Strona główna  |  Wiadomości  |  Promocja Liberty Direct przedłużona

Promocja Liberty Direct przedłużona

Promocja Liberty Direct przedłużona

Data publikacji: 2011-04-04
Akcja promocyjna "Poleć sprawdzone ubezpieczenie" organizowana przez Liberty Direct została przedłużona do 30 czerwca 2010. Klienci ubezpieczyciela jeszcze przez 3 miesiące za każde skuteczne polecenie ubezpieczenia komunikacyjnego Liberty Direct otrzymają nagrodę pieniężną w wysokości od 50 do 100 zł. Osoby, które zdecydują się na zakup polisy otrzymają zniżkę analogicznej wartości.

Nagrody tak jak do tej pory będą przekazywane osobom polecającym firmę przelewem na wskazane konto po warunkiem, że nowy Klient zawrze polisę, opłaci ją i nie wypowie w ciągu 30 dni.

Polecenie ubezpieczenia Wysokość nagrody jest zależna od rodzaju ubezpieczenia komunikacyjnego zawartego przez nowego Klienta. Można zyskać 50 zł w sytuacji, gdy nowy Klient kupi ubezpieczenie OC lub 100 zł, jeśli zdecyduje się na zakup pakietu OC i AC. Klienci, którzy skorzystają z polecenia otrzymają analogiczne zniżki na polisy. Program umożliwia polecanie Liberty Direct bez ograniczeń.

„Klienci mogą również korzystać z dodatkowych zniżek przyznawanych przez Liberty Direct. Oferujemy m.in. od 10% do 60% zniżki za bezszkodową jazdę, 5% zniżki za jednorazową płatność kartą kredytową, 5% za zakup ubezpieczenia przez Internet” - mówi Marcin Andrzejczyk, Kierownik Komunikacji Marketingowej Liberty Direct.

Podobne artykuły
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2016-12-06

Najtańsze OC, AC, NNW – ranking listopad 2016 r.

W listopadzie porównywarka ubezpieczeń Ubea.pl znów sprawdziła tysiące anonimowych kalkulacji internautów. Wyniki rankingu Ubea.pl wskazują, że wciąż najtańsze są polisy z oferty AXA Ubezpieczenia...

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2016-06-01

Ranking OC, AC, NNW - maj 2016 r.

Maj 2016 r. to już siedemnasty miesiąc, w którym porównywarka Ubea.pl zebrała wyniki tysięcy indywidualnych kalkulacji internautów. Na podstawie tych anonimowych danych, można wiarygodnie sprawdzić,...

Czytaj więcej
komunikacja
Ubezpieczenie samochodu
2016-05-04

Ranking OC, AC, NNW - kwiecień 2016 r.

Porównywarka Ubea.pl już po raz szesnasty zebrała informacje na temat zmian cenowych w ubezpieczeniach komunikacyjnych (OC, OC + NNW, OC + AC, OC + AC + NNW). Dzięki danym z tysięcy indywidualnych...

Czytaj więcej
Komentarze
Kamil
2011-05-27 23:02
Do Liberty Direct można też przejść klikając link obok. Natalia - nie trzeba podawać linków jak jest obok. Dzięki za kod. Ja wolę jednak najpierw porównać tutaj, a później sprawdzić cenę mojego OC w Liberty Direct.
odpowiedz