Strona główna  |  Wiadomości  |  Ubezpieczenia Link4 i darmowe tankowanie

Ubezpieczenia Link4 i darmowe tankowanie

Data publikacji: 2011-02-21
Link4 wystartował z nową promocją, która skierowana jest do wszystkich właścicieli samochodów w Polsce. Nowi klienci lidera ubezpieczeń direct mogą wygrać karty paliwowe o wartości nawet 6.000 zł. Jest to pierwszy tego typu program na rynku.

Akcja promocyjna skierowana jest do klientów Link4 zawierających umowę pakietowego ubezpieczenia OC i AC. Promocja jest dostępna dla kierowców, którzy jeszcze nie ubezpieczyli swojego samochodu w Link4.

Tankowanie benzyny Aby wziąć udział w programie należy podpisać umowę ubezpieczenia OC i AC i w dalszej kolejności opłacić składkę ubezpieczenia. Nagrodami są karty paliwowe o wartości od 600 do 6.000 złotych. Karty można wykorzystać na stacjach benzynowych, tankując paliwo do wyczerpania limitu.

"Wysokie ceny paliwa uderzają w kieszenie naszych klientów. Poprzez naszą nową promocję dajemy części z nich szansę na obniżenie kosztów związanych z najczęstszym wydatkiem samochodowym" - mówi Marcin Niewiadomski, dyrektor Pionu Marketingu i członek zarządu Link4 TU S.A..

Karty promocyjne przyznawane są w drodze 4 losowań. W każdym z nich Link4 przyzna po 5 kart o wartości 6.000 złotych oraz 25 kart o wartości 600 złotych. W sumie ubezpieczyciel rozda 120 kart o łącznej wartości blisko 200.000 złotych. W losowaniach wezmą udział osoby, które zawrą ubezpieczenie Link4 od 21 lutego do 20 marca br. oraz opłacą składkę.

Akcja Link4 jest promowana w nowej kampanii reklamowej w telewizji i internecie.

Podobne artykuły
nieruchomosci
Ubezpieczenie nieruchomości
2022-06-21

Ubezpieczenie fotowoltaiki - właściciele domów mają wybór?

Ubezpieczenie fotowoltaiki staje się coraz bardziej popularne. Wyjaśniamy, jak ubezpieczyć fotowoltaikę mogą właściciele domów jednorodzinnych.

Czytaj więcej
turystyka
Ubezpieczenie turystyczne
2021-12-16

Polisę narciarską kupimy z ochroną przed COVID w pakiecie?

O ochronie ubezpieczeniowej związanej z COVID-19 mówi się w kontekście polis na letnie wakacje. Warto sprawdzić, jak wygląda sytuacja dotycząca ubezpieczeń narciarskich.

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2020-04-28

Koronawirus: jak ubezpieczyciele pomagają kierowcom?

Z powodu pandemii koronawirusa Polska Izba Ubezpieczeń zarekomendowała pomoc dla kierowców. Sprawdzamy, jakie rozwiązania wprowadzili poszczególni ubezpieczyciele. Na jaką pomoc można liczyć?

Czytaj więcej
Komentarze
Kryspin z Sanoka
2011-03-21 10:14
Akcja jest całkiem sensowna. Cena paliwa jest dziś za wysoka. Ten rząd nas wykończy! Co do Link4 - ma fajne reklamy, a karta na paliwo to dobry pomysł. Czekam na kolejne losowanie, bo jestem posiadaczem ubezpieczenia OC w Link4.
odpowiedz