna będzie pracowała fizycznie, nie trzeba podnosić składki polisy dla wszystkich uczestników.

Zakres świadczeń ubezpieczenia pracy fizycznej w AXA Assistance

Praca fizyczna za granicą wymaga dodatkowego ubezpieczenia Po zawarciu dodatkowego ubezpieczenia zakres ochrony obejmuje także zdarzenia zaistniałe w trakcie wykonywania pracy fizycznej. Polisa rozszerza następujące elementy ubezpieczenia turystycznego:

Uwaga! To rozszerzenie nie dotyczy ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym.

Ile kosztuje ubezpieczenie pracy fizycznej w AXA Assistance?

Dokupienie ubezpieczenia pracy fizycznej dla jednej osoby zwiększa składkę polisy dla tej osoby o:

Tagi:

Komentarze