Strona główna  |  Wiadomości  |  Tańsze ubezpieczenia dzięki programom Link4 dla stałych klientów

Tańsze ubezpieczenia dzięki programom Link4 dla stałych klientów

Data publikacji: 2010-11-24
Link4 – pionier i lider ubezpieczeń direct udowadnia, że dba o swoich stałych klientów. Korzystając ze specjalnych programów: Razem Taniej, Kolejne Auto czy zniżki na ubezpieczenie mieszkania Dom, klienci Link4 mogą obniżyć koszty polisy.

Klienci towarzystw ubezpieczeniowych są przekonani, że osoby podpisujące umowy ubezpieczeniowe z nowymi firmami otrzymują lepsze warunki niż ci, którzy przedłużają współpracę. Link4 zachęca do zapoznania się z ofertą towarzystwa skierowaną do stałych klientów zanim zdecydujemy się na zmianę ubezpieczyciela.

„W Link4 przygotowując ofertę dla stałego klienta kierujemy się jedną zasadą – klient musi wiedzieć, że doceniliśmy fakt, że nas wybrał. Każdy klient liczy na to, że odnawiając polisę jej cena nie będzie wyższa od dotychczasowej. Jednak elementy, które mają wpływ na składkę dynamicznie się zmieniają. Na część z nich nie mamy wpływu. Przykładem niech będą choćby czynniki ogólno rynkowe, jak m.in. coroczne podwyżki roboczogodzin w warsztatach, podwyżka stawki VAT oraz wzrost sum gwarancyjnych w OC. Wpływają one na ryzyko szacowane przez każde towarzystwo. Dlatego też oferujemy kilka rozwiązań dla aktualnych klientów, dzięki którym mogą oni obniżyć koszt ubezpieczeń bez konieczności zmiany zakresu ubezpieczenia. Co więcej, zyskuje też znajomy czy członek rodziny, którego nasz klient poleca do ubezpieczenia” - mówi Bartosz Kwieciński, dyrektor ds. Utrzymania i Retencji Klientów w Link4.

Razem Taniej

Przyjaciele rozmowa To specjalny program stworzony na podstawie maksymy, że warto polecać to, co dobre. Mechanizm promocji „Razem Taniej” jest bardzo prosty. Bonusy zyskuje klient Link4 polecający nową osobę, a także osoba, która z takiego polecenia skorzystała.

„Nasze badania pokazują, że ponad 80% naszych klientów deklaruje zadowolenie z naszych usług. Część z nich poleca nas swoim znajomym i rodzinie. Dlatego też zdecydowaliśmy się wprowadzić nowe warunki programu „Razem Taniej”. Zamiast procentowych bonusów wprowadziliśmy system nagradzania kwotowego” – podkreśla Kwieciński.

W ramach promocji „Razem Taniej” każdy stały klient Link4, polecający kolejnego otrzymuje prezent w postaci bonu o wartości 50 zł w momencie, gdy osoba z polecenia zdecyduje się na zakup ubezpieczenia OC lub 100 zł – jeśli zawrze polisę na pakiet OC AC. Jednocześnie zyskuje nowy klient. Jeśli zawarł umowę z polecenia zadowolenia klienta, dostanie zniżkę przy zakupie ubezpieczenia w tej samej wysokości jak bon, otrzymany przez stałego klienta.

Kolejne auto

Program „Kolejne auto” jest adresowany do stałych klientów. Jest to propozycja skierowana do tych, którzy mając ubezpieczony jeden pojazd w Link4, chcą zawrzeć polisę na kolejny samochód. W zależności od wybranego zakresu ochrony mogą oni zaoszczędzić od 50 zł w przypadku zakupu samego OC do 100 zł przy zakupie pakietu OC+AC. Z programu zniżkowego „Kolejne auto” klienci Link4 mogą skorzystać w dowolnym momencie trwania dotychczasowej umowy ubezpieczeniowej.

Zniżki na mieszkanie

W Link4 stali klienci mogą liczyć na specjalne bonusy związane z zakupem polisy mieszkaniowej Dom. Każdy klient towarzystwa, odnawiający ubezpieczenie komunikacyjne ma możliwość skorzystania z dedykowanej promocji mieszkaniowej i dostać nawet 3 miesiące darmowej ochrony. Wartość rabatu jest zależna od rodzaju odnawianego produktu. Kupując ubezpieczenie OC na kolejny rok klient Link4 otrzymuje gratis dwa miesiące ochrony mieszkaniowej. Odnawiając pakiet OC + AC dostaje aż 3 miesiące darmowej ochrony mieszkaniowej w ramach produktu Dom.

„Co ważne, nasz stały klient może skorzystać z programu rabatowego na ubezpieczenie Dom w dowolnym momencie trwania kolejnej polisy. Co jest oczywistą konsekwencją faktu, że nie zawsze klient może kupić ochronę mieszkaniową wraz z odnowieniem polisy komunikacyjnej, bo np. dotychczasowe ubezpieczenie mieszkania kończy mu się w innym terminie” – zaznacza Marlena Piekut, dyrektor Departamentu Odnowień i Dosprzedaży Link4.

Zniżki przysługują także nowym klientom, którzy zdecydują się na dokupienie ubezpieczenia mieszkaniowego Dom w trakcie trwania ich pierwszej polisy w Link4.

Wyżej wymienione programy specjalne Link4 to nie koniec korzyści dla stałych klientów ubezpieczyciela. Dodatkowo wybrane produkty ubezpieczeniowe, takie jak: Kluczyki Plus, Szyby 24, są oferowane klientom odnowieniowym w niższej cenie.

Podobne artykuły
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2022-03-31

Zgłoszenie sprzedaży samochodu ubezpieczycielowi - co warto wiedzieć?

Zgłoszenie sprzedaży samochodu ubezpieczycielowi jest niezbędną czynnością. Wyjaśniamy, jak należy ją wykonać w prawidłowy sposób.

Czytaj więcej
nieruchomosci
Ubezpieczenie nieruchomości
2020-10-19

Ubezpieczenie mieszkania od kradzieży – jak wybrać?

Złodzieje w Polsce nie zwalniają niestety tempa. Dobra ochrona Twojego domu i mieszkania jest więc niezbędna. Jeśli mimo zamontowanych zabezpieczeń twoje cztery kąty zostaną okradzione, pomoże...

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2020-05-27

Ubezpieczenie szyb - porównanie warunków

Ubezpieczyciele kuszą licznymi dodatkami do podstawowego ubezpieczenia samochodu OC i AC. Jednym z jest ubezpieczenie szyb. Jaką ochronę daje ta polisa? Komu się może przydać?

Czytaj więcej
Komentarze
nit
2011-06-16 20:50
50zł mniej za OC i 100 zł mniej za OC+AC!!! To promocja Liberty Direct. Zapamiętaj kod promocyjny 58208931. Wpisz go w internetowy formularz na stronie www.libertydirect.pl lub podaj w rozmowie telefonicznej z konsultantem tel. 195 21 lub 22 589 91 91 Adres https://www.libertydirect.pl/libertyapp/kalkulator-OC-AC.html#Obliczenie_skladki i oblicz Wejdź i sprawdź o ile niższe może być twoje OC i AC!!! TO BARDZO PROSTE!!! GDY KUPUJESZ PRZEZ INTERNET wystarczy, że skopiujesz kod programu partnerskiego Liberty Direct 58208931 i wkleisz go na stronie internetowej - ostatnie pole na dole na pierwszej stronie do wyliczania składki (https://www.libertydirect.pl/libertyapp/kalkulator-OC-AC.html#Obliczenie_skladki). GDY ROZMAWIASZ Z KONSULTANTEM PRZEZ TELEFON (tel. 195 21) Wystarczy, że podasz kod promocyjny Liberty Direct 58208931 podczas rozmowy. Trzeba tylko powiedzieć - „znajomy polecił mi ubezpieczenie w Liberty DIrect. Chciałbym powołać się na numer polisy znajomego. Kod zniżkowy 58208931”. Kalkulator OC/AC Liberty Direct z dokładnym wyjaśnieniem jak wypełnić wszystkie pola znajduje się pod poniższym linkiem ZOBACZ KONIECZNIE!! https://www.libertydirect.pl/libertyapp/kalkulator-OC-AC.html#Obliczenie_skladki Osoby, które wolą porozmawiać z konsultantem, mogą zamówić rozmowę telefoniczną na stronie głównej Liberty Direct w polu o nazwie kontakt. Można oczywiście zadzwonić pod nr tel 195 21 lub 22 589 91 91 Wyliczenie składki w Liberty Direct jest naprawdę proste. A można dodatkowo zyskać na super promocji. Wystarczy podać ten sprawdzony kod promocyjny – 58208931
odpowiedz