Kontakt
  • Link4
  • AXA Ubezpieczenia
  • Aviva
  • Proama
  • PZU
  • Warta

Poleć ubezpieczenie Liberty Direct na Facebooku

Data publikacji: 2011-07-04

Ruszyła IV już edycja programu "Poleć sprawdzone ubezpieczenie". Nowa odsłona daje klientom możliwość rekomendacji ubezpieczeń samochodowych Liberty Direct przez aplikację na Facebooku. Program potrwa do końca września 2011 roku.

Liberty Ubezpieczenia

Każdy klient towarzystwa, który do końca września br. poleci innej osobie ubezpieczenie samochodu Liberty Direct otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości do 100 zł. Osoba korzystająca z polecenia otrzyma zniżkę analogicznej wartości na wybrane ubezpieczenie samochodu. Rekomendację Liberty Direct ułatwia aplikacja uruchomiona na profilu firmy na facebooku. Klienci mogą z niej skorzystać w momencie zakupu polisy oraz po zalogowaniu do e-konta "Twoje sprawy" na stronie internetowej ubezpieczyciela.

“Program ‘Poleć sprawdzone ubezpieczenie’ cieszy się wśród naszych Klientów bardzo dużą popularnością. Z tego względu postanowiliśmy rozwinąć go i udostępnić platformę na Facebooku, która ułatwia szybką rekomendację oferty naszej firmy znajomym. Widzimy w tym obszarze duży potencjał w szczególności, że Facebook ma już w Polsce około 6,3 mln1 użytkowników i liczba ta cały czas rośnie” - mówi Marcin Andrzejczyk, Kierownik Działu Komunikacji Marketingowej Liberty Direct.

Wysokość nagrody pieniężnej przyznanej osobie polecającej zależna jest od wybranego przez nowego klienta ubezpieczenia samochodu. Polecając ubezpieczenie OC klient otrzyma 50 zł. Natomiast w przypadku OC i AC nagroda wyniesie 100 zł. Pieniądze przekazywane są przelewem na wskazane konto w sytuacji, gdy nowy klient zawrze i opłaci polisę oraz nie wypowie jej w ciągu 30 dni. Osoby, które polecają ubezpieczenia Liberty Direct otrzymają analogiczne zniżki na polisy. Wystarczy, że podczas zakupu przez internet lub telefon podadzą numer ubezpieczenia osoby polecającej.

Źródło: Liberty Direct

Tagi:

Komentarze

2011-09-11 11:10

ryszak

aaa... I jeszcze jedno. Dostanie te pieniądze przelewem

2011-09-11 11:08

ryszak

On dostanie taką samą kwotę jak twoja zniżka tzn. 50zł jak kupisz OC i 100 zł za OC i AC.

2011-09-09 15:55

janusz

Mój kolega ma ubezpieczenie w Liberty. Jak on skorzysta na tym, jak podam numer jego polisy?

2011-08-16 17:15

mix

5% za płatność kartą kredytową, 5% za zakup przez internet, 10% zniżki dla Klientów ING.

2011-08-12 13:27

kierowca

A czy oprócz zniżek za podanie numeru polisy są jeszcze jakieś inne?