pon-pt godz 9:00-17:00

71 722 80 00

Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta
  • You Can Drive

Pozostałe opinie

2012-08-12 23:01

jokowawa

Pracuję w TU i niestety mogę potwierdzić jedno , w przypadku ubezpieczeń dobrowolnych tj.Auto-Casco i wszelkie ubezpieczenia mienia,domu ect ubezpieczający są sami sobie winni .Kupują ubezpieczenie jak bułki w sklepie i to się mści przy likwidacji szkody, chociażby nieznajomością OWU na podstawie których wypłacanie jest odszkodowanie. Jestem likwidatorem od dwudziestu lat, więc się napatrzyłam się na tragedię ,nieprawidłowo wystawionych polis ,za małych sum ubezpieczenia ,braku elementarnej wiedzy. Należy wybrać odpowiedniego agenta ,który zapewni pomoc w likwidacji szkody .To wszystko,a ubezpieczeń od wszystkiego w Polsce za minimalną składkę na dzień dzisiejszy brak.

2012-08-21 16:46

Arkadiusz

piszę ocenę pchany nieuprzejmością firmy Allianz, pracownicy w "cls" potrafią tylko przytaczać regółki z OWU i manipulować treścią pism, dokonują szeregu czynności żeby zminimalizować kwotę odszkodowania, UWAGA! bardzo proszę o dokładne czytanie pism z "cls-u", oszukują w literze przepisów, mam bardzo złe doświadczenia w w likwidacji szkody z polisy "Pod wspólnym dachem" oraz z autocasco. Bardzo się popsuł ten ubezpieczyciel, a mam z nim do czynienia od 15lat, ale to dla tej firmy jest bez znaczenia, liczy się tylko żeby skasować składki.

2012-09-05 16:16

ADAM

NIE DAWNO PRZEBYWAŁEM W SZPITALU,POSTANOWIŁEM WIĘC ZGŁOSIĆ POBYT SZPITALNY W UBEZPIECZALNI ALLIANZ, WYSZUKAŁEM ADRES PLACÓWKI W MOIM MIEŚCIE,RAZ JEDEN,RAZ DRUGI I ANI ZA PIERWSZYM ANI DRUGIM RAZEM PLACÓWKI NIE ZNALAZŁEM BO BYŁA JUŻ PRZENIESIONA,A W INTERNECIE NADAL WIDNIEJĄ STARE ADRESY. PO DRUGIE PO ZNALEZIENIU SIEDZIBY UBEZPIECZYCIELA,DOSTAŁEM OD PANI TAM PRACUJĄCEJ FORMULARZ I KAZAŁA MI SAMEMU GO WYPEŁNIĆ!! A JEDYNE DO CZEGO OGRANICZYŁA SIĘ TA PANI TO BYŁO SKSEROWANIE DOWODU I WYPISU ZE SZPITALA!! MOJE PYTANIE WIĘC BRZMI SKĄD TAKIE WYSOKIE STAWKI UBEZPIECZENIOWE?? STĄD ŻE KLIENT SAM MUSI WYPISAĆ FORMULARZ BY OTRZYMAĆ WYPŁATĘ UBEZPIECZENIA CZY PRZEJECHAĆ PÓŁ MIASTA SZUKAJĄC PLACÓWKI??

2012-10-09 15:08

Szymon

Tylko nie Allianz. Miałem wypadek samochodowy ze sprawcą nie mającym ubezpieczenia. Policja odesłała mnie do swojego ubezpieczyciela, abym zgłosił szkodę. Myślałem że wszystko pójdzie ok, a tu dupa. Infolinia to jedna wielka lipa. Trzeba im wszystko na tacy podać, a jak jest problem to nie potrafią pomóc w żaden sposób. Na dodatek mówią teksty, że to nie ich wina, że ktoś nie miał ubezpieczenia lub mógł Pan wykupic u nas AC i nie byłoby problemu

2012-10-19 18:04

Adi

Allianz to najgorsza firma z jaka miałem do czynienia. Są nierzetelni, ludzi na infoliniach to albo kompletni idioci albo tak wyszkoleni, żeby kręcić. Nie ubezpieczac się tam!! niech jak najszybciej zniknie z polskiego rynku.

2012-11-19 16:21

MOCNO ZAWIEDZIONY

UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUNIKAJ WIELKIM ŁUKIEM. NIC DOBREGO POLAKA OD NIEMCA NIE SPOTKA. TO KRĘTACZE

2012-11-22 15:25

Romek

Odradzam Allianz odmówiło wypłaty odszkodowania z polisy AC. Polećcie sprawdzoną osobę, która pomoże odzyskać poniesione koszty. Do koggo mam się zwrócić?

2013-03-16 15:58

grek

odradzam wszystkim wszelkiego ubezpieczenia w firmie allianz a w szczegolnosci oc auta gdyz wypowiedzialem im umowe a oni po poltora roku przyslali mi wyrok sadowy o zaleglej skladce ostrzegam wszyskich przed ta firma allianz s.a

2013-03-21 00:38

mam to w dupie

jedni psioczą na drugich. Nie każdy wie, że na forach siedzą medianci z każdej z firm ubezpieczeniowych, podszywają się pod fikcyjne osobowości i słodzą, tak aby Allianz czy inna firma nie była blee, więc takie wypowiedzi na forum nie są wiarygodne.

2013-03-21 09:27

lol

A wiesz że to działa w obie strony. Ludzie chętniej czytają negatywne komentarze, że niby prawdziwe, tymczasem skąd wiesz że to jakiś pracownik np. Link4 nie podszywa się pod gościa co obsmarowuje Allianz lub na odwrót :)

2013-05-01 14:55

niepełnosprawny

Witam mam pytanie chciałbym ubezpieczyć się w Allianz ubez. na życie tyle że jestem osobom niepełnosprawnym i pobieram rętę socjal nom z rodzinom połączone razem czy można się ube.jeżeli mam stopień umiarkowany na orzeczeniu proszę o poważną odpowiedz

2013-07-04 09:43

Bartosz

witam, jestem agentem w toważystwie allianz, właśnie sobie czytałem opinie na temat firmy w której pracuję i trafiłem na pańską informację. Niestety nie mam dobrych informacji. Są dwie możliwe drogi jak rozwiązała by się ta sprawa. Albo by Pański wniosek został odrzucony albo było by to bardzo drogie ubezpieczenie. Jeśli ma Pan ochotę uzyskać dokładniejsze informacje proszę o kontakt na mojego maila; wojcieh.chodecz@op.pl

2013-05-12 20:56

motofan

Jak dla mnie to nie jest tam tak zle. Kiedys skorzystalem z ich uslug bo na stronie Rnakomt.pl kalkulator mi najtaniej wyliczyl. Nie powiem zebym byl niezadowolony. Calkiem sprawnie likwoduja szkody i obsluga tez na wysokim poziomie. Moze czasem poajawia sie jakies problemy na infolini ale bez przesady.

2013-06-10 21:05

d

Tak chujowej firmy nie widziałem przez 60 lat życia

2013-06-19 16:48

Młody

Zgłosiłem szkodę na infolinii Allianz , uszkodzenie dachu przez gradobicie. Szkoda trafiła do likwidacji w innym mieście oddalonym o 350km, chodź mieszkam w warszawie !!! rzeczoznawca przyjechał wypełnił papiery porobił zdjęcia i tyle go widziałem !!! kosztorys dla Allianz robiła firma likwidacyjna oddalona od likwidatora o 600km !!! Przyjechał producent i wykonawca domu, koszt naprawy dachu oszacował na 24tyś ( były jeszcze dwie inne firmy które zażyczyły sobie za naprawę znacznie więcej ) , firma likwidacyjna wyceniła naprawę na 4200 !!! 20 tyś różnicy, to ja mam propozycję – niech ten co robił ten kosztorys dla Allianz wystawi dom i jak będzie miał szkodę to niech sobie sam ją naprawi za tak zaniżoną kwotę !!! Nie chcę nikogo oczerniać ale chyba Ci ludzie myślą że jak płaci się składki to przychodzi do nich kretyn który będzie ponosił koszty ubezpieczenia a potem grzecznie brał to co mu ubezpieczyciel wypłaci !!! dosłałem pisma, kosztorysy producenta( który wcześniej Państwo mieli ) i czekam co dostanę, a w najgorszym wypadku do sądu bo nie po to płaciłem grube pieniądze za polisę by mnie oszukiwano !!!

2013-07-02 23:37

rataj

jasne że możesz.... Tylko widzę po twoim wpisie, że raczej nie będziesz miał wystarczającej ilosci zdrowia, żeby potem wywalczyć ewentualne odszkodowanie.....

2013-07-04 00:06

młody

Mam prawnika który zajmuje się takimi sprawami i pisma, które otrzymałem mijają się z prawdą i przepisami, a panowie którzy je wysłali do mnie po analizie przez osobę kompetentną, okazały się zupełnie mijające z rzeczywistością!!!Osoba która pracowała dla towarzystwa przez kilkanaście lat stwierdziła że przy odwołaniu poleci parę osób które po prostu kombinują by nie wypłacić odszkodowania ( wysyłając odpowiedzi na moje pisma nie czytają dokładnie co zostało wysłane parę tygodni wcześniej !!! ) Przykre ale prawdziwe, towarzystwo ubezpieczeniowe niestety w niektórych przypadkach zatrudnia osoby nie kompetentne i dlatego takie sprawy należy kierować do sądów ponieważ psełdo fachowcy powinni tracić pracę by nie oszukiwać ludzi i robić anty reklamę dla ubezpieczycieli !!! Towarzystwa ubezpieczeniowe tracą wiele dzięki nieuczciwym likwidatorom którzy myślą że ludzie będą odpuszczali sprawy jak dostaną wiele odpowiedzi negatywnych!!!W większości przypadków jest tak iż ludzie tracą dorobki życia, a Panowie likwidatorzy chyba chcą się wykazać kombinowaniem jak oszukać poszkodowanych, ale miejmy nadzieje że takich będzie coraz mniej !!! Ja już wiem że wygram z towarzystwem ubezpieczeniowym bo prawnik przeanalizował cała sprawę, ale mam nadzieje że takich Panów żerujących na ludzkiej krzywdzie los potraktuje odpowiednio i odpokutują swoje błędy.