pon-pt godz 9:00-17:00

71 722 80 00

Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta
  • You Can Drive

Pozostałe opinie

2011-08-03 22:14

BANAN

Ci co chwalą tych złodziei są na 100% podstawieni. PTU to oszuści i kłamcy!!!!!! Facet zapomniał zaciągnąć ręczny i dosyć dotkliwie skasował moje auto, wydawał się być wporządku sam zadzwonił na policje. Niestety dla niego problem się skończył i nie ma pojęcie co ja przechodze przez jego głupote. Już trzeci miesiąc walcze z tymi krętaczami. Długo by opowiadał jakie mają opracowane manewry by wykręcać się od płacenia pieniedzy, podstawowe ich kłamstwo to nie uzyskanie od policji notatki potwierdzającej zdarzenie (bo przecierz policjant widmo zabrał mi dowód rej. za rozbitą lampe) a na komendzie powiedzieli że wogóle PTU nie wystapiło do nich z prośbą o potwierdzenie zajścia. Nie dzwońcie do nich tylko wszystko zalatwiajcie poleconym z potwierdzeniem odbiru z zachowaniem orginalu tekstu dla siebie, przyda się gdy skierujecie sprawe do sądu. Czekam jeszcze 2 tyg i na wokande. Wystrzegajcie się ciemnej strony mocy, musimy rosnąć w siłe i tępić takie kanalie bo ten kraj sprzyja takim oszustom. A najśmieszniejsze jest to że tak dbają o swoich klijentów ja też mam u nich OC, ale tylko do wygaśnięcia polisy i znajomym też odradzam, więc nie mam pojęcia jak im się to kalkuluje.

2011-10-30 17:54

Joanna

Zgadzam się , to oszukańcza firma. Jestem adwokatem i mimo iż wygrałam klientowi ponad 73 000 zł z tytułu zadośćuczynienia za szkodę osobową ( PTU wypłaciło 16 000 zł ) i wyrok jest prawomocny, nadal nie płacą . Pozostaje postępowanie egzekucyjne co jest żenujące mając na uwadze iż jest to towarzystwo ubezpieczeniowe .

2012-03-22 16:35

BENEK

Witam. Mam to samo. Nie z mojej winy miałem wypadek i oczywiscie sprawcy poszla tylko lampa a ja mam cały samochód do roboty. Dosyć szybko przyjechał i wycenił samochód ale co się okazuje ze mój samochód przed wypadkiem kosztował 5tys??!!!! ŚMIECH!! Taka wycena i teraz proponuja mi 3.900. i szkoda całkowita samochodu. Samochód był wart przed wypadkiem 9tys. a jeszce kredyt mi został 4tys. Co mam z tym robić?? POMOCY?!!

2011-09-28 16:29

obiektywna89

Gorszej firmy ubezpieczeniowej nie ma ! Przyjedzie Pan, który wyceni szkodę, następnie przyśle maila z informacją jaką kwotę mamy otrzymać i do kiedy zostanie wypłacona. Będziemy czekać, aż przelew wpłynie na konto - niestety zamiast tego, przyjdzie pocztą pismo, iż Szanowne PTU nie może na obecnym etapie likwidacji szkody wypłacić odszkodowania. Większych złodziei nigdzie i nigdy nie widziałam. Nikomu nie polecam !!!!!

2011-11-05 12:43

Krzysztof

Ja mam inne odczucia. Sprawa załatwiona po mojej myśli.

2011-12-20 15:36

Lucyna

Odradzam ubezpieczenie samochodu w PTU. Do dnia 13.12.2011 zgodnie z Umową mieli obowiązek wypłacić odszkodowanie z tytułu AC. Do dnia dzisiejszego nie zrobili tego. Zasłaniają się procedurami niezgodnymi z Umową, dezinformują, odsyłają od jednej osoby do drugiej. Szkoda słów.

2012-02-08 19:58

Jaco31

Firma ubezpieczeniowa PTU - To pseudo ubezpieczalnia o której można wypowiedzieć się negatywnie i to najgorszą polszczyzną jaką zna ulica bo inaczej naprawdę się nie da !!! ich hasło powinno brzmieć *PRZYJDŹ DO NAS TO CIEBIE TEŻ OSZUKAMY* bo liczba negatywnych opinii o tych DZIADACH mówi sama za siebie! miałem wykupiony asicctance na Europę i gdy potrzebowałem pomocy w postaci holowania( zima -20*C z dziećmi w Niemczech- nie tak daleko) to dwa dni wydzwaniałem w sprawie holowania i nic rozmawiałem z 8 -ma konsultantami i NIC na drugi dzień wieczorem zadzwonili że nikt mi nie pomorze i lawety nie wyślą prostymi słowami brzmiało by to tak SPIEPRZAJ DZIADU RADŹ SOBIE SAM. MASAKRA ostrzegam wszystkich.

2012-02-09 14:37

MJ

PTU? Śmiech na sali. Szkoda zgłoszona 07.06.2011, w październiku wypłacili zadośćuczynienie za uszczerbek na zdrowiu, zaniżony pod pretekstem, że poszkodowana nie miała zapiętych pasów - paradoks? - obrażenia jakich doznałam wynikały z szarpnięcia pasów (biczowy uraz kręgosłupa i stłuczenie klatki piersiowej na wysokości pasa). Obiniżyli zadośćuczynienie bo sprawca zeznał, że widział mnie na miejscu pasażera bez zapiętych pasów...w następnym zdaniu zeznawał jednak że był w szoku i niewiele pamięta (!).Policja zamknęła sprawę w listopadzie wskazując mnie i męża jako poszkodowanych. Dziś jest 9.02.2012 - wypłaty z OC sprawcy za pojazd podlegający po wypadku szkodzie całkowitej nadal nie otrzymałam. PTU wypłacając zadość uczynienie zdrowotne wzięło odpowiedzialność, ma notatkę z policji, ma przyznanie się do winy sprawcy (!!!) - Ja pieniędzy nadal nie mam - to skandal!

2012-02-08 20:02

Jaco31

Firma ubezpieczeniowa PTU - To pseudo ubezpieczalnia o której można wypowiedzieć się negatywnie i to najgorszą polszczyzną jaką zna ulica bo inaczej naprawdę się nie da !!! ich hasło powinno brzmieć *PRZYJDŹ DO NAS TO CIEBIE TEŻ OSZUKAMY* bo liczba negatywnych opinii o tych DZIADACH mówi sama za siebie! miałem wykupiony asicctance na Europę i gdy potrzebowałem pomocy w postaci holowania( zima -20*C z dziećmi w Niemczech- nie tak daleko) to dwa dni wydzwaniałem w sprawie holowania i nic rozmawiałem z 8 -ma konsultantami i NIC na drugi dzień wieczorem zadzwonili że nikt mi nie pomorze i lawety nie wyślą prostymi słowami brzmiało by to tak SPIEPRZAJ DZIADU RADŹ SOBIE SAM. MASAKRA ostrzegam wszystkich. będę opisywał ich tak długo, do puki będę miał Internet czyli jakieś ładnych parę Lat za to jak mnie potraktowali.

2012-02-08 20:02

Jaco31

Firma ubezpieczeniowa PTU - To pseudo ubezpieczalnia o której można wypowiedzieć się negatywnie i to najgorszą polszczyzną jaką zna ulica bo inaczej naprawdę się nie da !!! ich hasło powinno brzmieć *PRZYJDŹ DO NAS TO CIEBIE TEŻ OSZUKAMY* bo liczba negatywnych opinii o tych DZIADACH mówi sama za siebie! miałem wykupiony asicctance na Europę i gdy potrzebowałem pomocy w postaci holowania( zima -20*C z dziećmi w Niemczech- nie tak daleko) to dwa dni wydzwaniałem w sprawie holowania i nic rozmawiałem z 8 -ma konsultantami i NIC na drugi dzień wieczorem zadzwonili że nikt mi nie pomorze i lawety nie wyślą prostymi słowami brzmiało by to tak SPIEPRZAJ DZIADU RADŹ SOBIE SAM. MASAKRA ostrzegam wszystkich. będę opisywał ich tak długo, do puki będę miał Internet czyli jakieś ładnych parę Lat za to jak mnie potraktowali.

2012-04-16 16:22

Piotr

pomoc PRAWNA poszkodowanym....masz pytania dzwoń !!! szkody rzeczowe i osobowe tk. 510337344

2012-05-24 13:10

KATARZYNA

Syf totalny . Osoby które dodają pozytywne komentarze to chyba pracownicy tego burdelu . Dość że jestem bez auta to jeszcze mam problem z tą pseudo ubezpieczalnią . Wycenili wrak mojego auta na 1500 zł . To niech go teraz ode mnie kupią za takie pieniądze . Kontakt z firmą graniczy z cudem . Pracownicy odpowiadają na e-maile nie na temat . Jakaś totalna żenada . Powinni się wstydzić że prowadzą taki syf . Ale muszę przyznać że robią sobie rewelacyjną ANTYREKLAMĘ . Nawet najgorszemu wrogowi - NIE POLECAM !!

2012-06-13 14:13

Piotr

....powyżej Twojej opinii jest info dlaczego nie zapytasz???

2012-05-29 10:04

Eze

Witam. Boksuje się 2-gi miesiąc. Na nieszczęście moja wspólnota ubezpieczyła blok w PTU (ostatni raz już tego dopilnuje). W wyniku awarii pionu zalane zostało moje mieszkanie i sąsiadów. Dodatkowo by usunąć awarię trzeba było u mnie kuć ścianę, demontować zabudowę kuchni, kafelki itd. Ptu odmówiło mi wypłaty odszkodowania za uwaga: przepływowy podgrzewacz wody!! Kuźwa, nigdy takowego nie miałem hahaah Jako powód podali korozję rur a rury są z pcv:P Debilizm i ignorancja. Przeciągali sprawę 1,5 miesiąca chociaż mają miesiąc na to. Tłumaczyli brakiem odpowiedzi administracji, sprawdziłem, odpisali od razu. Ja z pewnością tego nie pozostawię i wejdę na drogę sądową. Odradzam wszystkim PTU. Kanciarstwo!!!

2012-06-13 14:16

Piotr

jeśli masz problem odezwij się podpowiem co i jak a ile taniej??? hasło pomoc i masz namiary...pozdrawiam

2012-07-17 13:13

pawel

tragedia z tą firmą mam dosc ich sciemniania,czekałem 90 dni dostałem odmowe,składam pozew,ludzie nie zawierajce z nimi umów ubezpieczeniowych,chyba ze chcecie latac po sądach.

2012-07-20 14:30

Marcin

Moja sprawa została zakończona pomyślnie dopiero po interwencji radcy prawnego z firmy Mobile Cash. PTU słynie z zaniżania wycen części i naprawy, nieosiągalności oraz rozwlekania w czasie sprawy odszkodowań. Tyle w temacie

2012-09-20 13:39

!

PTU, to banda oszustów, a ludzie pracujący w ich szeregach, okazują brak szacunku dla klienta. Szczerze odradzam tę firmę, chyba, że chcecie mieć kłopoty przy likwidacji szkód i być traktowani jak kłamcy i ścierwo... bo tak moim zdaniem PTU traktuje swoich klientów. Wszystkie pozytywne opinie o tej instytucji wypisują pracownicy tej firmy. Koniec tematu.

2012-11-29 13:40

Mariola

Złodzieje i oszuści. Prokuratura powinna przyjrzeć się działalności tej firmy.

2012-12-02 17:49

GG

Zgłosiłem szkodę dopełniłem formalności do dokumentacji załączyłem oświadczenie sprawcy, po dwóch dniach telefon kiedy dostarczę oświadczenie ZAGINEŁO horror dobrze ze miałem kopie z ich pieczatką że złożyłem bo by było wesoło ZERO KONTAKTU NIE MA TELEFONU DO LIKWIDATORA SZKODY NIE ODPOWIADAja NA MEILE TERAZ ZMIENILI NAZWĘ

2013-02-11 19:41

Marcin

Od momentu spotkania z likwidatorem szkody komunikacyjnej do wpłaty na konto minęło 3 dni robocze! Stawki porównywalne jak w innych dużych towarzystwach, korzystają z tego samego oprogramowania. Duży pozytyw.

2013-03-27 11:10

Krzysiek

Ubezpieczenia są z natury nieopłacalne , ac to czyste złodziejstwo , nigdy żaden ubezpieczyciel nie wypłaca kwoty zapisanej w polisie tylko część tej kwoty , wolę sam ponosić ryzyko i w razie czego sam naprawiam i do nikogo nie mam pretęsji. Natomiast OC nie jest ubezpieczeniem dla mnie a dla osób poszkodowanych z mojej winy , więc wybieram opcjię njtańszą , i inni mają problem nie ja. Z zasady nie płace za innych Pozdrawiam i do zobaczenia na drodze.

2013-04-15 11:24

MICHAŁ

Najgorsza firma jaką znam.Rzeczoznawcę wysyłają po dwa razy kiedy już samochód jest zrobiony po 3miesiącach!!!! 90 dnia dostałem pismo że odmowa, PTU WIELKIE ŚCIERWO

2014-03-12 03:41

lelo

Hehe , dobre...