Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta
  • You Can Drive

SKOK

SKOK logo

Kalkulator ubezpieczeń w SKOK

SAMOCHÓD DOM TURYSTYCZNE ŻYCIE

SKOK ubezpieczenia

TUW SKOK funkcjonuje od 1995 roku prowadząc działalność w zakresie ubezpieczeń majątkowych i osobowych na podstawie zezwolenia Ministra Finansów z dnia 27.02.1995 r.

Pod wspólną marką SKOK Ubezpieczenia, począwszy od 2006 roku, funkcjonują dwa towarzystwa - TUW SKOK (ubezpieczenia majątkowe) oraz TU SKOK ŻYCIE S.A. (ubezpieczenia na życie).

TUW SKOK jest integralną częścią systemu Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo - Kredytowych, natomiast udziałowcami TUW SKOK są: SKOK Holding S.a.r.l., Krajowa Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo - Kredytowa, Fundacja na Rzecz Polskich Związków Kredytowych, SKOK-i oraz pozostałe osoby prawne i fizyczne.

Celem Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych SKOK nie jest osiąganie zysku, ale wspólne pokrywanie zaistniałych wśród jego członków szkód losowych. Oznacza to, że wszyscy ubezpieczeni są jednocześnie współwłaścicielami TUW SKOK i mają prawo udziału w walnym zgromadzeniu.

Ubezpieczenie OC SKOK

Nigdy nie wiemy, kiedy i jak przydarzy nam się wypadek samochodowy. Chwila nieuwagi wystarczy, aby uderzyć w auto przed nami. Konsekwencje takiego zdarzenia będą o wiele mniejsze, jeżeli wcześniej wykupimy obowiązkową polisę OC. Dzięki niej ubezpieczyciel wypłaci odszkodowanie osobom poszkodowanym z naszej winy. Ubezpieczenie OC SKOK zawiera dodatkowo w cenie assistance opony. W razie jej uszkodzenia towarzystwo zapewnia wymianę koła lub holowanie do warsztatu, jeśli naprawa od razu na miejscu zdarzenia nie jest możliwa.

Ubezpieczenie AC SKOK

Nie ma dwóch takich samych kierowców. Nic dziwnego więc, że każdy z nich potrzebuje też nieco innej ochrony. Właściciel nowego auta obawia się przede wszystkim kosztownej stłuczki, mieszkaniec dużego miasta nie chce, by jego samochód stał się łupem złodziei. Dlatego kupując ubezpieczenie AC SKOK możemy wybrać wariant ubezpieczenia, który najbardziej odpowiada naszym potrzebom. Do wyboru mamy AC w wersji mini, maxi oraz Smart Casco. Dodatkowo możemy rozszerzyć pakiet o takie polisy, jak Assistance, NNW, ubezpieczenie szyb lub ubezpieczenie Kluczyki PLUS.

Ubezpieczenie zdrowotne SKOK

Nie unikniemy wszystkich nieszczęśliwych zdarzeń, ale możemy sprawić, byśmy nigdy nie zostali bez finansowego wsparcia w razie wypadku lub choroby. Ubezpieczenie OPTIMUM MAX oferowane przez SKOK chroni ubezpieczonego i jego rodzinę od następstw nieszczęśliwych wypadków. Zależnie od tego, kogo dokładnie chcemy chronić, możemy wybrać jeden z następujących wariantów: SINGIEL (dla ubezpieczonego), SINGIEL BIS (dla ubezpieczonego i jego dzieci), DUO (dla ubezpieczonego i jego współmałżonka), FAMILIA (dla ubezpieczonego i jego rodziny). Aby wykupić polisę, nie trzeba wykonywać żadnych badań lekarskich.

Pozostałe ubezpieczenia SKOK

Twój majątek

W ramach zabezpieczenia majątku TUW SKOK oferuje, oprócz ubezpieczeń komunikacyjnych, ubezpieczenia mieszkań (mieszkania i domy jednorodzinne oraz OC), podróżne, od utraty pracy, ubezpieczenie kart IKM lub utraty dokumentów.

Życie Twoje i najbliższych

TUW SKOK oferuje ubezpieczenia tradycyjne (grupowe ubezpieczenie na życie), ubezpieczenia dla Pożyczkobiorców (indywidualne i grupowe ubezpieczenie na życie) oraz ubezpieczenia NNW.

Twoje finanse

W trosce o Twoje finanse TUW SKOK oferuje ubezpieczenie na życie z UFK oraz IKE - Indywidualne Konta Emerytalne.

Ubezpieczenia SKOK-ów i firm

Zbiorowe ubezpieczenie depozytów członków SKOK, ubezpieczenie od strat finansowych spowodowanych nieuczciwością pracowników, ubezpieczenie pakietowe - mienia i OC, ubezpieczenia OC z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej lub użytkowania mienia, ubezpieczenie OC członków władz SKOK, ubezpieczenia kredytów hipotecznych, ubezpieczenia innych podmiotów gospodarczych.

Kontakt z TUW SKOK

TUW SKOK i SKOK ŻYCIE S.A.
ul. Władysława IV 22
81-743 SOPOT

tel. (58) 550 97 30
fax (58) 550 97 31

Strona internetowa: www.skokubezpieczenia.pl