pon-pt godz 9:00-17:00

71 722 80 00

Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta
  • You Can Drive

Szukam poszkodowanych przez Firmę Allianz w Szprotawie

2014-12-03 22:34

poszkodowany i nawet zadowolony

Najlepiej od Złodziei i oszustów wyzywać, a kurna czytać to nie łaska, od tego jest ustawa i ona nam miesza to ktoś tam na tym robi kokosy a firmy tylko to wykorzystują, ale jak się zadziała na czas to spotkałem się z tym, że jako jedyna ze znanych odpuściła i przeprosiła, często można napisać do centrali i tam uzyskać to co trzeba a jak nie ma się chęci tylko roszczenia to jest jak jest. A firmę poleciła mi babka od odszkodowań heh dziwne co nie ? jak jest tak źle to dlaczego polecają.

2014-06-13 19:27

Dorota

Złodzieje i oszusty

2014-06-06 12:30

GRZES

witam wszystkich naiwniaków którzy zawierają umowy w firmie alians ,,jest to moim zdaniem najbardziej złodziejska firma z jakom się spotkałem w swoim życiu ,,,APELUJE DO WSZYSTKICH KTO TO PRZECZYTA NIECH SIE ZASTANOWI CZY WARTO WCHODZUC WUKŁADY ZE ZŁODZIEJAMI ,,,APELUJE WSZYSTKIM O ROSONDEK ,,,,JEST TYLE FIRM SOLIDNYCH I UCZCIWYCH ,,,I NIE JEST TO NA PEWNO ALLIANZ,,TAKIE FIRMY POWINNY Z RYNKU BYC WYPCHNIETE NA WIEKI,,,

2014-04-29 09:23

maka

MAM TO SAMO ZDANIE JW PONADTO CZEKAM JUZ POL ROKU NA WYPLATE ODSZKODOWANIA.NIE MOWIAC O TYM IZ WYPLATA ZA ZGON W INNYM TU TRWA 7 DNI A TU W CENTRALI NIC NIE WIEDZA ZE WNIOSEK ZOSTAL ZLOZONY TYDZIEN TEMU.AGENCI TO PORAZKA&&&&&&

2014-04-28 12:51

DSA

Brat zmienił ubezpieczyciela i zapomniał wycofać wypowiedzieć polisy z ALLIANZ NA DZIEN DZISIEJSZY NALICZYLI MU PONAD 4000 TYSIACE DO SPLATY ZA NIC OMIJAJCIE OSZUSTÓW SZEROKIM ŁUKIEM

2014-06-13 16:16

maciek11

A ja dwa razy rezygnowałem z usług Allianz nie przedłużając umowy (znalazłem tańszą) i za każdym razem horror. Firma upierała się i straszyła pomimo wysłanego wypowiedzenia. Na szczęście za każdym razem miałem kopię i w efekcie przyznawali mi rację ale wyglądało to na standardowe sprawdzenie czy klient nie zgubił, nie zniszczył a może zapomniał zrobić kopię.

2014-02-26 14:52

Broker

Otóż to- cywilizowany kraj ma to do siebie, że w przypadku braku zgody i ugody miedzy obydwoma stronami jest rzecznik ubezpieczonych oraz sąd. Takie każdy z nas ma prawo.

2014-02-26 12:09

Marcus

Też zastaję naliczony w cywilizowanym kraju, przez allianz w lublinie, z powodu przedłużenia umowy komunikacyjnej oc. sprawę kieruję do rzecznika ubezpieczonych. Sami pod sobą dołki kopią niedługo przy takiej konkurencji na rynku będą sobie szukać pracy bo działając w ten sposób długo nie utrzymają się na nogach. Opinia negatywna.

2014-02-26 12:08

Marcus

Też zastaję naliczony w cywilizowanym kraju, przez allianz w lublinie, z powodu przedłużenia umowy komunikacyjnej oc. sprawę kieruję do rzecznika ubezpieczonych. Sami pod sobą dołki kopią niedługo przy takiej konkurencji na rynku będą sobie szukać pracy bo działając w ten sposób długo nie utrzymają się na nogach.

2014-02-25 21:40

kik

Prawda w moim przypadku.Chca wyludzic odemnie pieniadze.Kieruje sprawe do sadu

2014-02-21 16:16

Broker

Co to znaczy niekorzystnie? Klient każdego towarzystwa odbierając polisę, przegląda ją i potwierdza odbiór. Jeżeli się nie zgadza treść dokumentu z intencją Ubezpieczonego, Klient ma 30 dni na odstąpienie i zwrot składki. Nie ma tu żadnych pułapek. Zawsze w takich sytuacjach jest Rzecznik Ubezpieczonych. Proszę tam skierować sprawę, Organ Nadzoru oceni sytuację obiektywnie i sprawdzi metody techniczne , które doprowadziły Pana do zawarcia umowy bez Pana woli i wbrew Panu.

2014-02-21 12:00

Obserwator

Od lat jestem Klientem ALLIANZ w Szprotawie ,obsługiwany w zakresie różnych ryzyk,nie sadzę aby Agent wprowadził Pana w błąd. niejednokrotnie byłem świadkiem rozmów i uważam ze kompetencja jest duża Agentki. Poza tym czasami myślimy ze jak kupimy np. polisę za 200 zł to możemy wyjeżdzać za granicę i korzystać z świzobaczyć jakposzkodowani przez Od kilku lat z rodziną jesteśmy obsługiwani przez Agentkę Allianz w Szprotawie i nie zgodzę się z tym ze celowo wprowadziła kogoś w błąd , ponieważ jest kompetentną osoba. CZasami wykupujemy polisę i wyobrażamy sobie ze uchroni nas od wszystkiego, Poszkodowani to my jesteśmy przez nasz System i jakoś nie piszemy o tym na forum . Pozdrawiam

2013-11-07 08:11

AGENT ALLIANZ

Szanowny Panie, uprzejmie informujemy, iż po podpisaniu umowy na życie - zawsze ma Pan 30 dni na odstąpienie od niej, jeżeli została zawarta wbrew Pana intencjom. Proszę skontaktować się z infolinią Allianz 801-10-20-30 i wyjaśnić sytuację. Jestem przekonany, że doszło to jakiegoś nieporozumienia i Agentka na pewno nie ryzykowała by swoim dobrym imieniem i stanowiskiem, aby wprowadzić Pana w błąd. To ciężka praca, zdobycie bazy Klientów i serwisowanie- to lata wyrzeczeń. Nie sadzę, aby ktoś rozsądny pokusił się o 100 zł aby Pana oszukać. Pozdrawiam.

2014-06-12 12:54

Joanna

Niestety moja opinia o firmie, a raczej o Agencie (jakby nie było, wizytówką firmy). Rok temu podpisałam polisę "Allianz Gwarantowany Kapitał". Pamiętam dokładnie moje pytanie do Agenta czy i ewentualnie kiedy będę miała możliwość obniżenia składki (zadeklarowałam 250 zł miesięcznie). Była to dla mnie istotna sprawa, gdyż nie jestem w stanie zagwarantować że przez cały okres trwania polisy będę w stanie opłacać składkę w takiej wysokości. Agent, oczywiście zapewnił mnie że w rocznicę polisy mogę składkę obniżyć, co też uczyniłam, a przynajmniej tak mi się wydawało... Kilka dni temu otrzymałam z Allianz pismo, że niestety zadeklarowanej składki obniżyć nie mogę. Co Pan na to, Panie AGENCIE ALLIANZ?

2013-09-01 17:35

Ja

Zostałem oszukany przez Ajentkę w Firmie Allianz w Szprotawie.Poszukuję osób które też tam podpisały umowę NŻ i po podpisaniu okazało się że umowa jest wypełniona wbrew temu co mówiłem,niekorzystnie dla mnie.Czekam na Forum na odpowiedż.